Yeşilmarka Doğal Deodorant – Gül Kokulu

(4 müşteri yorumu)

 19.99

Açıklama

Yeşilmarka Doğal  Gül Kokulu Roll On Deodorant 

Yeşilmarka Doğal Roll On Deodorant Gül Kokulu özenle seçilmiş doğal mineral ve bitkilerden üretilmiştir. İçerdiği doğal hammadeler sayesinde ter kokusu oluşumuna neden olan bakterilerin gelişimini engelleyerek, ter kokusunu engellemeye yardımcı olur. Yeşilmarka doğal deodorantlarda koltuk altı gözenekleri tıkayabilen Alüminyum Zirkonyum ve Alüminyum Klorohidrat gibi kimyasallar bulunmamaktadır.
Doğal deodorant çeşitlerimizde parfüm kullanılmamaktadır. Kokularımız bitkinin doğal yağlarından ve aromalarından elde edilmektedir.

Yeşilmarka doğal deodorantlar, özel ve doğal içeriği sayesinde teninizde beyaz kalıntı ve leke bırakmaz, kullanım sonrası ferahlık sağlar. Yapışkan his bırakmaz.
Yeşilmarka ürünlerimizin hiçbirinde etil alkol ve sentetik alkol türevleri kullanılmamaktadır. Sentetik, zararlı kimyasallar üretim tesisimizden içeri dahi girememektedir. Yeşilmarka doğal deodorantlar koruyucu katkı maddesi içermez!

Yeşilmarka doğal deodorantlar 48 Saate Kadar ter kokusunu engellemeye yardımcı olur. Terlemeyi engellemez. Sağlıklı bireyin nefes alma sistemi olan koltuk altı gözeneklerini kapatmaz. Terlemeyle birlikte ter kokusuna sebep olacak bakteriyel ortamın gelişimini doğal yollarla elde ederek, ter kokusunun oluşmasını engeller.
Ürünlerimiz kadın, erkek ve çocuk için idealdir. Parafin, Vazelin, Paraben, EDTA, Parfüm, Boya, TEA İÇERMEZ!
Gimdes’ten helal sertifikasına sahiptir.

Kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayınız, sonra yukarı aşağı hareketlerle koltuk altınıza uygulayınız. Kullanıma temizlenmiş ciltte yani banyo sonrasında başlanmalı ve her gün tekrarlanmalıdır.

Yeşilmarka Doğal Deodorantlarımızın Kokusuz, Bergamot Kokulu, Gül Kokulu, Lavanta Kokulu ve Şeftali Kokulu (Tüy Azaltıcı Deodorant) Çeşitleri Mevcuttur. Gül kokulu çeşidimizde %100 doğal gül suyu içerir, Lavanta kokulu çeşidimiz %100 doğal lavanta yağı İçerir.

İçindekiler: Aqua, Glycerin, Potassium Alum, Rosa Damascena Flower Water, Xanthan Gum, Aroma.

Ek bilgi

Boyutlar 4.5 × 4.5 × 11.5 cm

Yeşilmarka Doğal Deodorant – Gül Kokulu için 4 inceleme

 1. Merve

  Muhteşem bir ürün. Gerçekten çok etkili. Herkese tavsiye ederim.

  • Yeşilmarka

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 🙂

 2. Betül Tolgay

  Muhterem Emsay Grup Üyeleri, Senelerdir aradığım bir ürün geliştirmişsiniz. (Yeşilmarka Doğal Deo roll on) Elhamdülillah ÇOK memnun kaldım. Allah sizlerden razı olsun ve bu halinizi bozmasın. Selam ve hürmetler, Betül Tolgay

  • Yeşilmarka

   Betül Hanım şirketimize ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Allah cümlemizden razı olsun efendim. 🙂

 3. Emre Kağan

  Satılanlar arasında en iyi deodorant. 24 saat koruyor. 1 doldurup 5 atmıyor. Çok uzun zamandan beri kullanmıyordum tekrar geri döndüm.

  • Yeşilmarka

   Emre Bey ürünümüzden memnun kalmanıza sevindik, memnuniyetinizin devamı adına çalıştığımızı bildirmek isteriz.

 4. feyzaygen

  Gerçek gül suyu içeren ve gerçekten sonuç veren bir deodorant.

  • yesilmarka

   Memnun kalmanıza çok sevindik 🙂

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir