Doğal Nemlendirici Krem

Doğal nemlendirici krem, vücudunuzun ve cildiniz hava veya sürtünme gibi dış etkenlerle yıpranması, kuruması sonucu azalan nemin yeniden geri kazandırılması amacıyla kullanılan bir cilt bakım ürünüdür. Doğal nemlendirici kremler, el kremi, ayak kremi, vücut kremi, yüz kremi gibi vücuttaki belirli bölgelere göre çeşitlere ayrılmaktadır.

Gösterilen sonuç sayısı: 10

Yeşilmarka Triple Effect Krem (Lifting, Anti Aging, Brigtening)

 245,00

Yeşilmarka Doğal Pürüzsüzleştirici Krem (Tüy Azaltıcı)

 120,00

Yeşilmarka Triple Effect Krem (Lifting, Anti Aging, Brigtening) – 3 Adet

 645,00

Yeşilmarka Normal ve Kuru Ciltler İçin Doğal Günlük Bakım Kremi

 100,00

Yeşilmarka Karma ve Yağlı Ciltler İçin Doğal Günlük Bakım Kremi

 100,00

Yeşilmarka Doğal Yoğun Bakım Kremi

 110,00

Yeşilmarka Doğal Gündüz Kremi

 120,00

Yeşilmarka Doğal Gece Kremi

 110,00

Yeşilmarka Doğal Göz Altı ve Çevresi Kremi

 130,00

Yeşilmarka Doğal Yaşlanma Karşıtı (Anti Aging) Krem

 150,00

Doğal nemlendirici krem, genellikle yüz ve boyun için üretilmiş olan özel kremlerdir. Normal kremlere göre içerisinde zararlı kimyasallar doğal nemlendirici kremlerde bulunmaz. Bu nedenle nemlendirici krem tercihinde doğal olanları tercih edilmelidir. Doğal nemlendirici krem fiyatları normal krem fiyatlarına göre ucuz veya pahalı değildir.

Doğal nemlendirici krem satın alırken cildinizin ihtiyacına göre çeşitler arasından tercih edebilirsiniz. Örneğin sabah kalktığınızda ellerinizde veya yüzünüzde kuruluk hissediyorsanız gece kremi kullanmanız faydalı olacaktır. Doğal nemlendirici kremler, gündüz kremi, gece kremi, günlük bakım kremi gibi çeşitlere ayrılmaktadır.