Doğal Şampuan

Doğal şampuan, SLS, SLES, Paraben içermeyen şampuanlara verilen genel addır. Doğal şampuan, sülfatsız şampuan ve parabensiz şampuan gibi isimlerle de nitelendirilebilir. Doğal şampuan tercihi yaparken saç ve cilt tipinize en uygun doğal şampuanı seçmelisiniz. Doğal şampuan fiyatları normal şampuanlara göre çok yüksek değildir.

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Yeşilmarka Doğal Dökülme Karşıtı Özel Seri – Saç Kremi Hediyeli

 314,70

Yeşilmarka Doğal Dökülme Karşıtı Şampuan

 64,90

Yeşilmarka Doğal Bebek Şampuanı – Çilek

 54,90

Yeşilmarka Doğal Bebek Şampuanı – Karpuz

 54,90

Doğal Şampuan – Kuru ve İnce Telli Saçlar

 54,90

Yeşilmarka Doğal Şampuan – Yağlı Saçlar İçin

 54,90

Yeşilmarka Doğal Şampuan – Kepekli Saçlar

 54,90

Yeşilmarka Doğal Bakım Onarım Şampuanı

 59,90

Morfarma Profesyonel Bakım Şampuanı – Biotin + Ginseng + Kafein

 54,90

Doğal şampuan, kimyasal ham madde içermeyen, içerisinde bilinen zararlı bileşenler bulundurmayan şampuanlara verilen genel bir addır. Doğal şampuan çeşitleri normal şampuanlar kadar fazladır ve saç tipinize en uygun doğal şampuanı seçebilirsiniz.

Doğal şampuan içerisinde SLS ( Sodium Lauret Sulfate), SLES ( Sodium Lauryl Ether Sulfate), paraben gibi zararlı kimyasallar bulundurmaz. Bu nedenle kimyasal şampuanlar gibi ilk kullanımda yumuşak bir his uyandırmayabilir. Doğal şampuan yani sülfatsız şampuan kokuları da normal şampuan kadar kalıcı ve keskin olmayabilir. Normal şampuanlarda kokulandırmak için parfüm kullanılırken, doğal şampuanlarda meyve veya bitki yağları kullanılır. Parfüm kimyasal bir bileşendir ve doğal şampuan içerisinde bulunmamalıdır. Parfüm içeren şampuanlardan uzak durmalısınız.