İndirim!

Yeşilmarka Doğal Yaşlanma Karşıtı (Anti Aging) Krem

Yorumları oku (23)

 79.99  49.99

Stok kodu: YM15 Kategoriler: , ,

Açıklama

Yeşilmarka Doğal Yaşlanma Karşıtı (Anti Aging) Krem

Yeşilmarka Doğal Yaşlanma Karşıtı Krem Dolgunlaştırıcı doku ve yoğun koruma özelliği sayesinde uygulandığı andan itibaren derin kırışıklıkları doldurmaya ve yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Yeşilmarka yaşlanma karşıtı krem yumuşak ve kadifemsi yapısıyla yaşlanmanın başlattığı izlerle savaşır. Yüz ifadesiyle birlikte netleşen (alın ve kaş arası çizgileri, göz kenarı kırışıklıkları, ağız kenarı ve çevresindeki kırışıklar gibi) kırışıklıklarda KISA SÜREDE ETKİLİ SONUÇ için özel olarak geliştirilmiştir.

Yeşilmarka Yaşlanma Karşıtı Kremdeki Aktif Maddelerimizin Etkisini Detaylandıralım;

1) “HIZLI ETKİ” – Kırışıkları Rahatlatıcı Etki

Kırışıklıklar tekrarlayan kas kasılmasında yaşanan bir problemin sonucudur ve kırışıklıklar cildin kasılma reaksiyonudur. Kremimizde bulunan aktif maddelerin sayesinde beta-endorfinin salınımının artırılmasına ve ciltteki kasılmaların gevşemesine yardımcı olunmaktadır. Geveşeyen kasların sonucunda kırışıklık HIZLI şekilde azaltılabilmektedir.

Aktif maddelerimiz insan kerotinositlerinin bulunduğu besi yerinde 6 saatlik bir uygulamayla, beta endorfin salınımı %41’e varan oranda artmıştır.

Sinir Kasları Üzerine Etkisinin Gösterilmesi (Kırışıkları Rahatlatıcı Hızlı Etki)

Yaşlanma karşıtı kremimizde buluna aktif maddeler kullanımdan 2 saat sonrasında bile lif yoğunluğunu azaltarak, kasların gerilmesini ortadan kaldırmaya ve lif konsantrasyonunu azaltmaya yardımcı olur. Böylece kırışıklık görünümünde azalma meydana gelir.  Böylece kırışıklık görünümünde azalma meydana gelir.Aktif maddelerimizin bu etkisi 2 saatten itibaren etki etmeye başlar ve 24 saat boyunca artarak devam eder. Tekrar uygulamayla birlikte kas lifleri üzerine olan blokaj etkisi tekrar devam eder.

2) “UZUN SÜRELİ” – Kırışıklıkları Dolgunlaştırıcı Etki

İnsan keratinositleri üzerine yapılan test sonucunda yaşlanma karşıtı aktiflerimiz hücresel bölünmeleri yeniden uyarmaya ve epidermal sıvının üretimini artırmaya yardımcı olur. Aktif maddemiz epidermal sıvının üretilmesinde etkildir ve bu şekilde keratinositlerin sayısını artış yaşanmaktadır. Keratinositlerin artışı aşağıda gösterilmiştir.

Yaşlanma Karşıtı Kremimizdeki Aktif Maddelerin Klinik Testleri

Olgun yaşlı 20 kadın üzerinde klinik çalışma yapılmıştır. Aktif maddemiz günde 2 defa olarak 7 gün boyunca göz kenarındaki kırışıklıklar için uygulanmıştır. Uygulama sonrasında kırışıklıklardaki derinlik ve ciltteki pürüzsüzlük ölçülmüştür.

Aktiflerimizin uygulanmasından kısa bir süre sonra kırışık derinliği azalmaya başlar ve kırışık derinliği 24 saat boyunca azalmaya devam eder. 24. Saatte aktifimizin etkisi maksimum değere ulaşır ve kırışık derinliği %17,4’e kadar azalabilir. Aktif maddelerimizin kullanması bırakılsa bile etkisi yine devam eder. Uygulamanın sonlanmasından 7 gün sonra bile kırışıklık derinliği üzerine etki devam edebilir.

Aktif maddemiz ciltteki pürüzsüzlük üzerine de etki edebilmektedir. Aktif maddemizin uygulamasından 24 saat sonra ciltte %12,7 daha pürüzsüz (pürüzlülüğü %12,7 azaltabilir) bir cilt oluşur ve uygulamanın bırakılmasından 7 gün sonra bile ciltteki pürüzlük etkisi devam edebilir. Daha pürüzsüz bir cilt oluşumuna yardımcı olur.

Yeşilmarka Doğal Yaşlanma Karşıtı Krem Aktiflerinin Cilt Hidrasyonuna Etkisi

9 gönüllü üzerinde yapılan nem seviyesi testi sonucuna göre aktiflerimiz nem kaybını minimize etme yardımcı olmaktadır. Daha uzun süre nemli bir cilt için epirdermis yapısında nemin hapsedilmesine ve epidermisi yeniden inşasına yardımcı olur. Kırışıklık karşıtı doğal krem tek uygulama da bile nem kaybını azaltabilir. Ürünümüzdeki aktifler epidermisin nem içeriğini artırır ve daha uzun süre nemli kalmasını sağlar. Böylece daha uzun süre cildinizin nemli kalmasına yardımcı olur.

Beta-endorfin Salımında %41 ARTIŞ*
Kas Kasılmalarında >%90 AZALMA*
Kırışık Derinliğinde %17,4 AZALMA*
Ciltteki Pürüzsüzlüğünde %12,7 ARTIŞ*

Yeşilmarka Doğal Yaşlanma Karşıtı (Anti aging) Krem

 • Cosmos ve ecocert sertikalı organik hammadde içerir.
 • %100 doğal ve güvenli aktifleriyle botoksa gerek kalmadan kırışıklıkları önler.
 • %100 gerçek doğal gül suyu içerir.
 • Yüksek nemlendirici içeriğe sahiptir ve cildin nem dengesini korur.
 • Parafin, Vazelin, Paraben, EDTA, Parfüm, Boya, TEA İÇERMEZ!
 • Gül, zeytinyağı, shea butter, hindistan cevizi, palm çekirdeği hammaddeleri içerir.
 • Gimdes’ten helal sertifikasına sahiptir.

*Klinik test sonuçlarıdır.

Kullanımı: Sabah ve akşam derinlemesine temizlenmiş ve arınmış olan tüm yüzünüze ve boyun bölgenize uygulayınız. Kremin emilimini artırmak için uygulayacağınız miktardaki yaşlanma karşıtı kremi öncesinde avuç içinizde ısıttıktan sonra, yumuşak hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Yüz ifadelerinizde netleşen kırışıklıklar üzerine uygulamaya özen gösteriniz. Göz altı ve üstüne uygulamaktan kaçınınız. Göz kenarı kırışıklıklarınıza uygulayabilirsiniz.

İçindekiler: Aqua, Rosa Damascena Flower water, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate*, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Undecane*, Tridecane*, Coco-Caprylate/Caprate*, Caprylic/capric triglyceride*, Lavandula stoechas*, Aroma, Benzylalcohol*, Dehydrocetic Acid*, Xanthan Gum

Ek bilgi

Ağırlık50 g
Boyutlar6.5 × 6.5 × 5.5 cm
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yeşilmarka Doğal Yaşlanma Karşıtı (Anti Aging) Krem için 23 inceleme

 1. Fatma Nur

  Bir diğer sorum da kremleri kullanırken yüzümüzü her yıkadıktan sonra örneğin her abdest aldıktan sonra tekrar uygulamamız mı gerekir? Yoksa günlük 1 kere uygulamak yeterli midir?

  • Yeşilmarka

   Fatmanur hanım abdesten sonra tekrarlamanızda fayda vardır. Cildin dermis ve epidermis tabakası tarafından emilse de yine de yıkamayla beraber bir kısmı çözünecektir. Bilginize sunarız.

 2. Fatma Nur

  Merhaba. Ben gündüz kremi kullanıyorum, bu kremi aldığım takdirde gündüz kremi yerine bunu mu kullanmam gerekir veya gece yatmadan mı kullanmak daha etkilidir?

  • Yeşilmarka

   Fatmanur hanım, gece yatmadan önce kullanmanızı öneririz. 24 saatte maksimum etkinliğe ulaşan özel içerek güne başladığında sizin yanınızda olacaktır.

 3. Meryem Güngör

  Çok kötü bir kokusu var dayanılmaz. Aşırı derecede ve yoğun. Kullanamadan attım

  • Yeşilmarka

   Meryem hanım merhabalar, ürünümüz içeriğindeki yoğun gül suyu kokmaktadır. Herhangi bir esans ilavesi olmamıştır.

 4. Gurel

  Merhaba, 33 yaşında bir erkek olarak kirli sakal bırakırım ve yüzüme krem sürmeyi aksatarım, çizgiler var ve bakım yapmıyorum, sizi buldum hem doğal hemde yaşlanma karşıtı ve nemlendiricili bakım için olduğunu söylüsunuz, yani yüzüm için bu doğal-yaşlanma karşıtı-bakım özellikli kreminizi tek başına yüzümün komple tüm ihtiyaçları için rahatlıkla kullanabilirim doğrumu?

  • Yeşilmarka

   Gürel bey merhabalar, hem nemlendirmek hemde yaşlanma etkileri azaltmak için yüz ve boyun bölgenize kullanabilirsiniz. Ancak göz ve altından sakınınız, o bölge için özel göz altı ve çevresi kremimiz vardır. Onu kullanmanızı tavsiye ederiz.

 5. smg

  Merhaba. Bu ürününüzün gözenek sıkılaştırıcı özelliği ve sarkmaları toparlayıcı etkisi var mı ?

  • Yeşilmarka

   Simge hanım merhaba, yüz ifadesiyle ortaya çıkan derin kırışıklarda doğal botox etkisiyle dolgunlaştırıcı etki yapar.Daha sıkı ve kırışıklıkları azalmış bir cilt sunar.

 6. Abuzer

  Yaşlanma karşıtı kreminizi 2.kez alıyorum ama bu kez kremin kokusu ve kıvamı bir öncekinden farklı kullanıyorum ama içime sinmiyor yanlış ürün göndermiş olabilir misiniz zaten ilki de yarım gelmişti

  • Yeşilmarka

   Sayın Abuzer, daha önceki partilerimizde çok daha jel kıvamında ürün yaparken sizlerden gelen yorumlar çerçevesinde biraz daha yoğun bir ürün üretme kararı aldık. Sizlerin markanız olan Yeşilmarka sizlerin yorumlarınıza çok değer veriyor ve devamlı buna göre olumlu yönde kendini geliştiriyor. Yine de ürünle ilgili bir soru işaretiniz varsa whatsapp ve iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla

 7. Hülya Yeşilyurt

  Merhaba boyun çizgilerinde aktif düzeltme etkisi var mi sizce

  • Yeşilmarka

   Hülya hanım merhabalar, özellikle yüz ifadesiyle ortaya çıkan kırışıklarda etkilidir. Ancak boynunuzdaki kırışıklar içinde kullanabilirsiniz.

 8. Saliha

  Nemlendirici olarak aynı zamanda yaşlanmaya karşıtı etkisi varsa geciktirir ümidiyle aldım. Kırışıklıklar üzerindeki etkisini bilemeyeceğim 27 yaşındayım ve henüz kırışıklığım yok. Ama nemlendirici olarak gayet güzel. Karma bir cildim var ve ağır kremler yağlanma ve sivilce yapıyor. İki haftadır bu ürünü kullanıyorum ama yağlanma veya sivilce problemi yapmadı.

  • Yeşilmarka

   Yorumunuz için teşekkürler 🙂 Yeşilmarka olarak geliştirdiğimiz özel krem bazımız 4 yenilikçi özelliğe sahiptir ve patentlenmeye layıktır.
   1) Yağlanma engelleme özelliği
   2) Alkol içermediği halde fresh hissettirme
   3) Hızlı, ama çok hızlı emilim
   4) Maksimum nemlendirme, sıfır ağırlaştırma

 9. sirin demirel

  merhaba ürürnüm bu hafta elime ulaştı fakat paket zedelenmişti. ayrıca içi azdı. ürünün 1/5 i eksikti. müşteri hizmetleri ile görüştüm makinadan kaynaklı olduğunu bir sonraki alışverişimde hediye gönderebileceklerini söyledi.

  • Yeşilmarka

   Evet ben görüştüm sizinle şirin hanım birdahaki siparişinizde hatırlatmak için not bırakabilirsiniz veya arayarak bir hatırlama yaparsanız çok iyi olur.
   Aksaklık için kusura bakmayın.Anlayışınız için teşekkürler.

 10. sinemtr

  mrb. bu ürün sadece gece kremi olarak kullanıma uygun mudur? çünkü cildim lekeli bir cilt gündüzleri 50 spf li yaz- kış yüzüme güneş kremi kullanmam gerekiyor. ve üst üste birden fazla ürün uygulamak zorlayıcı ve yaz aylarında bunaltıcı olabiliyor.

  • Yeşilmarka

   Sinem hanım merhabalar, anti aging etkili gece kremi olarak kullanabilirsiniz, ancak güneş lekelerini engellemek için de doğal güneş kremimizi öneririz. Saygılarımızla

 11. tolga

  tek bayanlar içinmi etkisi.

  • Yeşilmarka

   Tolga bey hayır bir çok erkek kullanıcımız da mevcuttur. Erkekler içinde uygundur.

 12. asetin

  Merhabalar, bu ürün sadece botoks etkisi gösterip geçici bir düzelme mi sağlıyor yoksa kalıcı olarak kırışıklıkları hafifletiyor/yok ediyor mu?

  • Yeşilmarka

   Asetin hanım merhabalar, ürünümüzde bulunan özel aktifler cildin epidermisindeki ATP sentezini yeniden aktive eder ve kasların çalışmasında rol oynar. Bu etki ürünümüzün içerisindeki özel lavanta türevinin bir etkisidir. Bu yüzden ürün kullanılmadığı zaman bu etki azalmaya başlayacaktır.

 13. Hatice

  İyi günler 38 yaşındayım ağzımın kenarında gülünce oluşan aşağı yönlü bir kırışıklık farkediyorum. Hangi ürünleri öneririsiniz?

 14. Hatice

  İyi günler 38 yaşındayım. Gülünce yüzümde burnumun yanından başlayıp aşağı yana ağzımın kenarına doğru oluşan bir kırışıklık oluştu. Bu ürünü mü kullanmalıyım?

  • Yeşilmarka

   Hatice hanım Doğal Yaşlanma Karşıtı krem tam da belirttiğiniz kırışıklara etki etmektedir.

 15. Sadık

  Merhabalar Kaz ayağı denilen şakak kısmındaki kırışıklık ve alın bölgesindeki çizgiler için bu ürün mü daha etkili olur yoksa diğer– Yeşilmarka Doğal Göz Altı ve Çevresi Kremi hangisini kullanmalıyım

  • Yeşilmarka

   Sn. Sadık yorum yaptığınız ürün yüz ifadesiyle netleşen kırışıklıklar için özel olarak geliştirilmiştir. Bahsettiğiniz kırışlıklar için de Yeşilmarka Doğal Yaşlanma Karşıtı kremi daha uygun olacaktır. Saygılarımızla

 16. ammar

  herkese tavsiye ederim 1 hafta gibi kisa surede fark yaratiyor yuzu canlandiriyor kirisikliklari minumum duzeye indiriyor

  • Yeşilmarka

   Sayın Ammar ürünümüzün sonuçlarını cildinizde yaşamanıza sevindik. Vivo, vitro ve klinik testlerle sonuç verse de müşteri deneyiminin değeri paha biçilemez. Deneyiminizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

 17. ngr

  bu kremı kullanmak ıstıyorum goz cevremde kırısıklıklar basladı yaşım 36 ve kuru ve hassas bir cilt sahıbıyım bu krem bana uygunmu acaba

  • Yeşilmarka

   Merhaba, evet içeriğimiz doğaldır ve hassas ciltler için uygundur. Güvenle kullanabilirsiniz.

 18. aysn

  Merhaba…Yaklaşık bir aydır yaşlanma karşıtı kreminizi kullanıyorum. Kaşlarımda pul pul dökülmeler vardı ve bu benim için büyük problemdi. Hangi kremi kullandıysam, sürdükten sonra 1 saat geçmeden pullanma devam ediyordu. Ama kreminizi kullandıktan ertesi güne kadar pullanma olmadı. Hatta bu sürenin daha da uzadığını gördüm çünkü bazen her gün kullanmayı aksattığım günler de olmuştu. Yüzümde hiç yağlanma yapmadan nemlendirmesini de çok sevdim… Teşekkürler Yeşil Marka ailesi 🙂

  • Yeşilmarka

   Merhaba, kullanıp memnun kalmanıza çok sevindik. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 19. Ayşe

  Emziren kadınlar da bu ürünü kullanabilir mi

  • Yeşilmarka

   Ayşe hanım merhaba doğal yaşlanma karşıtı krem emziren kadınlar için uygundur. Aktif maddemiz özel bir lavanta türevidir. Bilginize sunarız.

 20. ARZU

  ürünü kullanan arkadaşlarımız var ise lütfen yorumlarınızı görmek isterim.

 21. YAŞLANMA KARŞITINIZ BU ÜRÜNÜNÜZLE İLGİLİ KULLANICI YORUMLARINIZ GÖRMEK İSTİYORUM.ÜRÜNÜNÜZÜ MERAK EDİYOR VE ARAŞTIRIYORUM. DOĞAL OLMASINA, FİYATININDA DİĞER YAŞLANMA KARŞITI ÜRÜNLERE NAZARAN DAHA UYGUN OLDUĞUNUDA GÖRÜYORUM, AYRICA, ÜRÜNÜNÜZ GÜNDÜZ VE GECE OLARAK MI KULLANILIYOR VE YAŞ ARALIĞI YOK MU?

  YAŞLANMA KARŞITINIZ BU ÜRÜNÜNÜZLE İLGİLİ KULLANICI YORUMLARINIZ GÖRMEK İSTİYORUM.ÜRÜNÜNÜZÜ MERAK EDİYOR VE ARAŞTIRIYORUM. DOĞAL OLMASINA, FİYATININDA DİĞER YAŞLANMA KARŞITI ÜRÜNLERE NAZARAN DAHA UYGUN OLDUĞUNUDA GÖRÜYORUM, AYRICA, ÜRÜNÜNÜZ GÜNDÜZ VE GECE OLARAK MI KULLANILIYOR VE YAŞ ARALIĞI YOK MU?

  • Yeşilmarka

   Arzu hanım merhabalar doğal yaşlanma karşıtı krem her yaş türü için uygun içeriğe sahiptir. Ancak 40 yaş üzerinde etkisi daha net belli olacaktır. Yeşilmarka olarak gerçekten doğal içerikli ürünler üretiyoruz ve bu ürünlerin fiyatlarını “ulaşılabilir” seviyelere getiriyoruz. Amacımız daha çok kişiye ulaşmak ve sürümden kazanmak. İçeriklerimiz çok zengin olmasından asla vazgeçmiyoruz, sadece karımızı düşük seviyede tutuyoruz.

 22. Ayşenur

  Ürün su bazlı mı ? Nemlendirici olarak mı kullanılıyor?

  • Yeşilmarka

   Ayşenur hanım yeşilmarka doğal krem çeşitlerimiz su ve yağ bazı dengesi muhteşem şekilde ayarlanmış olarak size gelmektedir. Yağlanma engelleme özelliğine sahiptir ve yağlı ciltlerde matlaştırıcı, kuru ciltlerde nemlendirici özellik gösterir. Bu yönüyle kremlerimiz yeni nesil ve inovatif kremlerdir. Hem nemlendirici hemde yaşlanma karşıtı krem olarak kullanabilirsiniz. Saygılarımızla

 23. Ayşenur

  Ürünü almayı düşünüyorum. Ürün su bazlı mı ve nemlendirici olarak mı kullanılıyor. Yani bu ürünü kullanırsam ekstra bir nemlendiriciye ihtiyacm olur mu ?

  • Yeşilmarka

   Yağ ve su bazı dengeli doğal yaşlanma karşıtı kremimizi ekstra nemlendiriciye ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Yüz ve boyun nemlendirmede kullanabilirsiniz. Jel kıvamıyla hızlı şekilde emilecektir.