Kreatin

Kreatin, bir tür amino asittir ve omurgalılarda doğal olarak bulunur. Hücrelere ve kaslara enerji sağlama görevinde bulunan kreatin organik bir asittir. Vücutta sentetik olarak kreatin üretimi sağlanabilir. Kırmızı et ve balıklardan kreatin alımı gerçekleştirilebilmektedir. Çeşitli durumlarda vücutta kreatin üretimi gerçekleşmediğinden, bu tür durumlarda dışarıdan kreatin alımı zorunlu hale gelebilir. Yeşilmarka tarafından üretimi gerçekleştirilen kreatin, çok özel fiyatlarla ve yenilikçi özelliklerle satışa sunuluyor. Aradığınız ürüne zahmetsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yeşilmarka Creatine

 575,00

Kreatin Ürünleri


Vücutta doğal olarak bulunan kreatin, vücuda pek çok açıdan katkıda bulunur. Hücreler ve kaslara enerji sağlar. Bunun yanı sıra atletik performansı arttırdığı da bilinmektedir. Kas oluşturucu bir yapısı bulunan kreatin, kalbin ve kan damarlarının korunmasında da önemli bir etkiye sahiptir. Birçok özelliği ile vücutta pek çok önemli fonksiyonun yerine getirilmesini sağlayan kreatin, Yeşilmarka tarafından satışa sunulan ürünler arasında yer alıyor. %100 mikronizekreatin ürünü ile Yeşilmarka, ihtiyaç duyulan kreatinin vücutta oluşmasına destek olmaktadır.

Kreatin Çeşitleri


Yeşilmarka tarafından üretimi ve satışı gerçekleştirilen kreatin, genellikle antrenman dönemlerinde tercih edilir. Enerjinin kaslarda çok daha uzun süreli bir şekilde kalmasını sağlayan kreatin, kas gücü ve kütlesinin arttırılmasını da destekler. Yeşilmarka %100 mikronizekreatin ürünü vegan sertifikalıdır. Hayvansal ham maddeler kullanılmadan üretilmelerinin yanı sıra sağlıklı bir kullanımı da olanaklı kılar. Monohidrat ve B6 vitaminin takviyesiyle üretilmiş olup sıfır aroma, sıfır katkı maddesi, sıfır yağ değerleri ve sıfır şeker özelliklerine sahiptir. Gönül rahatlığıyla kullanılabilir.