Saç Bakım Ürünleri

Saç bakım ürünleri, günlük yaşantımızda kullandığımız şampuan, saç kremi, saç bakım yağları, saç bakım spreyi, saç maskesi gibi ürünlere verilen genel bir addır. Saç bakım ürünleri ile saçınızın ihtiyacı olan temizliği, nem ve yağ ihtiyacını bakım yaparak sağlarsınız. Bakımlı saçlar daha sağlıklı ve kuvvetli bir şekilde uzar ve daha parlak gözükür.

14 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Yeşilmarka Doğal Dökülme Karşıtı Özel Seri – Saç Kremi Hediyeli

 314,70

Yeşilmarka Doğal Dökülme Karşıtı Saç Kremi

 64,90

Yeşilmarka Doğal Dökülme Karşıtı Şampuan

 64,90

Doğal Saç Serumu Yeşilmarka

 179,90

Yeşilmarka Dermaroller

 69,90

Yeşilmarka Doğal Bebek Şampuanı – Çilek

 54,90

Yeşilmarka Doğal Saç Kremi – Tüm Saç Tipleri İçin

 54,90

Yeşilmarka Doğal Saç Kremi – Yoğun Bakım

 59,90

Yeşilmarka Doğal Bebek Şampuanı – Karpuz

 54,90

Doğal Şampuan – Kuru ve İnce Telli Saçlar

 54,90

Yeşilmarka Doğal Şampuan – Yağlı Saçlar İçin

 54,90

Yeşilmarka Doğal Şampuan – Kepekli Saçlar

 54,90

Saç bakım ürünleri denilince akla ilk olarak şampuan ve saç kremi gelmektedir. Şampuan ve saç kremi seçimi yaparken çok dikkatli olmalısınız. Saç bakım ürünleri günlük olarak vücudunuzla temas ettiği için özellikle şampuan ve saç kremi gibi kullandığınız ürünlerin içerikleri doğal ve temiz olmalıdır. Kimyasal içerikli şampuanlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Sülfat, paraben ve silikon içermeyen şampuanlar tercih ederek saçınızın doğal bakımını en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Saç bakım ürünleri denilince akla ilk olarak şampuan ve saç kremi gelmektedir. Şampuan ve saç kremi seçimi yaparken çok dikkatli olmalısınız. Saç bakım ürünleri günlük olarak vücudunuzla temas ettiği için özellikle şampuan ve saç kremi gibi kullandığınız ürünlerin içerikleri doğal ve temiz olmalıdır. Kimyasal içerikli şampuanlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Sülfat, paraben ve silikon içermeyen şampuanlar tercih ederek saçınızın doğal bakımını en iyi şekilde yapabilirsiniz.