Saç Bakım Ürünleri

Saç bakım ürünleri, günlük yaşantımızda kullandığımız şampuan, saç kremi, saç bakım yağları, saç bakım spreyi, saç maskesi gibi ürünlere verilen genel bir addır. Saç bakım ürünleri ile saçınızın ihtiyacı olan temizliği, nem ve yağ ihtiyacını bakım yaparak sağlarsınız. Bakımlı saçlar daha sağlıklı ve kuvvetli bir şekilde uzar ve daha parlak gözükür.

Gösterilen sonuç sayısı: 12

Yeşilmarka Doğal Dökülme Karşıtı Saç Kremi

 36,90

Yeşilmarka Doğal Dökülme Karşıtı Şampuan

 32,90

Doğal Saç Serumu Yeşilmarka

 139,90

Yeşilmarka Dermaroller

 49,90

Yeşilmarka Doğal Saç Serumu ve Dermaroller Seti

 169,90

Yeşilmarka Doğal Saç Kremi – Tüm Saç Tipleri İçin

 32,90

Yeşilmarka Doğal Saç Kremi – Yoğun Bakım

 36,90

Doğal Şampuan – Kuru ve İnce Telli Saçlar

 29,90

Yeşilmarka Doğal Şampuan – Yağlı Saçlar İçin

 29,90

Yeşilmarka Doğal Şampuan – Kepekli Saçlar

 29,90

Yeşilmarka Doğal Bakım Onarım Şampuanı

 32,90

Yeşilmarka Saç Bakım Paketi

 66,90

Saç bakım ürünleri denilince akla ilk olarak şampuan ve saç kremi gelmektedir. Şampuan ve saç kremi seçimi yaparken çok dikkatli olmalısınız. Saç bakım ürünleri günlük olarak vücudunuzla temas ettiği için özellikle şampuan ve saç kremi gibi kullandığınız ürünlerin içerikleri doğal ve temiz olmalıdır. Kimyasal içerikli şampuanlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Sülfat, paraben ve silikon içermeyen şampuanlar tercih ederek saçınızın doğal bakımını en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Saç bakım ürünleri denilince akla ilk olarak şampuan ve saç kremi gelmektedir. Şampuan ve saç kremi seçimi yaparken çok dikkatli olmalısınız. Saç bakım ürünleri günlük olarak vücudunuzla temas ettiği için özellikle şampuan ve saç kremi gibi kullandığınız ürünlerin içerikleri doğal ve temiz olmalıdır. Kimyasal içerikli şampuanlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Sülfat, paraben ve silikon içermeyen şampuanlar tercih ederek saçınızın doğal bakımını en iyi şekilde yapabilirsiniz.