İndirim!

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Krem

(11 müşteri yorumu)

 44.99  34.99

Açıklama

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Krem

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Krem Özel formüle edilmiş yapısı sayesinde tüylerin incelmesine ve daha geç çıkmasına yardımcı olur. Tüy alımını kolaylaştırır ve tüy alım sıklığını azaltır. Tüy alım sonrası ihtiyaç duyduğunuz bakımı yapar, tüy kalınlığını ve görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildinizin daha ışıltılı ve pürüzsüz gözükmesini sağlar.
Yeşilmarka doğal tüy azaltıcı krem içerisinde bulunan aktif maddeler tüylerin uzamasından, beslenmesinden ve büyüme hızından sorumlu tüy folikülleri üzerine etki eder. Tüy foliküllerinin büyümesini ve aktivitesini yavaşlatarak, tüy uzamasına kökünden çözüm sağlar.

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Aktiflerimiz Nasıl Çalışır?

Tüylerin kalınlığı ve büyüme hızı tüylerin tüy folikülleri ile ilgilidir. Foliküllerin aktivitesi ve büyümesi engellenirse, tüy uzama hızı, tüy kalınlığı ve tüy büyümesi yavaşlayacaktır. Sonuç olarak daha yavaş ve daha ince büyüyen ve kolay alınan tüyler ortaya çıkacaktır.

Yukarıda gösterildiği gibi Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Kremde kullandığımız aktif maddeler tüy uzama hızı üzerine etki etmekte ve uzama hızındaki yavaşlatmaya yardımcı olmaktadır. Yukarıda gösterildiği gibi Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Kremde kullandığımız aktif maddeler tüy uzama hızı üzerine etki etmekte ve uzama hızındaki yavaşlatmaya yardımcı olmaktadır.

A: Kontrol B: Tüy Azaltıcı Aktif Maddelerimizin Etkisinin Sonucudur.

Yeşilmarka tüy azaltıcı kremde bulunan aktif maddeler sayesinde; iki tüy alımı arasındaki süre uzar yani tüy alım sıklığı azalır, daha uzun süre pürüzsüz ve bakımlı cilt görünümüne destek verir.

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Krem;

 • Tüy alım sıklığını ve tüy büyüme hızı azaltmaya yardımcı olur.
 • Tüy alım işleminin zararlarını azaltarak, daha pürüzsüz ve bakımlı bir cilde vesile olur.
 • Tüy alım işlemini kolaylaştırmaya yardımcı olur. Daha konforlu bir tüy alımı sağlar.
 • Tüy alımından sonra cildinizin gereksinim duyduğu bakımı sağlar.
 • Alkol içermediğinden tahriş etmez, yanma hissi oluşmaz.
 • Tıraş sonrası, tıraş balsamı, kremi ve losyonu olarak kullanılabilir.
 • Özel bölgeler dâhil tüm bölgeler için idealdir.
 • Doğal içeriğinden dolayı opak renge sahiptir.
 • Renklendirici içermez.

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Kremdeki Bitkisel Aktif Maddelerimizin;

1) Tüylerdeki Keratin Üzerine Etkileri : Keratin tüyün içerisinde bulunan ve tüye dayanıklılık sağlayan ve suda çözünmeyen proteindir. Keratin vücudumuzun her bölgesinde bulunur. Tüylerdeki keratin proteinin oranının azalması tüy azalması anlamına gelmektedir. Ürünümüzde bulunan aktif maddeler keratin yapısını yaşam döngüsünü bozmakta ve yaşam döngüsünü yavaşlatmaya yardımcı olmaktadır.

Uygulama sonrasında protein yapısının %50 sinden fazlası hayatını yitirmiştir.Uygulama sonrasında protein yapısının %50 sinden fazlası hayatını yitirmiştir.

2) Kıl Büyüme Hızına Olan Etkisi (Kıl foliküllerinde yapılan Vitro Test)Aktif maddelerimizle yapılan klinik testimizde kıl folikülleri üzerine araştırma yapılmıştır. Kıl foliküllerinin büyümesinin engellemesi ve gelişimin engellenmesi değerlendirilmiştir. 17 gönüllüden alınan kıl numuneleri ile laboratuvar ortamında özel besi yerlerinde geliştirilmiştir ve tüy azaltıcı bitkisel aktifimizin etkinliği test edilmiştir.

Kıl foliküllerindeki mitoz aktivitenin (gelişim/bölünme) aktivitesinin azalması boyama metodu ile incelenmiştir ve 3 günün sonunda folikül yapısında yaşanan değişme yukarıda gözükmektedir. Yeşilmarka doğal tüy azaltıcı kremde yer alan bitkisel aktifler tüy foliküllerinin gelişimini durdurmaya ve azaltmaya yardımcı olmaktadır.

Uygulama sonrasında besi yerinde geliştirilen kıl foliküllerinin büyüme hızında azalma olmuştur. Bitkisel aktif maddenin 3 günlük kullanımıyla %49, 7 günlük kullanımı ile ise %69 büyüme hızında azalma meydana gelmiştir.
Kıl büyüme hızına olan etkisi klinik olarak test edilmiştir.

21 gönüllü üzerinde deney yapılmıştır. Gönüllülerimiz 18-45 yaş arasında rastgele seçilmiştir. Tüy alımı (tıraş olarak) sonrasında tüy azaltıcı aktiflerimiz uygulanmış ve sonuçlar gözlenmiştir.

Uygulamanın 28. Gününde tüy azaltıcı kremimizde bulunan bitkisel aktif maddelerimiz, tüy görünürlüğü, tüy sıklığı ve tüy büyümesi üzerine azaltıcı etki göstermiştir. 21 gönüllü üzerinde yapılan test sonucunda kısa süreli seansla beraber tüy büyüme hızı %12 azalma gözlemlenmiştir.

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Krem

Doğal tüy azaltıcı krem, doğal içeriğiyle tüyler üzerine etki etmektedir.
Hassas ciltler için idealdir. Vücudunuzdaki tüm bölgelere uygulanabilir.
Ecocert sertifikalı organik hammaddeler içerir.
Parafin, Vazelin, Paraben, SLS, SLES, EDTA, Parfüm, Boya, DEA ve TEA İÇERMEZ!
Kadın, erkek ve çocuk için idealdir. Tıraş sonrası krem ve balsam olarak kullanılabilir.
Gimdes’ten helal sertifikasına sahiptir.

*Aktif maddemiz üzerine yapılan klinik test sonuçlarıdır.

Kullanımı: Tüyler kökünden alındıktan ya da tıraş edildikten sonra her gün sabah ve akşam olmak üzere uygulanabilir. Özellikle tüy alımını takip eden 7-10 gün (tüy uzaması başlayıncaya kadar) aralıksız olarak her gün uygulanmalıdır. Yeşilmarka doğal tüy azaltıcı kremi vücudunuzun tüm bölgelerine uygulayabilirsiniz. Tüy azalmasını istediğiniz bölgeye uygulayacağınız miktardaki kremi avuç içinizde ısıttıktan sonra, yumuşak hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.

İçindekiler: Aqua, Rosa Damascena Flower water, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Olea Europaea Fruit Oil*, Undecane, Tridecane*, Coco-Caprylate/Caprate*, Glycerin*,Mari aqua, Aqua, Hydrolyzed Algin, Hydrolyzed Algae Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Aroma, Benzylalcohol* , Dehydroacetic Acid*, Xanthan Gum

Ek bilgi

Boyutlar 6.5 × 6.5 × 5.5 cm

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Krem için 11 inceleme

 1. Yakup

  Merhaba bu ürünü şipariş verecem fakat işe yarayıp yaramıyacaüını bilmiyorum .yani inanmıyorum .ya tüyler azalmassa

  • Yeşilmarka

   Sn. Yakup ürünümzdeki kullandığımız bitkisel aktifler klinik testlerle işe yaradığı kanıtlanmış aktiflerdir. Gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

 2. Betül

  Ne kadar süre kullanmamızı tavsiye ediyorsunuz? Bir kaç kutu mu kullanmamız gerekli

  • Yeşilmarka

   Betül hanım merhaba, 28 günde tüy uzama hızına %12 civarında durdurma etkisi klinik olarak saptanmıştır. 1 ayda etkinliği başlayacaktır. Bilginize sunarız

 3. Fatma Betül Kılıç

  Merhaba, ben tüy azaltıcı krem ve roll-on ürünlerinizi birkaç aydır kullanıyorum. Bu kadar etkili olacağını tahmin etmemiştim gerçekten çok faydası oldu, Allah razı olsun, Hayırlı müşteri ve hayırlı kazançlar dilerim.

 4. Firdevs

  Ürün bittikten sonra etkisi kalıcı mı yoksa sürekli kullanmam mi gerekiyor?

  • Yeşilmarka

   Firdevs hanım doğal tüy azaltıcı krem kullanıkça etkinliği devam edecektir. Kullanmayı bıraksanız da etkinliği bir süre daha devam edecektir. Ancak uzun süreli bırakma da tüyler yaşamsal döngüsüne geri dönebilme ihtimali bulunmaktadır.

 5. Esma

  Merhaba acaba yüz için kullanılır mı

  • Yeşilmarka

   Tabi ki Yeşilmarka doğal tüy azaltıcı krem tüm cilt için kullanılabilir. Her bölge için uygundur.

 6. Leyla

  Tüy dökücü kremi ne kadar süreyle kullanacağız?.Etkisi kalıcı mı?.

  • Yeşilmarka

   Leyla Hanım, bahsettiğiniz ürün tüy dökücü krem değildir, tüy azaltıcı kremdir. Bu yüzden kullandıktan hemen sonra tüyleriniz dökülmez. Tüy büyümesi, tüy kalınlığı, tüy görünürlülüğü azalır ve daha pürüzsüz ve kendini belli etmeyen tüylere kavuşursunuz. Kullanmaya devam ettiğiniz sürece etkisini devam edecektir. Tüy köklerinin çalışmasına etki etmektedir ve tüylerin yaşam süreçlerini yavaşlatmaktadır. Etkisi kullandıktan sonra da devam edecektir.

 7. Zarina

  Merhaba ürün kaç ml acaba

  • Yeşilmarka

   Zarina hanım ürünümüz 50ml dir. Saygılarımızla

 8. canan

  bu urun agda veya epilsyon sonrasi kullabilir mi acaba? yani siyah olan killar ne kadar incelir acaba?

  • Yeşilmarka

   Canan hanım merhabalar ağda ve epilasyon sonrasında ilk 7 gün özellikle sabah ve akşam kullanmanızı öneririz. Ürünümüz tüy köküne etki etmektedir. Etki kişiden kişiye değişiklik göstermekle beraber, aktif maddemizin klinik test sonuçlarına açıklama kısmında ulaşabilirsiniz. Ortalama değerlere göre yorum yapabilirsiniz. Saygılarımızla

 9. Gözde

  Merhaba ürün lazer sonrasında kullanılır mı? Bu durumda tüyler döküldükten sonra mı kullanılmalı?

  • Yeşilmarka

   Gözde hanım tüy alımından sonra kullanmanızı öneririz. Lazer epilasyon sonrasında cildinizin maruz kaldığı zararı minimize etmek ve yumuşatmak için de kullanabilirsiniz. Ürünümüz tüy köklerine etki etmektedir. Saygılarımızla

 10. Gözde

  Merhaba ürünü almayı düşünüyorum ama bir sorum olacak. Lazer epiliasyon sonrası kullanıma uygun mu? Lazer sonrası Tüyler hemen dökülmüyor o zaman tüylerin dökülmesi gerçekleştikten sonra mı kullanacağız ?

  • Yeşilmarka

   Gözde hanım merhabalar, lazer epilasyon sonrasında ürün kullanımı gerçekleştirebilirsiniz ancak en güzel sonucu epilasyon sonrasında alabilirsiniz. Ürünümüzün içerisindeki aktif maddeler tüy köküne etki etmektedir. Tüy alımı sonrasında kök hücrelerine daha iyi şekilde etki edecektir. Özellikle tüy alımını sonrasındaki ilk 7 gün sabah ve akşam kullanmanızı tavsiye ederiz.

 11. ser

  Ürünü kullandim. Memnun kaldim. Hemen etkisini gördüm. Firmaya tesekkürler.

  • Yeşilmarka

   Özellikle epilasyondan sonra kullanılmalıdır. Ürünümüz tüy foliküllerine daha doğrusu köküne etki etmektedir.

  • Yeşilmarka

   Sayın ser ilginiz ve bizi tercihiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüzden memnun kalmanıza sevindik. Ürünümüz içerisinde bulunan organik sertifikalı bitkisel özler, tüy kalınlığını azaltmakta, tüylü görünümü engellemekte ve tüy uzamasını azaltmaktadır. Epilasyon süresini uzatarak daha uzun süre pürüzsüz bir cilt yüzeyi sağlamaktadır.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir