Organik İçerikli Bebek Şampuanı

Organik içerikli bebek şampuanı, bebeklerin saç ve vücut bakımında kullanılan yetişkinlere göre daha sağlıklı ve saf içeriğe sahip olan, göz yakmayan organik içeriğe sahip şampuan çeşididir. Doğal ve organik içerikli bebek şampuanı kullanarak bebeğinizin hassas cildini kimyasal içerikli ürünlerden uzak tutmuş olursunuz.

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Yeşilmarka Doğal Bebek Şampuanı – Çilek

 57,00

Yeşilmarka Doğal Bebek Şampuanı – Karpuz

 57,00

Organik içerikli  bebek şampuanı, içerisinde doğal ve organik ham maddeler kullanılarak üretilen bebeklerin cildine özel olarak üretilmiş şampuan çeşididir. Doğal ve organik içerikli bebek şampuanı kullanımı bebeklerde oldukça önemlidir. Birçok bebek şampuanı zararlı kimyasallar içermektedir. Bebek şampuanı tercihinde doğal içerik oldukça önemlidir.

Zararlı kimyasalların bebeklerin sağlığına zarar veren ürünler olması, doğal etkilerinden çok kimyasallardan zarar görmelerine neden olmaktadır. % 100 bitki ve meyve özlerinden formüle edilmiş olan bebek şampuanı, cilt ve saç sağlığına karşın organik ham maddelerden üretilmiştir. Bebeklerin doğanın mucizeleriyle bir araya geldiği özel formüllerin birleşimiyle hoş kokuların da esintisini hissettirir.