Vegan Saç Bakımı

Vegan saç bakımı ürünleri, hayvanlardan elde edilen bileşikleri bünyesinde barındırmadığı için çok dikkat çeken ürünlerdir. Saç bakımı, özellikle kadınların dikkat ettiği hususlar arasında yer alıyor. Saçlar, gün içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı kirlenebiliyor ve hacmini kaybedebiliyor. Bunun yanı sıra saç dökülmeleri ya da kepek gibi sorunların da saç görünümünü doğrudan etkilediğini söylemek mümkündür.

Saç bakımı ürünleri, saçlara rutin bakım sağlayabilmek adına kullanılmaktadır. Saçların hacimli ve canlı görünmesi için rutin bir bakıma ihtiyaç bulunduğu için saç bakım ürünlerinin de ön planda yer aldığını söylemek mümkündür. Vegan saç bakım ürünleriyle Yeşilmarka, saç tipinize en uygun ürünleri çok özel fiyatlarla sizlerle buluşturuyor!

Gösterilen sonuç sayısı: 8

Yeşilmarka Doğal Dökülme Karşıtı Özel Seri

 375,00

Yeşilmarka Doğal Dökülme Karşıtı Şampuan

 67,00

Doğal Saç Serumu Yeşilmarka

 190,00

Yeşilmarka Dermaroller

 75,00

Doğal Şampuan – Kuru ve İnce Telli Saçlar

 57,00

Yeşilmarka Doğal Şampuan – Yağlı Saçlar İçin

 57,00

Yeşilmarka Doğal Şampuan – Kepekli Saçlar

 57,00

Yeşilmarka Doğal Bakım Onarım Şampuanı

 62,00

Vegan Saç Bakımı Ürünleri


Saç bakımında kullanılan ürünlerin her biri oldukça önemlidir. Şampuan ve saç kremleri, saçların çok daha canlı bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Hayvanlardan elde edilen bileşiklere sahip olmayan saç bakım ürünlerinden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

-Doğal dökülme karşıtı özel seri

-Doğal dökülme karşıtı şampuan

-Doğal saç serumu

-Doğal şampuan

Hiçbir üründe kimyasal bileşenler yer almadığı için saçlara zarar vermez. Aksine saçlara düzenli bir şekilde bakım yapılmasını olanaklı kılmaktadır. Dökülme karşıtı şampuan, saç dökülmesi sorunuyla baş başa kalan kişilerce kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra doğal saç serumu, kök hücre teknolojisiyle geliştirilen bitkisel içeriklere sahiptir. Bu sayede saçlarda istenilen bakımın rutin olarak gerçekleştirilmesini sağlar. Doğal şampuan ve dermaroller başta olmak üzere pek çok ürüne Yeşilmarka ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.