Vegan Sporcu Ürünleri

Yoğun spor programına sahip olan bireyler için üretilen sporcu ürünleri, farklı kategorilere sahiptir. Bitkisel bazı glutamine ürünleri, doğal içerikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Antrenman sırasında glutamine, üretilen miktardan daha fazlasının tüketilmesi nedeniyle vücutta azalır. Bu nedenle takviye ürünlerle azalan glutamine’nin vücuda dışarıdan verilmesi gerekmektedir.

Yeşilmarka, Türkiye’nin ilk ve tek hem vegan hem de vejetaryen üreticisi olarak sizlere farklı aromalara tatlandırılan ya da aromasız bir şekilde üretilen sporcu ürünlerini sunuyor. İhtiyaç duyduğunuz ürünlere zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Yeşilmarka Creatine

 575,00

Yeşilmarka Glutamine – Bitkisel Bazlı

 325,00

Yeşilmarka BCAA 4:1:1 – Aromasız

 245,00

Yeşilmarka BCAA 4:1:1 – Ananas

 275,00

Yeşilmarka BCAA 4:1:1 – Elma

 275,00

Doğal Vegan Sporcu Ürünleri


Sporcu ürünlerinde doğallık oldukça önemlidir. Çünkü kimyasal bileşenler, vücudun istenilmeyen bir forma ulaşmasına neden olabilir. Bunun yanı sıra vegan ürünlerin de özellikle son dönemlerde dikkatleri üzerine çektiğini ifade etmek mümkündür. Yeşilmarka, sporcu besinleri kapsamında bitkisel içeriğe sahip glutamine ürünlerini sizlere sunmaktadır.

%100 saf ve bitkisel kaynaklı bu ürünler, vücutta antrenman sırasında eksilen glutaminenin dozunda alınmasını sağlar. Bunun yanı sıra kimyasal bileşenlere sahip olmadığı için rahatlıkla kullanılabilmektedir.