Doğal Duş Jeli

Doğal duş jeli, içerisinde zararlı kimyasallar bulunmayan, genellikle nemlendiriciler bakımından zengin olup sülfatsız, parabensiz, sls içermeyen duş jeli olarak adlandırılmaktadır. Duş jeli her yaşta insanın tercih ettiği vücut bakım ürünleri arasındadır. Vücutta cilt ile en çok teması olan ürünlerden biri olduğu için duş jeli tercihi yaparken içerik oldukça önemlidir.

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Yeşilmarka Doğal Duş Jeli – Böğürtlen

 55,00

Yeşilmarka Doğal Duş Jeli – Çilek

 55,00

Yeşilmarka Doğal Duş Jeli – Elma

 55,00

Yeşilmarka Doğal Duş Jeli – Gül

 55,00

Yeşilmarka Doğal Duş Jeli – Karpuz

 55,00

Yeşilmarka Doğal Duş Jeli – Şeftali

 55,00

Yeşilmarka Doğal Duş Jeli – Vanilya

 55,00

Doğal duş jeli seçimi yaparken içeriklerini mutlaka kontrol etmelisiniz. Doğal duş jeli çeşitleri genellikle kokularına göre değişmektedir. Sevdiğiniz meyve ve çiçek kokuları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Çilekli duş jeli veya vanilyalı duş jeli gibi seçenekler çok tercih edilen duş jeli kokularındandır.

Doğal duş jeli kokuları genellikle meyve ve bitki çeşitlerinden oluşmaktadır. Elma, portakal, çilek, karpuz, ahududu gibi meyveli duş jeli çeşitleri mevcuttur. Gül, papatya, lavanta gibi bitki özlü duş jeli çeşitleri de kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Doğal duş jeli fiyatları, diğer duş jellerine göre aynı orandadır.