Yeşilmarka Doğal Kozmetik ve Sağlıklı Yaşam Ürünleri markası 2016 yılında gerçekten doğal ve sağlıklı içerikli ürünlerin üretilmesi amacıyla kurulmuştur. Yeşilmarka bir Emsay Group kuruluştur. Emsay Group olarak 2011 yılından beri faaliyetlerimizi geliştirerek ve arttırarak yolumuza devam ediyoruz.

Yeşilmarka‘ nın kuruluş hikayesini şirketimizin kurucusu ve CEO’ su Osman Emre SAYIN’ dan dinleyelim;

Kendimiz, ailemiz ve çevremiz için gerçekten sağlıklı ve gönül rahatlığıyla kullanacağımız helal sertifikalı ürünler arayışı içerisindeydim. Ancak piyasada satılan ve yüksek talep gören ürünlere baktığımda gerçekten sağlıklı ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğimiz ürün görmek gerçekten zor ve tamamen ticari kaygı güdülerek üretildiğini gördüm.

Organik sertifikalı aleo vera içeren ürünlere baktım, geri kalan kısmında zararlı kimyasallar içerdiğini fark ettim. %100 doğal zeytinyağlı ürünlere baktığımda da yine aynı şekilde zeytinyağı dışında kalan kısımda SLS, SLES, Paraben gibi zararlı kimyasalların kullanıldığını keşfettim.

Helal sertifikalı olarak geçinen birçok markada sadece diş macununa helal sertifika alındığını ya da yurt dışından sağlıklı içeriğe önem vermeyen helal sertifikasyon kuruluşlarından ücret karşılığında helal sertifika alındığını müşahede ettim. Toplumumuzun hassasiyetleriyle ve sağlığıyla bu derece oynanılması bu yola girmemize vesile oldu. Kendimiz, ailemiz, çevremiz ve gelecek nesiller için gerçekten doğal içerikli, zararlı kimyasallar içermeyen, bitkisel ham maddelerle üretilen ve helal sertifikalı ürünler üretme kararı aldık ve Yeşilmarka ortaya çıktı.

Markamızı oluştururken doğallığın rengi olan “yeşil” i kullandık ve organik, doğal ve yeşil ürünlerin markası olmak inancıyla “marka” kelimesini ekledik. Yeşilmarka adımız bu şekilde doğdu.

Yeşilmarka ürünlerinde SLS, SLES, Paraben, Formaldehit, Vazelin, Boya, Parfüm, Zararlı Katkı Maddeleri ve Zararlı Koruyucu Katkı Maddeleri YOK! Sonuç veren bitkisel aktifler, doğal ham maddeler ve özenle seçilerek mühendislikle birleştirilen yenilikçi formülasyonlar var. Sağlık var, doğallık var, gönül rahatlığı var.

Gimdes helal sertifikasıyla en detaylı şekilde denetimlere tabi tutulan Yeşilmarka Doğal Kozmetik ve Sağlıklı Yaşam Ürünleriyle gönlünüz, cildiniz, neslimiz ve geleceğimiz güvende olacak.

Sevgilerim ve Saygılarımla

Emsay Group CEO – Osman Emre SAYIN