Yeşil Marka Vegan Ürünler

Biz Yeşilmarka ailesi olarak yolculuğumuzun ilk gününden bu yana kişisel bakımımızda ve yaşamımızda ihtiyaç duyduğumuz ürün gruplarımızı tasarlarken, bir parçası olduğumuz doğa ve içinde yaşayan tüm canlılara karşı sorumluluk bilincimizi ilk sıraya koyarak hareket ettik.

Bu yolculuğumuz boyunca, yaşam hakkına saygı duyduğumuz tüm canlılara karşı sürdürülen her türlü şiddete karşı çıkıyoruz! Bu hassasiyet ile sürdürdüğümüz üretim çalışmalarımızda; kullandığımız hammaddelerin vegan olmasını her adımda önemle takip ediyoruz.

Ve şimdi siz Yeşilmarka kullanıcıları ile paylaşmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyduğumuz bir haberimiz var. Yeşilmarka ürünleri, Uluslararası The Vegetarian Society onaylı Vegan ve Vejeterjan Ürün Sertifikasına sahip 🎉🍃🙌🏻

%100 Vegan logomuz ile vegan ve vejeteryanlığın kriterlerini karşılayan ürünlerimizi sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Vegan ürünler artık Yeşilmarka güvencesiyle.

51 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Yeşilmarka Doğal Dökülme Karşıtı Özel Seri

 375,00

Yeşilmarka Doğal Dökülme Karşıtı Saç Kremi

 85,00

Yeşilmarka Doğal Dökülme Karşıtı Şampuan

 67,00

Doğal Saç Serumu Yeşilmarka

 190,00

Yeşilmarka Arındırıcı Doğal Sıvı Sabun – Gül

 45,00

Yeşilmarka Arındırıcı Doğal Sıvı Sabun – Hindistan Cevizi & Vanilya

 45,00

Yeşilmarka Arındırıcı Doğal Sıvı Sabun – Lavanta

 45,00

Yeşilmarka Arındırıcı Doğal Sıvı Sabun – Portakal

 45,00

Yeşilmarka Creatine

 575,00

Yeşilmarka Dermaroller

 75,00

Yeşilmarka Doğal Bebek Şampuanı – Çilek

 57,00

Yeşilmarka Doğal Deodorant – Gül

 65,00

Yeşil Marka Doğal Vegan Ürünleri


Vegan ürünler, hayvanlardan elde edilen hiçbir bileşiği doğrudan ya da dolaylı olarak bünyesinde barındırmaz. Doğal içerikleriyle dikkat çeken vegan ürünler, vücudun ihtiyaç duyduğu bakımın düzenli bir şekilde yapılmasını mümkün kılıyor. Türkiye’nin ilk hem vegan hem de vejetaryen üretici firması olan Yeşilmarka, vegan ürünleriyle ön plana çıkmakta.

Cilt bakımınız için vegan kremleri kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bebeğinizin cildinde herhangi bir tahriş olmaması için vegan bebek ürünlerini tercih edebilirsiniz. Vegan saç kremleri, saçlarda canlığı mümkün kılıyor. Hem vücut hem de saç bakımınız için ihtiyaç duyduğunuz ürünlere çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.