Vegan Bebek Ürünleri

Bebek ürünlerinde doğallık oldukça önemli. Çünkü bebeklerin ciltleri oldukça hassastır. Vegan bebek ürünleri, hayvanlardan elde edilen bileşenlere sahip değildir. Ayrıca herhangi bir kimyasalı bünyesinde barındırmadığı için kullanımı oldukça güvenilirdir. Bu nedenle özellikle anne ve babaların vegan bebek ürünlerine yönelim gösterdiğini ifade etmek olanaklı.

Türkiye’nin ilk ve tek hem vegan hem de vejetaryen üretici firması olan Yeşilmarka, bebek bakımında önemli bir yere sahip bebek ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Farklı aromalara sahip doğal şampuanlar ve doğal pişik kremleri, bebeğinizin cildinde ferahlığı mümkün kılıyor.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Yeşilmarka Doğal Bebek Şampuanı – Çilek

 57,00

Yeşilmarka Doğal Bebek Şampuanı – Karpuz

 57,00

Yeşilmarka Doğal Pişik Kremi

 65,00

Doğal Vegan Bebek Ürünleri


Bebeklerin bakımı sırasında kullanılan ürünler, bebek cildini tahriş etmemelidir. Aksi halde bebek huzursuzlanır ve konforunu kaybedebilir. Ayrıca cildin tahriş olması, bebeğin kendisini rahatsız hissetmesine de neden olacaktır. Yeşilmarka tarafından sunulan Vegan bebek ürünleri, bebeğinizin kendisini rahat hissetmesini sağlayacak yapıya sahiptir.

Duş esnasında bebeğinizin gözlerini yakmayan doğal şampuanları kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra cilt tahrişi için doğal pişik kremlerini tercih ederek bebek bakımını gerçekleştirebilirsiniz.