Güneş Koruyucu Krem

Güneş ürünleri, güneşe çıkılmadan önce veya güneşe maruz kaldıktan sonra kullanılmak üzere tercih edilen cilt bakım ürünlerine verilen genel bir addır. Güneş kremi ve güneş koruyucu krem, güneş cilt bakım ürünleri arasında en bilinen ve tercih edilen kremlerdir.

Tek bir sonuç gösteriliyor

Yeşilmarka Doğal Güneş Kremi

 150,00

Güneş koruyucu krem, güneşe maruz kalmadan önce kullanılması gereken, içerisinde güneşin zararlı ışınlarını geçirmeyen oksitler bulunan, kimyasal veya bitkisel filtrelere sahip bir üründür. Doğal güneş koruyucu krem, içerisinde zararlı kimyasallar bulunmayan güneş kremlerine verilen addır. Güneş koruyucu krem tercih ederken doğal içeriğe sahip olmasına dikkat etmeliyiz.

Güneş koruyucu krem haricinde daha birçok güneş ürünleri bulunmaktadır. Bronzlaştırıcılar, güneş sonrası kullanılan kremler, yüz ve vücut için ayrı üretilen güneş koruyucu kremler, bebek ve çocuklara özel olarak üretilen kremler gibi birçok çeşidi bulunur. Güneş koruyucu krem satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Öncelikle içeriğinde hangi filtreler bulunuyor, bunlar kimyasal içerikli mi bitkisel içerikli mi, nemlendirici bileşenlerin oranı ne gibi birçok sorunun cevabını aramalıyız.