Shaker

Shaker, katı ya da sıvı gıdaların kolaylıkla birbirleriyle karışmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiş manuel kullanımlı bir el aletidir. Türkçe anlamı “Karıştırıcı” veya “Çalkalayıcı” şeklinde olan Shakerın kullanım alanları son derece geniştir. Shaker, özellikle son dönemde sporcular tarafından da yaygın olarak kullanılır.

Yeşilmarka Protein Shaker 400ml

 65,00

Whey protein tozu gibi organik içerikli besinlerin karıştırılması ve içilebilir kıvama gelmesi amacıyla da kullanılan shaker, içecekleri saklama kabı olarak da kullanılabilir. Dolayısıyla günümüzde farklı talepleri karşılamak amacıyla geliştirilmiş son derece geniş yelpazeli shaker çeşitleri olduğu belirtilmelidir.

Yeşilmarka Protein Shaker, belirtilen tüm talepleri karşılamak ve özel olarak organik içerikli içecekler hazırlamak amacıyla kullanıma uygunluk taşır. Tasarım bakımından da son derece estetik bir görünüme sahip olan Yeşilmarka Protein Shaker, sporcu besinleri ve benzeri her türlü içecek karışımının kolaylıkla hazırlanabilmesini sağlar. Ayrıca Yeşilmarka Protein Shaker’la kokteyl tarzı içecekler hazırlamanız da mümkündür. Üstelik hazırladığınız tüm içecekleri güvenle muhafaza edebilirsiniz.