Doğal Şampuan

Doğal şampuan, SLS, SLES, Paraben içermeyen şampuanlara verilen genel addır. Doğal şampuan, sülfatsız şampuan ve parabensiz şampuan gibi isimlerle de nitelendirilebilir. Doğal şampuan tercihi yaparken saç ve cilt tipinize en uygun doğal şampuanı seçmelisiniz. Doğal şampuan fiyatları normal şampuanlara göre çok yüksek değildir.

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Yeşilmarka Doğal Dökülme Karşıtı Özel Seri

 375,00

Yeşilmarka Doğal Dökülme Karşıtı Şampuan

 67,00

Yeşilmarka Doğal Bebek Şampuanı – Çilek

 57,00

Yeşilmarka Doğal Bebek Şampuanı – Karpuz

 57,00

Doğal Şampuan – Kuru ve İnce Telli Saçlar

 57,00

Yeşilmarka Doğal Şampuan – Yağlı Saçlar İçin

 57,00

Yeşilmarka Doğal Şampuan – Kepekli Saçlar

 57,00

Yeşilmarka Doğal Bakım Onarım Şampuanı

 62,00

Morfarma Profesyonel Bakım Şampuanı – Biotin + Ginseng + Kafein

 57,00

Doğal şampuan, kimyasal ham madde içermeyen, içerisinde bilinen zararlı bileşenler bulundurmayan şampuanlara verilen genel bir addır. Doğal şampuan çeşitleri normal şampuanlar kadar fazladır ve saç tipinize en uygun doğal şampuanı seçebilirsiniz.

Doğal şampuan içerisinde SLS ( Sodium Lauret Sulfate), SLES ( Sodium Lauryl Ether Sulfate), paraben gibi zararlı kimyasallar bulundurmaz. Bu nedenle kimyasal şampuanlar gibi ilk kullanımda yumuşak bir his uyandırmayabilir. Doğal şampuan yani sülfatsız şampuan kokuları da normal şampuan kadar kalıcı ve keskin olmayabilir. Normal şampuanlarda kokulandırmak için parfüm kullanılırken, doğal şampuanlarda meyve veya bitki yağları kullanılır. Parfüm kimyasal bir bileşendir ve doğal şampuan içerisinde bulunmamalıdır. Parfüm içeren şampuanlardan uzak durmalısınız.