Vegan Sıvı Sabun

El temizliğinde önemli bir yere sahip olan sıvı sabunlarda kimyasal içeriklerin olmaması, el bakımı adına çok önemlidir. Bu nedenle sıvı sabunlarda da doğallığın benimsenmesi gerekmektedir. Bakteri ve virüslere karşı etkili olan sıvı sabunlar, gün içerisinde kirlenen ellerin temizlenmesini sağlar. Fakat çoğu sıvı sabunda kimyasal içeriklerin bulunması, el bakımının sekteye uğramasına neden olur.

Yeşilmarka, Türkiye’nin ilk ve tek hem vegan hem de vejetaryen üretici firması olarak sıvı sabunlarda da doğallığa önem veriyor. Hayvanlardan elde edilen hiçbir bileşiğe sahip olmayan sıvı sabunlar, gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. Lavanta, gül, portakal ve vanilya / hindistan cevizi kokulu sıvı sabunu seçeneklerinden istediklerinizi tercih edebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Yeşilmarka Arındırıcı Doğal Sıvı Sabun – Gül

 45,00

Yeşilmarka Arındırıcı Doğal Sıvı Sabun – Hindistan Cevizi & Vanilya

 45,00

Yeşilmarka Arındırıcı Doğal Sıvı Sabun – Lavanta

 45,00

Yeşilmarka Arındırıcı Doğal Sıvı Sabun – Portakal

 45,00

Vegan Sıvı Sabun Ürünleri


Sıvı sabunlar, el temizliğinde önemli olduğu için gün içerisinde sıvı sabunların sıklıkla kullanıldığını belirtmek olanaklıdır. Doğal bileşenlerle formüle edilen sıvı sabunlar, yüksek köpürme performansına sahiptir. Cildin arınmasını sağlayan sıvı sabunların sülfat içermediğini söyleyebiliriz. Bu sayede rahat ve konforlu bir kullanımı mümkün kılar. El bakımında istenilen temizliğe zahmetsizce ulaşılmasını sağlar.