İndirim!

Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozu – Çikolata/Vanilya

Yorumları oku (124)

 300.00  269.99

Açıklama

Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozu

Yeşilmarka’dan Türkiye’ de İlk Yerli Üretim %100 Doğal Whey Protein Tozu

 • Aspartam, Asesülfam K gibi yapay tatlandırıcı YOK!
 • Doğal tatlandırıcı olan şeker otu (stevia) VAR!
 • Yapay aromalar, doğala özdeş aromalar YOK!
 • Gerçek %100 natural kakao tozu ve doğal aromalar VAR!
 • Silikon dioksit gibi topaklaşma önleyici, stabile edici vb. katkılar YOK!
 • Hormonal hammaddeler, serum katkıları YOK!
 • Sağlık VAR! Doğallık VAR!

%100 doğal hammaddeler kullanılarak üretilmiş Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozu ‘nu güvenle kullanabilirsiniz. Yeşilmarka %100 Doğal Whey Protein Tozu 2200 gramdır. Hedef protein miktarınız 31,82 g olduğunda 50 porsiyon, hedef protein miktarınız 23,87 g olduğunda 67 porsiyondur.

1 porsiyon 44 gram doğal whey protein tozu içerisinde 31.82 g Protein, 4.4 g BCAA, 1.62 g Laktozdan Gelen Şeker bulunmaktadır. Yeşilmarka %100 Doğal Whey Protein Tozu vanilya-çikolata aromasına sahiptir. Gerçek kakao, doğal aromalar ve doğal tatlandırıcılar kullanılmıştır. Firmamız TR-59-K-015087 İşletme Kayıt Numarasıyla Üretim Yapmaktadır.

Yeşilmarka %100 Doğal Whey Protein Tozu İçindekiler: Whey Protein Karışımı (Whey Protein İzolatı, Mikrofiltre Whey Protein Konsantresi, Ultrafiltre Whey Protein Konsantresi), Naturel Kakao Tozu, Doğal Aromalar (Vanilya, Kakao), Doğal Tatlandırıcı(Stevia)

 

ENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ
100 g toz üründe1 porsiyon 44 gr
(50 PORSİYON)
1 porsiyon 33 gr
(67 PORSİYON)
Enerji394 kcal (1648 kj)173 kcal (725 kj)130 kcal (544 kj)
Yağ5,82 g2,56 g1,92 g
Karbonhidrat13,11 g5,77 g4,33 g
Laktoz Harici Şeker*3,70 g1,63 g1,22 g
Protein72,33 g31,82 g23,87 g

 

Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozu besin tablosu yukarıda verilmiştir. Ürünümüzün kalori değerlerini başlıca natural kakao tozunda yer alan doğal şeker ve peynir altı suyu tozunda yer alan az miktarda laktoz oluşturmaktadır. Tatlandırmak için ilave şeker kullanılmamıştır. Bunun yerine doğal şeker otu (stevia) kullanılmıştır.

Aynı şekilde kakao yağı ve peynir altı suyunda bulunan iz miktardaki yağ, son üründe hesaplanan yağ değerlerini vermektedir.

Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozu sağlığınız için birçok katkı maddesi ve zararlı içerik içermemektedir.

 • Koruyucu Katkı Maddesi İçermez!
 • Şeker İlavesi İçermez!
 • GDO ‘lu Hammadde, Soya Lesitini İlavesi İçermez!
 • Gluten İçermez!
 • Gerçek Peynir Altı Suyu Proteini (Whey) İçerir, Soya Proteini İçermez!
 • Helal Sertifikalı Hammaddeler Kullanılarak Üretilmiştir, Helal Olmayan İçerikler İçermez!
 • Doğal Hammaddeler Kullanılarak Üretilmiştir. Zararlı Katkı Maddeleri İçermez!

 

Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozunun doğal formulasyonu itibariyle Aminoasit Değerleri tablosu aşağıdadır. Ürünümüzün içerisine hiçbir aminoasit ilavesi yapılmamıştır. 100 gr proteindeki gerçek aminoasit değerleridir. Bu sonuçlar özel bir üniversitede yaptırdığımız gerçek analiz sonuçlarıdır.

yesilmarka-whey-aminoasit-analizi

Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozu Hakkında;

 

Yeşilmarka Doğal Protein Tozu 3 Yıllık Arge Çalışmasının Sonucudur.

Yıllar önce 3 gıda mühendisinden oluşan ekibimizin bir hayali vardı. Gerçekten yerli hammaddeler kullanılarak, %100 doğal protein tozu elde etmek. Bu hayal çerçevesinde araştırmalarımıza ve projemize başladık. Türkiye’ de peynir fabrikalarının atığı, çevreyi kirleten ve arıtma maliyetlerini artıran ancak yüksek değerli, küçük yapılı peynir altı suyu proteinleri içeren yada dünyaca bilinen adıyla whey protein içeren yada bilimsel adıyla serum protein içeren peynir altı suyundan yüksek değerli doğal protein tozu elde etmek.

Bu hayalimizi projelendirdik ve TUBITAK’ a sunduk. Çok aşamalı bir programdan sonra projemiz TUBITAK tarafından tam onay aldı ve desteklenmeye hak kazandı. Projemizi bu sırada Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisine sunduk ve yine aynı şekilde Yıldız Teknik Üniversitesi’nden de tam not alarak. Arge faaliyetlerimize Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoparkında başladık. Yıldız Teknoparkta kurulu Arge firmamızın adı İnnovatürk Arge Gıda ve Biyoteknoloji San. Tic. Ltd. Şti’dir. Yildizteknopark.com.tr adresinden Firmalar sekmesinden firmamızı görebilirsiniz.

dogal-protein-tozudogal-protein-tozu  dogal-protein-tozu

Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi gibi bir çok üniversiteden Profesörler, Yardımcı Doçentler, Doktora Hocalarımız ve Gıda Mühendisi kadromuz ile beraber yürüttüğümüz Arge çalışmalarıyla 3 yılın sonunda Türkiye’ nin İLK ve TEK Yerli Hammaddeler (Peynir Altı Suyu) Kullanılarak Doğal Whey Protein Tozunu Üretmeyi Başardık. Aynı zamanda Türkiye” de olmayan bir prosesin tekniksel kurulum mekanizmasını da geliştirdik. Bu yüzden çok gururluyuz ve Arge çalışmalarına devam ediyoruz.

Yakın zamanda faaliyetlerimiz ile ilgili geliştirdiğimiz ikinci projemizde yine aynı şekilde TUBITAK ve Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından desteklenmeye hakketmiştir. Arge ve Ürge faaliyetlerine devam eden şirketimiz Türkiye’ nin doğal whey protein tozu ihtiyacını karşılamak ve ithalata dayalı ve tamamı ithal edilen hammaddelerin yerine doğal, katkısız ve helal hammaddeler koyarak Türkün gücünü bir kere daha kanıtlayacaktır. Sizde bizleri tercih ederek destekleyebilir ve bu süreçte bize yardımcı olabilirsiniz.

Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozu Hammaddesi Nereden Geliyor?

Doğal whey protein tozumuzda kullandığımız yerli hammaddeler peynirin cenneti diye tabir edilen Trakya bölgesinden alınmaktadır. Firmamız peynir altı suyu hammaddesini Kaanlar Gıda San. Tic. A.Ş. ‘den tedarik etmektedir. Katkısız ve doğal haliyle alıp özel filtrasyon aşamalarından geçirmektedir. Ayrıca Kaanlar firmasını tercih etmemizin diğer nedeni Gimdes helal sertifikalı peynir üretimi yapmasıdır. Helal sertifikalı doğal protein tozu imalatı için helal sertifikalı üretim yapan bir peynir üreticinin ürünleri alınmalıdır.

 

Doğal Protein Tozu Nasıl İmal Ediliyor?

Genel itibariyle filtrasyon aşamalarına dayanan bir üretim tesisimiz var. Yüksek mühendislikle kurulmuş olan tesisimizde, tüm aşamalar firmamız tarafından dizayn edilmiştir. Türkiye ‘ de hiçbir firma kurduğumuz üretim tesisini kurabilecek yüksek mühendisliğe şu an için sahip değildir. Kaanlar’ dan alınan peynir altı suları, tarafımızda patent hakları saklı olan özel filtrasyon aşamalarından geçirilir. Bu aşamalarda peynir altı suyu, yağdan, sudan, bakterilerden ve laktozdan uzaklaştırılır. Son ürün yüksek protein içeriğine sahip doğal protein konsantresidir. Bu konsantre püskürtmeli özel kurutucularda kurutularak, toz haline getirilir. Üretim aşamalarımızın hiçbirinde herhangi bir kimyasal kullanılmaz. Zararlı katkılar konulmaz, proteinin doğal yapısına kimyasal müdahele yapılmaz. Sadece fiziksel ayrıştırma işlemleri uygulanır ve ürünün doğallığı korunur.

 

Yeşilmarka Doğal Protein Tozu % Kaç Protein İçerir?

Arge çalışmalarımız sonucunda geliştirdiğimiz özel tesisimiz sayesinde Dünya’ da bir ilk olarak %95 saf doğal whey protein değerine ulaştık. Ancak şu an için piyasaya sunulan Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozu %80-81 protein içeriğine sahiptir. Bu bizim ilk ürünümüz, gelecekte çok daha fazlasını sizlerin beğenisine sunacağız, gelecek güzel gelecek.

Ek bilgi

Ağırlık2200 g
Boyutlar26 × 20 × 20 cm
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozu – Çikolata/Vanilya için 124 inceleme

 1. Egemen

  Makine sektöründe bir arge projesinde yer almaktayım, biz de %100 yerli üretim yapacağız ve bu sayede yurt dışına giden yüzbinlerce euro’nun içeride kalmasını sağlayacağız. Çalışmalarınızı çok gurur verici buluyorum ve tebrik ediyorum. Bu alandaki kazanımlarınız ve yetiştireceğiniz insanlar kim bile ülkeye daha neler kazandıracak. Sizi desteklemek bir noktada görev hissi veriyor. En yakın zamanda sipariş vereceğim. İyi çalışmalar ve başarılar diliyorum.

  • Yeşilmarka

   Egemen bey ilginiz ve desteğiniz için teşekkürler. Burada %100 yerli üreticiler ve tüketiciler olarak birbirimize destek vermemiz gerekiyor. Bunu milli seferberlik şuuruyla yapmamız gerektiğine inaniyoruz. Toplu bir kalkınma bu sayede olacaktır. Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 2. Gokhan Genc

  Öncelikle tebrik ediyorum. Böbrek rahatsızlığım sebebiyle bu tarz ürünleri bırakmış biri olarak sağlık ve millilik adına, ayrıca helal sertifikasını da almış bir ürünün ortaya konmuş olması takdire şayandır. Kendim adına siparişimi veriyorum. Sporla uğraşan tanıdıklarımla paylaştım, deneyimlerimi de ayrıca paylaşacağım.

  • Yeşilmarka

   Gökhan bey ilginiz ve desteğiniz için teşekkürler. Sporunuza ürünlerimizle destek vermekten memnuniyet duyuyoruz 🙂

 3. Abdullah Hanif

  %100 Doğal, uzun çalışma meyvesi ve yerli. Benim için en önemli nokta “Helal” sertifikası oluşuydu. Bir şey eğer helal sertifikası alabiliyorsa, bu onun insan vucüduna hiçbir zarar vermediğini gösterir. Yani biz Müslümanlar olarak önem veriyoruz ama, batılı çok aydın arkadaşlar da kendi bedenlerine hiçbir zararı olmadığı için gönül rahatlığıyla kullanabilir.

  Ürünün yapımında kimlerin çalıştığına bakarsanız, işinin ehli insanlar olduğu görülür.

  Ithal tozlardaki erkeklik ve üreme öldürücü içeriklere bakarsanız, daha iyi anlarsınız.

  Bizim YeşilMarka’dan tek ricamız, başka aromalar da eklemeleri. Çilek vs.

  Ve emin olun ki, yalnızca Helal Sertifikası olduğu, (yani insan fıtratına ve bedenine bilimsel olarak hiçbir zarar vermediği) için bu ürünü tercih edecek binler, belki milyonlar olacak Allah’ın izniyle.

  Ben şahsen spor yapan herkese elimden geldiğince bunu önermeye çalışacağım.

  Allah muvaffak eylesin.
  Çilekli, muzlu falan da yapın gari..

  • Yeşilmarka

   Abdullah bey yorumunuz ve desteğiniz için teşekkürler, farklı aromalarımızda gelecek efendim

 4. Sevan95

  %100 doğal ürünlerin ülkemizde yaygınlaştırılmasını destekliyorum. Aroma verici, tatlandırıcı ve diğer tüm kimyasalların vücuda birçok zararı olduğu artık biliniyor ve Yeşilmarka firmasının bu kimyasalardan hiçbirini kullanmayıp %100 doğal bir protein tozu ürettikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  • Yeşilmarka

   Sayın Sevan Gülbenk yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 🙂

 5. Sevan

  %100 doğal olan ürünlerin ülkemizde yaygınlaştırılmasını destekliyorum ve bu konuda %100 doğal bir ürün çıkaran Yeşilmarka firmasına çok teşekkür ediyorum. En yakın zamanda ürününüzü sipariş edip kullanıcam.

  • Yeşilmarka

   İlginiz için teşekkürler 🙂

 6. Ramazan deniz

  Karantina bitsin ilk firsatta alicam yorumculari organik ve samimi bildum bazilari ukala ama cvplar cok tatmin ediciydi isine bu denli hakim olmasi ve bunu anlasilir bi dille anlatmaniza hayran kaldim ayrinca duzenli olarak proteintozu kullanan biri olarak sunu söylemek istiyorum helal sertifkasi benim icin cok onemli gimdes esas aliyorum kendi kriterimdir.
  Yesilmarka rolon kullaniyorum imm limonve bergomatli ondan da cok memnunim oda organik ve sertifikali
  Kisacasi elinize saglik bu iste guven esastir sirket olarak sahsen guveniilir buluyorum afia gıda sizin urunlerinizi satiyor ordan da alis veriş yapıyorum onlardan da memnunum protein tozu gorunce merak ettim aslinda
  Bcaa ce diger supp. İnsallah porfoyunuze girer
  Basarilar dilerimm

  • Yeşilmarka

   Ramazan bey yorum paylaştığınız için teşekkür ediyoruz, şu an için gimdes sertifikasını bizde öncelik veriyoruz. Şu aşamada işini en titiz yapan bu kuruluş ama yarın daha hassas farklı bir kuruluş çıkarsa onlardan da sertifika başvurumuz olur. Ürünlerimizden memnun kalmanıza da ayrıca sevindik 🙂

 7. Soner

  Arkadaşlar hep yerli ve ucuz olmasindan bahsetmişsiniz ama
  %100 doğal ve ithal ürünlerin içerikleriyle bı karsilastirmanizi tavsiye ederim.
  Bu ürün %100 yerli ve doğal . BENCE FİYAT GAYET MAKUL 2200 Gr için diğer ithal markalarda 1 kg 190 lira civarında bilmeden araştırmadan yorum yapıyorsunuz.
  Yeşil marka yerli olarak böyle bi ürünü bizlere sunduğu için teşekkür ederiz . İçinde ne olduğunu bilmediğimiz proteinler yüzlerce para vermektense ülkemin helal sertifikalı ürününü alırım.

  • Yeşilmarka

   Soner bey çok çok çok teşekkür ederiz. Yorumunuz ve özellikle de desteğiniz için 🙂

 8. HALID AKDEMIR

  3 liralık Shaker çıkmadı içinden elle içicez heralde, bravo..

  • Yeşilmarka

   Halid bey merhabalar, ürünlerimizin yanında shaker gönderimi şu an için yapmıyoruz efendim.

 9. Uğur Serhat

  Fiyat çok pahalı. Stevia dediğiniz tatlandırıcı ve diğerleri zaten çok az kullanılıyor. Yani maliyet oluşturmaz. Burada mesele biyolojik değeri yüksek protein tozu ihtiyacını karşılamak. Rakip firmalar ile aynı fiyat. Yeni çıkan bir ürün daha ucuz olmalı. Weider 50 dolara ultrafiltre protein tozu satıyor. Sizinki ise sadece konstre 🙂 Gerçekçi olmak lazım. Biraz da alçak gönüllülük esas. O ne öyle Türkiye de bu derece mühendislik yok falan 😂fiyata tekrar gelirsek TL bazında bakinca görürsünüz bu ürün en çok 70 80 lira olmalı. Yukarısı fazla. Yerli üretim yapıyor iseniz BRC standardında üretim yapmalısınız, helal çok bir anlam ifade etmiyor. 😉

  • Yeşilmarka

   Uğur bey merhabalar ürünümüzü kullanmasanızda yorum yaptığınız için teşekkür ederiz. Yazdıklarınıza tek tek cevap vermeye çalışalım. Fiyatımızı sizin dediğiniz gibi 50 dolar seviyesinde olmadığı için çok uyguna geliyor. Stevia dediğimiz bir tatlandırıcı olsa da doğal bir tatlandırıcıdır. Yani yapay tatlandırıcılara göre 20-30 kat daha fazla kullanılır ve fiyatı da yapay tatlandırıcıların 2 katı civarındadır. Bu yüzden maliyeti etkiler. Dediğiniz gibi fiyatı bir kenara bırakıp protein biyolojik değeri daha doğrusu biyoyararlılık değeri üzerine konuşmak daha mantıklı olacaktır. Bu yüzden sizin de dediğiniz gibi ultrafiltrasyonla yüksek protein değerine sahip ve molekül büyüklüğü daha düşük ürünler çok daha etkilidir ve hızlı bir şekilde emilim sağlanarak kasa ulaştırılır. Hatta yağ ve bakteri gibi türevlerden uzaklaştırmak için mikrofiltrasyon aşamalarında da geçirilebilir. Bizde bunu zaman zaman yapıyoruz. Yani size hem mikrofiltrasyon hemde ultrafiltrasyon aşamalarından geçirilen bir ürün çok daha iyi olacaktır. Bahsettiğiniz weider sadece ultra filtre ise proses ve biyoyararlılık anlamında daha düşük değerlere sahip olabilir. Burada üretim metodundan daha önemli olan bu metodun sonunda ne elde ettiğinizdir. Konsantre mi, izole mi, hidrolize mi? Konsantre, izole ve hidrolize wheylerin hepsi ultra filtredir. Yani ultrafiltrasyondan geçer. Bu yüzden ultrafiltre ve konsantre whey diye bir şey yoktur. Ultrafiltrasyon işleminden geçirilmiş konsantre, izole yada hidrolize protein tozu vardır. Gördüğünüz gibi yüksek bir mühendislik söz konusu. Fiyat hususuna tekrar gelirsek bu ürün 70-80TL gibi bir fiyat hatta olamaz. 2,2 kg peynir altı suyu tozu elde etmek için 1540 kg peynir altı suyu işlenmesi gerektiği bir ortamda bu fiyat imkansızdır. Nedenini örneklendirecek olur. Yaklaşık 30 kg peynir altı suyundan 1 kg lor peyniri elde edilir. Lor peynirinin kg fiyatının 10-12 tl civarındadır. Yaklaşık 50 katı bir peynir altı suyu ihtiyacı olan bir ürününde o kadar ucuz olma ihtimali de ne yazık ki yok. Çünkü firmalar lor işlemeyi protein tozu imalatı için satmaya tercih edeceklerdir. BRC meselesine de gelince de BRC’nin açılımı British Retail Consortium (İngiliz Perakende Konsorsiyumu)’dur. Yani yerli üretimle ilgisi olmayan bir sertifikadır ve yerli bir sertifikalanma değildir. Helal içerik müslümanlar ve dini hayatını düşünenler için tabi ki anlam ifade etmektedir. İlginize teşekkür eder. Bilginize sunarız.

 10. alper

  yerli üretim yerli hammadde ama ithallerden pahalı :))

  • Yeşilmarka

   Alper bey yorum yaptığınız ürün %100 doğal bir üründür. Buna rağmen kimyasal ürünlerle rekabet edebilir bir üründür. Ayrıca fiyatımızı porsiyona göre karşılaştırırsanız seviniriz. Kolay gelsin

 11. orçun selen

  İçerik mutlaka sadece izole yada sadece hidrolize olacak şekilde olmalıdır. Ayrıca konsantre whey oranı bu ürnde belirtilmelidir. Protein oranı 95 lk urununuzu beklemekteyiz

  • Yeşilmarka

   Orçun bey izole whey üretimi yapmamız biraz uzun sürecektir. İzole whey kapasiteyi çok düşürmektedir. Bu yüzden izole whey üretimimiz zaman alabilecektir. Bilginize sunarız.

 12. BURÇİN

  Türk markası olduğu için sipariş verdim ama fiyat cep yakıyor, sürekli veremem. Bunca destek olan müşteriye sizin de imkanları zorlayıp destek olmanız lazım. Fiyatları biraz daha aşağı çekip taksit getirmenizi rica ediyorum

  • Yeşilmarka

   Sayın Burçin gıda ürünlerinde BDDK ‘nın aldığı karar çerçevesinde taksit yapabilme imkanımız bulunmaktadır. Bu bizimle ilgili değil mevzuatsal bir durumdur. Sipariş vermişseniz kalitemizi ve doğallığımızı gördükten sonra tekrar yorum yapmanızı rica ederiz. Verdiğiniz tutarın karşılığını fazlasıyla aldığınızı sizde göreceksiniz 🙂

 13. Hakkı

  Satın alırken Çikolata/Vanilya yazıyor çikolata veya vanilya olmasını biz seçebiliyormuyuz yoksa şansımıza hangisi gelirse mi?

  • Yeşilmarka

   Hakkı bey çikolata ve vanilya karışımlı olarak geliyor sizlere. Ayrı ayrı çeşitler değiller

 14. uğur ayata

  Merhaba, öncelikle gainer kategorisinde ürünümüz var mı ya da bununla alakali bir çalışmanız var mı?
  Ürün için şunu söylemek istiyorum: piyasaya yeni çıkan bir ürün için fazla pahalı değil mi ? yerli olmasi birçok sporcu için tercih sebebi olacaktır lakin fiyatla alakali bence bir revize yapmalısınız zira ithal ürünlerin pahalı olmasi anlaşılır lakin yerli ürün de fiyatın daha uygun olması lazım.

  • Yeşilmarka

   Uğur bey merhabalar, şirket yetkililerimiz konuyla ilgili çalışmanın olacağını ilettiler. Ne yediğinizi bileceğiniz sağlıklı ve %100 doğal bir üründen bahsediyoruz. Bunu yaparken yüksek kaliteli ve hızlı emilimli protein kaynağı sunuyoruz. Boğazınızı yakmayan doğal ve soft bir için sunuyoruz. Bu detaylar tabi ki maliyeti biraz artırıyor.

 15. Ahmet

  Mrb ürünü daha kullanmadım fakat daha küçük boyu olmasını temenni ederim fiyatida uygun olursa alımı da denemesi de kolay olur sonuçta yerli ürün destek vermek gerek.

  • Yeşilmarka

   Ahmet bey merhabalar, tavsiyelerinizi dikkate alacağız. Yorumunuz için teşekkürler

 16. metin ak

  ürünün bilgisinde yada resminden kac gram oldugu yazmıyor

  • Yeşilmarka

   Ürün açıklamalarında yazmaktadır Metin bey, ürünümüz 2200 gramdır.

 17. Cem Pattaban

  Kendimi bildim bileli düzenli olarak spor yapar ve 10-11 yıldır da protein tozu kullanırdım ta ki 8 ay öncesine kadar kullandığım tozun içerik ksımına bakana kadar, hem o gün kullandığım üründe hem de daha önce dünya para verip aldığım ürünlerin hepsinin içinde soya lesitin ve E950 veya E955 yapay tatlandırıcılar olduğunu fark ettim. Bunları araştırınca da GDO’lu maddeler veya erkek üremesine zarar verici maddeler olduğunu gördüm bunun üzerine 8 ay kadar kullanmadım. Doğal ve bu maddelerin içerilmediği bir protein tozu aradım. Bu ürünü buldum beyan esastır mantığıyla yola çıkarak siparişi verdim ama hala aklımda bazı acabalar var. Kullanmadığınızı ileri sürdüğünüz emülgatör ve yapay tatlandırıcıların ürününüzün içinde olmadığına dair bir sertifiaksyon yapmayı planlıyormusunuz? Sonuç olarak dünya çapında satış yapan markaların hepsi bu maddeleri kullanıyorsa bunu maliyeti azaltmak için yapıyordur eğer siz emülgatörr kullanmıyor ve Stevia kullanıyorsanız (ki Stevia pahalıdır) ürününüzünde 269 TL’den daha pahalı olması gerekir çünkü mantık olarak doğal üretim her daim daha zahmetli ve daha maliyetlidir.
  İyi günler, iyi çalışmalar dilerim,
  Cem

  • Yeşilmarka

   Cem bey merhabalar, ürünün içerik kısmı kullanılan hammaddeler ile ilgili beyandır. Biz beyanımız dışında hammadde kullanmıyoruz. İçinde hammadde olmadığına dair bir sertifikasyon ne yazık ki yok. Steroid içermediğine dair Gıda ve Tarım Bakanlığının yaptığı analiz var sadece. Maliyet noktasında bize destek verdiğiniz için teşekkür ederiz. Biz karı düşük şekilde doğal protein tozunun size ulaşmasını sağlıyoruz. Yorumunuz için teşekkür ederiz.

 18. sedatf

  Merhaba cilekli uretilecek mi

  • Yeşilmarka

   İnşaAllah sedat bey farklı çeşitlerde gelecek

 19. ilker arslan

  Tekrar merhaba.Soya proteini sahtekarlığı yapılmamış ve denatüre olmamış,saf,kaliteli whey proteini içeren ürününüzü kullanıyor olmaktan gayet memnunum.Acizane önerim;protein emiliminin sağlanabilmesi için ürüne B6 vitamini eklemenizdir. Tebrikler…Teşekkürler….Başarılar….

  • Yeşilmarka

   İlker bey bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler 🙂 Tavsiyelerinizi dikkate alacağız 🙂

 20. Recep Ali

  Ben bu ürünü kullanmak istiyorum ama bu işten anladığını düşündüğüm hocalara sorduğumda hiç bulaşma git falanca bilindik markayı al diyorlar. Aslında haklılar, şu noktada bence sizin piyasaya girmek için müşterilere deneme yapabilmek için daha ufak fiyat olarak uygun paketler sunmanız gerekiyor.Şahsen ben 269 tl yi bir deneyim diyerek riske atmam.

  • Yeşilmarka

   Recep Ali bey ilginiz için teşekkürler. Deneme boyut isteyenler için küçük poşetlerimi üretilecektir. Sizde bu şekilde denemleyip aklınızdaki sorulara yanıt bulmuş olursunuz.

  • Yeşilmarka

   Recep Bey Merhabalar, şaset ambalaj tipiyle ilgili görüşmeler yapıyoruz, yakın zamanda küçük poşetlerle satışımız olacak. Sizde o şekilde bir denemiş olur ve aklınızdaki soruları da gidermiş olursunuz

 21. emresolen

  Çok teşekkürler. Çok teşekkürler 🖐️

  • Yeşilmarka

   Biz teşekkür ederiz Emre bey

 22. Emir YAVUZ

  Emülgatör varmı içinde

  • Yeşilmarka

   Hayır Emir bey, toz emülgatör ilavesi yapmıyoruz.

 23. Emir YAVUZ

  Merak ettiğim tek birşey var ona göre alacam içinde diğer markalardaki gibi emülgatör varmı

  • Yeşilmarka

   Emir bey merhaba yukarıda da paylaştığımız ve sizin de içindekiler kısmında göreceğiniz gibi emülgatör ilavesi bulunmamaktadır.

 24. Emre Berk AKIRMAK

  Ürün, yerli hammadde ile üretimi yapıldığı için tercih ettim. Diğer whey protein tozlarıyla karşılaştırırsak;
  1- tadı gayet başarılıydı
  2- Topaklanma meydana gelmedi. Çoğu bilindik whey protein markalarında topaklanma olmaktadır. Bu özelliğinden dolayı, çalışanları tebrik ederim.
  3- Etkisi hakkında yorumu ise ürünü bitirdiğimde yazacağım.
  Gayet başarılı bir ürün tavsiye ederim.

  • Yeşilmarka

   Emre bey merhabalar öncelikle yorumunuzu paylaştığınız için teşekkürler 🙂 Ürünümüzden memnun kalmanıza sevindik. Yeşilmarka olarak yanık proteinleri ve partikül boyutu büyük olan protein formlarını eliyoruz ve bu şekilde tamamen çözünen ve kalıntı bırakmayan bir yapı sağlıyoruz. Bu bizim malyetimizi artırıyor evet, bu yüzden de bir tık pahalı kalabiliyoruz. Çünkü bu tür yanıklar tartı da epey ağırlık yapıyorlar. Ancak size faydası olmayacak bir proteinin bizim cebimize faydası olacak diye ürüne eklemek bizim şirket politikamızda yeri yoktur. İlginiz için teşekkür ediyoruz 🙂

 25. Erdinç

  Merhaba,

  Ürününüzde kullandığınız Stevia’yı nereden elde ettiğinizi öğrenebilir miyiz? Malum piyasada stevia diye satılan ama içerisinde stevia dışında birçok maddenin (kıvam artırıcı vs.) bulunduğu toz tatlandırıcılar da bulunmakta. Bu konuda bizi aydınlatırsanız sevinirim.

  Teşekkürler, başarılar!

  • Yeşilmarka

   Erdinç bey merhabalar, stevia ürünümüz direk şeker otu yaprağından sulu ekstraksiyon ile elde edilmektedir. İçinde hiçbir katkı maddesi yoktur. %100 steviadır.

 26. şenol

  Öncelikle böyle bir yerli çalışmayı desteklediğimi belirtmek istiyorum. Ürünü almayı düşünüyorum. Ancak siteniz dışında sadece trendyol da gördüm. Farklı alışveriş platformlarında neden satışı yok onu merak ettik.

  • Yeşilmarka

   Şenol bey merhabalar, bizim sadece trendyolda mağazamız ve yönetmek ve bir değişiklik yapmak bile bizi çok uğraştırıyor. Diğer pazaryerlerinin aldığı yüksek komisyonlar yüzünden de oralara girmiyoruz. Bizim bayilerimizin pazar yerlerinde satış mağazaları vardır ancak biz özellikle kendi markamızı kendi sitemizde sunma tarafındayız.

 27. Rainy

  Aldim denedim , simdirimi cok zor karnim da cok fazla şişlik yapiyor kabizlik ta yapti ve tadi cok kotu sadece bildigin sütün toz hali tavsiye etmiyorum ama her kisi de farklilik gosterebilir tercih sizin

  • Yeşilmarka

   Sayın yağmur, eğer ki laktoza karşı hassasiyetiniz varsa yani laktointoleransınız varsa ürün içerisindeki az miktarda bulunan laktozun sizi rahatsız etmesi gayet muhtemeldir.

 28. Yasin Doğan

  Aşağıdaki açıklamanızla ilgili bir bilgi rica ediyorum. “Dikey akış metodu peynir altı sularında genellikle kullanılmaz, çünkü sürekli bir işlemde et kalınlığı inanılmaz şekilde artar. ” Buradaki et kalınlığından kastınız nedir? Ürünün içerisinde et mi var yoksa sadece teknik bir terim mi ?

  • Yeşilmarka

   Yasin bey teknik bir terim et ile ilgisi yok 🙂

 29. ulaş tatlısöz

  İyi günler çikolataya alerjim varda bu üründeki çikolata oranı yüksek midir beni etkiler mi? Eğer etkiler derseniz vanilyanın tadı güzel mi ? Alıcam inşAllah lakin naçizane görüşünüze ihtiyaç duydum

  • Yeşilmarka

   Sn. Ulaş Tatlısöz bahsi geçen üründeki çikolata tadını veren doğal aromalarımız var. Bir de naturel kakao tozu var. Ancak tabi ki oranları çikolata kadar yüksek değil. Baktığınız ürün çikolata ve vanilya doğal aromasına beraber sahiptir. Bilginize sunarız.

 30. Ömer engin güven

  Urun guzel olmus. Tadi kivami beni memnun etti. Koruyucu vs olmadigindan shaker biraz bekleyince lor peyniri kokusu geliyor. 🙂 Eksik buldugum 2 sey var. Birincisi fiyat biraz daha iyilestirilmeli. En fazla 250 tl olmali. Ikincisi yaninda shaker göndermelisiniz.

  • Yeşilmarka

   Ömer bey merhaba ürünümüzden memnun kalmanıza sevindik. Fiyat ve shaker talebinizi yetkililerimize ilettik. Gelişmeler olduğunu ilettiler. Takipte kalınız 🙂

 31. ilker arslan

  Merhaba.Kullanmakta olduğunuz filtrasyon teknolojisi,proteinin doğal yapısını, bir başka deyişle besin değerini hangi oranda koruyabiliyor? Yurtdışında kullanılan,proteinin saflığını ve biyolojik değerini büyük oranda koruyabilen CFM teknolojisi ile karşılaştırabilirmisiniz. Teşekkürederim.

  • Yeşilmarka

   İlker bey merhabalar, kullandığımız olduğumuz filtrasyon teknolojisi protein globüllerine zarar vermeden ayrıştırma işlemi yapmaktadır. CFM teknolojisi dediğiniz filtrasyon işleminde akış yönünü belirleyen bir sistem. Cross Flow yada Counter Flow filtration olarak geçer. Türkçesi yatay yada dikey akış. Dikey akış metodu peynir altı sularında genellikle kullanılmaz, çünkü sürekli bir işlemde et kalınlığı inanılmaz şekilde artar. Parti bazlı çalışmalarda kullanılır. Biz sizinde bahsettiğiniz Cros Flow Mikrofiltrasyon ve Ultrafiltrasyon işlemlerini yapıyoruz. Protein tabakası oluşmadan ve protein yapısı zarar görmeden ayrıştırma işlemi yapıyoruz. Bilginize sunarız.

 32. Cihat

  Ürününüzü hiç kullanmadım fakat biraz araştırdım, sonuçlar gayet iyi gibi. Bazı arkadaşların Bca, glutamin gibi isteklerine karşın uygun hammadde sıkıntısından bahsetmişsiniz. Ben de mümkün ise casein üretmenizi rica edeceğim. Kazein üretiminin diğer ürünlerden daha kolay olduğunu düşünüyorum. Sizin markanız çatısı altında bu ürün çıkartılırsa mutlaka kullanırım. Teşekkürler.

  • Yeşilmarka

   Cihat bey yorumunuz için teşekkürler, kazein üretimi dediğiniz gibi diğer türevlerden daha kolay olabilir ancak Türkiye’de kazein peynir üretiminde ağırlıklı olarak kullanıldığı için maliyetler çok efektif olmayabilir. Hatta peynir altı suyu tozundan bile yüksek maliyetli olabilir. Tabi ki yetkililerimize iletiyoruz. Yakın planda bitkisel BCAA mız geleceği müjdesini de buradan verelim 🙂

 33. burak tulunay

  ürünü yaklaşık bir aydır kullanıyorum. 1 aylık bir süre bu tür ürünlere doğru yorum yapabilmek için kısa bir süre. Ancak bu bir ay içerindeki etkisini merak edenler için şöyle diyebilirim. Piyasadaki bilindik markaların etkilerini %85 olarak alırsak, bu ürünün etkisine de %75 diyebiliriz. Ben daha önceki ürünleri olan yeşil renkli kutu için yorum yapıyorum. şuan o ürünü sitede göremedim. Karışması kolay, köpüklenme hiç yapmıyor. Lezzet olarak çok iyi değil, un tadı geliyor. Ama içilebilir tabi. Fiyat konusunda da ucuz olduğunu düşünmüyorum ancak doğal olması sebebiyle tercih edilebilir.

  • Yeşilmarka

   Burak bey bizi tercih ettiğiniz için ve yorum paylaşma inceliğiniz için teşekkür ediyoruz. Ürünümüzün etiketleri yenilendiği için bahsettiğiniz ürünü göremiyorsunuz. Sizin yorum yaptığınız ürün içeriği ile bu ürünün içeriği aynı, yani aynı ürünler. Lezzetimiz soft ve kolay içim olabilmesi için çok uğraşıyoruz. Ayrıca yapay tatlandırıcı içermediğinden şekerli tat uzun süre devam etmeyecektir. Ürünün doğal olduğunun bir kanıtı aslında bu. Saygılarımızla

 34. Sadık

  iyi çalışmalar Öncelikli sorumşu ürün içerisindeki ölçek 27ml çıktı ama 4 ölçek kullanın yazılmış 11/gr üzerinden yanlışlık olabilir mi gelen ölçekte yoksa 4*27ml olarak mı kullanalım
  diğer sorum AROMASIZ ürün ne zaman stoklara girecek kolay gelsin…

  • Yeşilmarka

   Sadık bey merhabalar, ürün içerisinden çıkan ölçek üzerinde yazan 27ml hacimseldir, protein tozu hafif ve hacmi fazla bir üründür. Yani yoğunluğu su gibi 1 e yakın değildir. Yoğunluğu çok daha düşüktür. O yüzden 27 ml silme hacme gelen gram karşılığı 11 dir. Yani siz elinizdeki ölçeği silme olarak doldurduğunuzda 11 gram yeşilmarka whey protein tozu alacaktır. Yeşilmarka Saf protein tozu üretimine başlanmış ve stoğumuz açılmıştır. Artık sipariş verebilirsiniz 🙂 Şu ana kadar sabırla bekleyen tüm müşterilerimize de teşekkürlerimizi sunuyoruz

 35. Adnan

  protein ürününüz kaç gram bilgi yok.
  bu kadar parayı niye verecem anlamadım !

  • Yeşilmarka

   Adnan bey merhabalar, ürün açıklamalarında ve ek bilgi alanımızda yer aldığı gibi 2200 gramdır. Gözünüzden kaçmış olabilir. Yeşil ve sağlıklı alışverişler dileriz 🙂

 36. Selin

  2 kez email göndermeme size yazmama rağmen cevap vermediniz bir türlü! Bu ürünün sadece aminoasit değerleri değil de tam içerik listesini koyarsanız çok güzel olur. Stevia’dan başka tatlandırıcı var mı? Varsa ne var? Eritritol mu? Yoksa maltoz mu? Neler var?

  • Yeşilmarka

   Merhaba Selin Hanım,

   Ürün açıklamasında içindekiler kısmı belirtilmektedir. Ürün içeriğinde olan her şey o kısımda yazmaktadır. Yeşilmarka Doğal Whey Protein Tozu içerisinde stevia harici hiçbir doğal tatlandırıcı kullanmıyoruz. Aminoasit değerleri ile ilgili de birimimize talebinizi ileteceğim. İlginiz için teşekkür ederiz.

 37. Zafer

  Ürünü aylardır kullanıyorum ve memnunum. Fiyat istikrarını da koruyor. Ne var ki artık şu BCAA, Glutamine vs vs türevinden takviye gıdalara da el atmanız gerekiyor. Ne idüğü belirsiz ürünleri almak istemiyorum.

  • Yeşilmarka

   Zafer bey merhabalar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Ürünümüzden memnun kalmanıza da çok sevindik 🙂 Hammadde kaynakları ile ilgili neredeyse hiçbir firma bu ürünlerde araştırma yapmamış açıkçası o yüzden güvenilir bir hammadde ile çözmekte gerçekten zorlanıyoruz :/

 38. İbrahim

  Yeni ürünleriniz ne zaman gelecek?

  • Yeşilmarka

   İbrahim bey çok az kaldı 🙂

 39. Beytullah

  Gimdesten Helal sertifikası alırsanız bende deneyeceğim

  • Yeşilmarka

   Merhabalar Beytullah bey;
   Ürünlerimizin hepsi “Gimdes Helal Serfitikalıdır.” Bilginiz olsun dilediğiniz gibi deneyebilirsiniz. Protein tozu ile ilgili güncellemelerimiz bitiyor o da sertifikalandırılacaktır. Bilginize sunarız.

 40. Hamdi Sucu

  Helal,tayyib ve yerli ürün olması hasebiyle fiyat gözetmeksizin aldım.Olabildiğince doğal içerik kullanmaları fiyatları etkileyebiliyor,Hammaddenin de yerli olduğu belirtiliyor,Diğer helal sertifikaya sahip ürünlerin hammaddesi yurt dışından getiriliyor,Ben araştırma yapıp en helal ürün olarak buna kanaat getirdim,Allah niyetlerimizi bilir,Onun rızasını kazanmak için böyle hassasiyete sahibiz.Fiyat yüksek diyerek yorum yapanlara açıklama getirmek istedim.

  • Yeşilmarka

   Hamdi bey ilginiz ve güveniniz için teşekkür ederiz. Bizde aynı hassasiyetlere sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Fiyatın da yüksek olduğunu kesinlikle düşünmüyoruz. Doğal hammadde kullanıp yerli üretim yapıp bu fiyata ürün satan bir firma gerçekten yok. Hatta doğal ürün segmentinde en uygun fiyatlı ürünlerden biri Yeşilmarka doğal whey protein tozudur. Bilginize sunarız.

 41. Serhat

  Merhaba, yıllardır ağırlık çalışan birisi olarak protein tozuna hep ön yargıyla yaklaştım. Fakat bir süre sonra daha fazla araştırma yapıp bilgi sahibi oldukça da besin desteğinin gerekliliği konusunda pek çok kişi gibi ben de karar kıldım. Hep isim yapmış ünlü markaların protein tozlarını kullanmış olsam da aklımda hep bir acaba ve endişe maalesef bulunuyordu. Uzun zamandır arayışında olduğum yapay tatlandırıcı ve koruyucu olmayan bir protein tozu acaba olabilir mi derken ürününüzden haberdar oldum ve çok sevindim. Öncelikle böyle bir girişimde bulunduğunuz için sizi tebrik ederim, umarım başarılı olur ve daha fazla sporcuya ulaşabilirsiniz.
  Ürününüzü geçtiğimiz hafta sipariş verdim ve ilk kez kullandım. 250 ml su için 4 ölçek tozun karışması biraz uzun sürdü ve sanki bu su miktarı az gibi geldi. Bir dahaki sefere 300ml su ile deneme yapacağım. Ürünün tadı geçmişte kullandığım protein tozlarına göre çok farklı, bunu rahatlıkla anlayabiliyorsunuz. Tadı ağır değil, hafif bir içimi var sadece biraz şişkinlik yapıyor ama aşırı rahatsızlık verecek derecede değil. Protein tozu zaten sizi uçurmaz, bir destektir. Gün içindeki hedef protein oranına ulaşmanızı sağlar, bir de özellikle idman sonrasında sindirim hızından dolayı kaslara daha çabuk ulaşır. Herhangi bir yemek yiyip sindirmeyi bekleyecek zamanınız olmayabilir, o zaman kullanışlı bir destektir. Bu desteği de mümkün olduğunca kimyasal katkılardan uzak doğal olarak yapabilirsek ne mutlu bize.
  Naçizane ürününüz ve sizin hakkınızda bir kaç yorumda ve değerlendirmede bulunmak istiyorum, umarım dikkate alabilirsiniz:
  – Öncelikle ürününüzün tamamıyla anlattığınız gibi doğal olduğuna ve doğallıktan uzaklaştıran ekstra bir içerik içermediğine sizin söylemlerinizle inanıyoruz. Burada olayı sizin vicdanınıza bırakıyoruz zira maalesef ülkemizde para kazanmayı, düzgün ve helal kazanca tercih eden bir sürü firma gördük. Fakat bir örnek vermem gerekirse de geçen gün ürününüzü tavsiye ettiğim ve incelemesini istediğim bir tanıdığım maalesef bir Türk firmasının böyle bir ürünü üretmiş olabileceğine ihtimal vermiyorum, çok inandırıcı gelmedi gibi bir açıklama yaptı. Üzüldüm ama maalesef bu ülkemizde yaygın bir görüş şekli.
  – Yukarıda anlattığım inandırıcılık konusunu üretim sürecinize dair bazı görseller ya da kısa videolar ile yapabileceğinizi düşünüyorum. Aşağıdaki yorumlardan birisinde üretim sırlarınızı paylaşmak istemediğinizden bahsetmişsiniz ama profesyonel bir çekim ile ticari sırlarınızı saklı tutarak en azından peynir altı suyunun nasıl olup da o toz haline geldiğini insanlara bazı aşamalarla anlatabilirsiniz diye düşünüyorum. Dediğim gibi profesyonel bir çekim ile ticari sırlarınızı gizleyebilirsiniz. Bence bu gerekli zira yukarıda bahsettiğim gibi insanların aklındaki şüpheleri ortadan kaldırmış olursunuz. Kaldı ki her isteyenin hemen yatırım yapamayacağı bir üretim alanı bu, ne kadar pahalı makinelerin kullanıldığı malum.
  – Ürününüzün belirli aralıklarla-6 ay, 1 yıl gibi- uluslararası geçerliliği olan akredite bir kuruluştan analiz sonuçlarını yenileyip tekrar paylaşmanız iyi olur zira aynı kalitede üretim yaptığınızı tescil ettirmiş olursunuz. Üzgünüm ama bir Türk markası olarak bunca global markaya karşı zaten olaya 1-0 geriden başlıyorsunuz. Bu tarz güven verici uygulamalarınız olursa ben de dahil sanırım pek çok kişi ürününüzden vazgeçmez ve her fırsatta referans gösterir. En iyi pazarlama memnun ve huzurlu müşteridir, bunu unutmayın.
  – Ürünün pahalı olduğu yorumuna katılmıyorum zira döviz artışından sonra hele ki servis sayısı karşılaştırması yapılırsa ürününüz yabancı markalara göre her türlü mantıklı oluyor. Özellikle içeriğinde kullanılan temiz malzemeleri düşünürsek bence sadece bunun için bile fazladan para ödenebileceğini düşünüyorum. Sağlığımız her şeyden öncelikli. Bazı yorumcuların bahsettiği gibi sadece ilk başta denemek isteyenler için daha az sayıda servis sayısına sahip 500gr lık paketler mantıklı olacaktır.
  Son olarak söylemek istediğim tekrar üretim kalitenizi bozmamanız ve akıllardaki şüpheleri biraz daha ortadan kaldırmanızdır.
  Başarılar.

  • Yeşilmarka

   Serhat bey çok çok teşekkür ederiz. Olumlu ve yapıcı yorumlarınızı zamanınızı ayırarak bizimle paylaştınız hepsi çok değerli ve çok doğru. Yetkililerimizin planlaması arasında hepsi varmış. İlginiz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler 🙂

 42. poresas

  2.5 ay kadar düzenli antrenmanlardan sonra kullandığım Yeşil Marka Whey protein hakkında yorumlarımı paylaşmak ve bu zamana kadar yapılan yorumlardaki eksiklikleri kapatmak içim bu yorumu yazma gereği hissediyorum. Maksadım destek olmak. Öncelikle yapılan yorumlara bakıldığında ürünün etkileri üzerine yazan görmedim. Düzenli spor yapan ve belli seviyeye gelmiş kişiler bu tür besin takviyelerine ihtiyaç duyuyorlar. Çünkü ekseriyetle kaliteli protein desteği alarak kas kütlelerini arttırma ve yıkılan kasları yenileme çabası içindeler. Peki Yeşil Marka Whey protein tozu bunu ne oranda karşılıyor. Soru bu. Ancak buna gelmeden önce diğer bazı özellikler hakkında yorumlarımı paylaşmak isterim. Söz konusu protein tozunun tüm işlemleriyle özgün bir şekilde ülkemizde üretiliyor olması güzel. Ancak doğallığını bir kenara koyarsak, yorumlar göz önüne alındığında ürünün etkisinden çok, helal sertifikasın sorulması ve sorgulanması düşündürücü. Öncelikle ürünün tadı son derece hoş ve hafif. Çok az topaklanma ve mide de şişkinlik yapması kayda değer bir problem yaratmıyor. Fiyatı türdeşlerine göre fazla değil ancak üretebildiği etkiye göre fazla. Verilen para doğallığa veriliyor etkiye değil. İçerik profilinin geliştirilmesi elzem, zira triptofan aminoasidi profilde gözükmüyor. Şayet analiz yapılan lab.daki referans değerlerde triptofan yok ise akredite ve uluslararası ölçekli laboratuvarlarda içerik analizlerinin yenilenmesi gerek. Bundan başka, bazı yorumlardaki fikirlere aynen katılıyorum, öncelikle daha önce ürünü denemeyenler ve bu ücreti verecek bütçeleri olmayanlar için 1000 grlık veya 500grlık (neden hep 908 gr veya 405 gr vb yapılır anlamam) paketler de satışa sunulsa sanırım çok akıllıca olur. Gelelim etkisine. Yukarıda da biraz ip ucu verdim. Ürünün etkisi muazzam değil. Faydası var ancak mucize beklenmesin. Bir yorumun altına cevap olarak yazılmış; daha saf halde %90 oranında protein içeriği olan ürün piyasaya sürülecek sanırım, merak ediyorum ve az gramajlısı çıkarsa denemek isterim. Tekrar tebrikler…

  • Yeşilmarka

   Sn. Poresas yorumunuzu ve deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Size göre eksisi ve artısıyla tarafsız bir şekilde yorum yaptığınız ve yerli üretimi desteklediğiniz için tekrar teşekkür ediyoruz Tavsiyelerinizi de dikkate alacağımıza emin olabilirsiniz. Saygılarımızla

 43. Kaan

  Henüz kullanmadım ama ilk bakışta koruyucu, gluten,şeker ve GDO olmayışı güzel ama servis sayısına fiyatı yüksek. Her çeşit ve marka protein tozunu kullmış ve halen kullanan biri olarak tavsiyem siz hammaddesini iç piyasadan temin eden bir şirket olarak ürün fiyatını makul seviyelere indirmedikçe, iç piyasada pazar payı almanız zor görünüyor. Siz şimdi fiyatın uygun olduğunu söyleyeceksiniz ama benim gibi sürekli protein tozu kullanan kişiler ne dediğimi anlayacaklardır. İyi günler ve bol kazançlar diliyorum.

  • Yeşilmarka

   Kaan bey yorum yazma inceliği gösterdiğiniz için teşekkürler. Doğal olması, şeker gluten içermemesi, soya proteini içermemesi, yapay tatlandırıcı içermemesi gibi doğallık için önemli olan detaylar ne yazık ki artı bir maliyet demek. Yapay kakao aroması %0,1 kullanılırken biz çok daha fazla oranda doğal kakao aroması ve gerçek kakao tozu kullanıyoruz. Aspartam %0,01-0,1 oranında kullanılırken biz steviayı çok daha yüksek oranda kullanıyoruz. Tabi ki bunlar maliyete yansıyacak. Ancak buna rağmen fiyatlarımızın yüksek değil. Piyasada içerikleri noktasında bir sürü soru işareti olan ürünlerle bile aynı fiyattayız. Hemde binlerce üstün noktamız var. Sağlığınız için bize hakverin lütfen, sağlığınız bizim için değerli 🙂

 44. eray yaz

  Her zaman yerli ve güvenilir olanı desteklemek gerektiğini düşünüyorum. ürününüzü kullandım tadı kıvamı cok güzel. hic topaklanma olmuyor. fiyat konusunda yabancı markalar gibi cok yüksek miktarlarda üretim yapıldığında sabit maliyetlerin ürünlere paylaştırılıp tüketiciyi daha memnun edeceğini düşünüyorum. Şu aşamada doğal içeriğe dikkat edilerek yapılan bir protein tozunun bu fiyatta olması bence normal. Benim merak ettiğim biyoyararlanım konusu. Ürününüz icin bu konuda bizi bilgilendirirseniz cok sevinirim. Hayırlı işler hayırlı kazançlar diliyorum.

  • Yeşilmarka

   Eray bey yorumunuz için teşekkür ederiz. Ürünümüzden memnun kalmanıza ve beğenmenize sevindik. Biyoyararlık hususuna gelince, ürünümüz içerisindeki bulunan Aminoasit profili üniversite hocalarımızın kurmuş olduğu özel Arge firmasına yaptırılmış ve çıkan değerler aynı şekilde ürün açıklama kısmına yansıtılmıştır. Whey proteinin biyoyararlılığı ile daha detaylı bilgi verebiliriz. Ancak burada asıl sorun değerlerin saptırılması ve gerçekçi olarak yazılmamasıdır. Bunu kasıt ettiğinizi düşünerek, yukarıdaki cevabı paylaştık. Bir blog yazısı olarak whey proteinin içinde bulunan Aminoasitlerin yararlılığı ve faydaları hakkında bir yazı da paylaşmayı düşünüyoruz inşaAllah.

 45. Serhat KURT

  Keratin içermiyor mu?

  • Yeşilmarka

   Serhat bey yapılan analizde keratine rastlanmamıştır, bilginize sunarız. Saygılarımızla

 46. ERDOĞAN CEBECİOĞLU

  Helal Sertifikası alındıkdan sonra deneceğim inşaAllah

  • Yeşilmarka

   Teşekkür ederiz Erdoğan Bey. Şimdiden memnun kalacağınızı umuyoruz.

 47. Hakki Adil

  İyi günler, bu ürün diğer protein tozları gibi ilerde kalp krizi, karaciğer yetmezliği gibi problemlere sebep olur mu?

  • Yeşilmarka

   Hayırlı günler Hakki bey, hayır böyle bir yan etkisi söz konusu değildir. Saygılarımızla

 48. Sedat

  Aklıma takılan bir soru oldu aydınlatırsanız çok memnun olurum. Peynir altı suyu hammaddesini Kaan’lar penircilik demiştiniz? piyasada tazelen doğal whey protein var yanlış hatırlamıyorsam onların da peynir altı suyu ‘Kaan’lar penirciliğin’ fakat arada amino asit değerleri olarak çok fark var..neden bu kadar düşük amino asit profiliniz var anlamış değilim!!!!
  Not: biri suvı olsada 1 porsiyonda , hammadde aynı yerden bilegim dahilinde yazıyorum .

  • Yeşilmarka

   Sedat bey ilginiz için teşekkürler. Bizde peynir altı suyunu Kaanlardan alıyoruz ama farklı firmalarında peynir altı sularını kullanabiliriz. Helal, doğal ve sağlıklı şartları sağladıktan sonra bizler için aynı üretici elzem değil. Ayrıca biz analiz sonuçlarını yazıyoruz, Tazelende Aminoasit profilini hesabını yapan arkadaşlarımız yanlışlık yapmış olabilir. İlk başta aynı şeyi bizde düşündük, analiz tekrarları yaptırdık. Ancak analiz sonuçlarında ne gözüküyorsa onu yazdık. Analiz yapan personel ve yapılan cihazın kalibrasyonuna göre bile bu değerler ne yazık ki değişkenlik gösterebilir. Bilginize sunarız.

 49. Yeşilmarka

  Merhaba, Harun bey, Öncelikle bilmenizi isteriz ki ürünümüzün hammaddesi olan peyniraltısuyutozu helal sertifikası olan bir hammaddedir ancak bu da bizim için yeterli değildir ve helal sertifikası alacağız ürünümüze Ancak bir yandan mevcut ürünlerimizi üretirken bir yandan da yeni ürünler geliştiriyoruz örneğin 2018 yılı son çeyreğinde saç bakım ve duş jeli serimizi çıkarttık ve artık ürünlerimizin aynı zamanda üretimini de yapıyoruz. tüm bunlar belli ar-ge ve prosesler istiyor. Whey protein tozumuza ilgi her geçen gün artıyor bir yandan ar-geleri devam ediyor. Bu haliyle helal sertifikası alınacak ürünler listemizde. Biz firma olarak tüm ürünlerimizin içeriğini sizlerle sitemizde paylaşıyoruz bunu yapan az sayıda firmayız. İçiniz rahat olsun.

 50. Aknylcn94

  Ürün elime ulaştı, umarım beklediğim gibi istediğim verimi alabilirim. Sizi bu alana el atıp bizi yabancı markaların ne olduğunu belli olmayan çöp yığınlarından kurtardığınız için öncelikle teşekkür etmek isterim. Ancak bu kadar para veriyorsak size güvenip bu ürün için, yanında bir adet sizin markanızın olduğu bi shaker gibi küçük hediyeler gönderebilirsiniz . Tekrar teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

  • Yeşilmarka

   Akin bey yorumunuz için teşekkür ederiz. Bizi tercih ettiğiniz ve deneme fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Shaker ile ilgili yönetim ekibimizin bilgisi var. Yapılacak işler arasında olduğunu ilettiler 🙂

 51. emrah demirci

  3yılda 46 kilo verdim sarkmadan,ameliyat olmadan ve diyetisyensiz spor ve karbonhidrat,şekeri azaltarak.benim korkum protein tozlarında %100whey yazsa bile içinde %30 çıkıp kalanının soya çıkması soya östrojeni arttırıyor deri ve göğüs kalınlaştırıyor.jinokomastiyi tetikliyor.gerçekten %100 whey mi soya içermiyormu ürün? izole protein hastası biri değilim %5karbonhidrat olabilir önemli olan soya proteini olmaması. saygılar

  • Yeşilmarka

   Emrah bey öncelikle sizi başarınız için tebrik ediyoruz. Ürünümüzde herhangi bir soya kaynağı ve soya proteini bulunmamaktadır. %100 whey proteini kaynağıdır. İçiniz rahat şekilde tükebilirsiniz. Bizim için önemli olan helal üründen önce helal kazançtır. Bu yüzden sizleri kandıracak bir çalışma yapmayacağımıza emin olabilirsiniz.

 52. fk

  Doğal olması, topaklanmayıp iyi karışması ve aroması güzel. 2.5 ölçek kullanıyorum. Günde 3lt en az olmak üzere su tüketiyorum. Ancak kabızlık yapıyor. Daha önce *** kullandım 7 ay kadar. Böyle bir sorun yaşamamıştım. O yüzden 2. defa almayı düşünmüyor.

  • Yeşilmarka

   Furkan bey ilginiz ve yorumunuz için teşekkürler. Bunun farklı nedenleri olabilir. Ürünümüzle direk ilgisi olmayan ve sizin laktoz intoleransınız ile ilgili olabilir. Eğer ki laktoza karşı hassasiyetiniz ve laktaz enzimi salgınız az ise laktozlu ürünlerde “sadece bizim ürünümüzde değil” bu sorunu yaşamanız gayet normal.

   Diğer taraftan ürünümüz kabızlık yapmaktan daha ziyade sizin daha rahat bağırsak temizlemenize yardımcı olabilir. Bunun nedeni peynir altı suyundan gelen yoğun sayıda bakterinin uygun ortamlarda yaşamsal faaliyetini sürdürebilme olasılığı. Böyle bir durum olduğunda da prebiyotik ve probiyotik aktivite harekete geçer ve bağırsak floranızın tazelenmesini sağlar.

 53. Sedat

  Öncelikle kolay gelsin ülkemize kazandırdığınız bu ürün için gurur duyuyorum👍🏻Yalnız aklıma takılan bir kaç soru ve istihramım var izninizle.. 1) Bir yazınızda okumuştum doğal ve organik whey’le karşılaştırın demiştiniz; amino asitler içinde hepsinden bir tık ötede olanı “lösin” fit.(protein sentezini arttırır)ama organik ve eklenmemiş whey’lerde 100 gr d/a 10 gr ortalama içeriyor…sizdeki whey de 4gr cıvarları neden bu kadar düşük?diğeride organik whey ve cold processed!! Sizdeki işleme sistemimi farklı? 2) izole işlemi konsatre işleminden farklı olduğu için izole işleminde protein ve aminoasit değerleri azalma olmuyor ama biyo yararlılık olarak whey’den gelen vitamin ve mineralleri yok oluyor..sadece konsatre üretim de düşünürmüsünüz ayrıca?? 3) Önerim içinse çıt çıt’lı paketler her zaman kutu kaplardan daha sağlıklıdır ve kullanıp saklamasından tutun masrafına kadar her açıdan daha iyidir bunu düşünün isterseniz.

  • Yeşilmarka

   Sedat bey merhabalar

   Sizinle beraber aynı gururu bizde duyuyoruz, desteğiniz için teşekkürler, çok değerlisiniz 🙂 Daha önce bahsettiğimiz gibi ürünümüzdeki değerler analiz değerleridir. Herhangi bir ilave söz konusu değildir. Filtrasyon işlemlerimizin sizinde isteyeceğiniz gibi cold process olarak yapılmaktadır. Buradaki amaç ısısal işlemin protein denaturasyonuna neden olmaması ve vitamin kayıplarının minimize edilmesidir. Prosesimizin sizin söylediğinize benzer ancak bize özel geliştirdiğimiz aşamalar bulunmaktadır. İzole ve konsantre işlemi ile ilgili paylaştıklarınız prosesin yöntemine göre değişkenlik gösterebilir. Filtre por çapına göre, ısısal işleme göre, pH değerine göre, filtrasyon yöntemindeki sıra değişimine, filtrasyonun aşamalarına, ürünün tazeliğine göre vb. onlarca parametreye göre değişmektedir. Proses aşamalarımız gizli ve bize özel olduğu için çok fazla detay paylaşamıyoruz. Firma olarak sadece izole, sadece konsantre hatta istesek hidrolize de yapabiliriz, ancak şu an için izole ve konsantre whey proteini imalatı yapıyoruz. Hidrolize yapmıyoruz. Bilginize sunarız.

 54. Unlimited

  Ürün güzel olabilir ama sıfır bilinirlikle piyasadaki en kaliteli protein tozları ile aynı fiyata satılması zor görünüyor, yapabiliyorsanız 170-180 TL bandında satışa çıkın ki insanlar deneyip görsün. Ben şahsım adına bu parayı tanımadığım bilmediğim markaya vermem aynı paraya Amerika’da ödül almış ürünü tercih ederim. Ben bir kullanıcıyım tavsiye alıp almamanız sizin bileceğiniz iştir.. Bol kazançlar dilerim

  • Yeşilmarka

   Saygıdeğer takipçimiz öncelikle yorum yazma ihtiyacı hissettiğiniz için ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Yorum yaptığınızda ürünümüzde sizinde gördüğünüz gibi 100’e yakın yorum mevcut ve bunların hepsi gerçek kullanıcı yorumları bu sizin için bir referans olacağını düşünüyoruz. Ayrıca her müşterimiz yorumda yazmayacaktır. Kullanıcılarımızın %1 inin yorum yazdığını varsayarsanız binlerce kullanıcıdan bahsediyoruz demektir ki elhamdülillah satışlarımız bunu kanıtlıyor. Ayrıca firmamız hakkında kısaca bilgi vermek isteriz. Yeşilmarka 2018 Yılının “Altın Marka Ödülü“nün, “Müşterilerimize Tavsiye Ediyoruz Ödülü“nün ve “Yılın Önerilen Markası Ödülü“nün sahibidir. 2019 Yılının da “Avrasya Kalite Ödülü“nün sahibir. “TUBİTAK” tarafından onaylanıp, desteklenen ve Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından Teknopark‘a girmeye hak kazanan firmalar ARGE firmaları arasındadır. Aynı zamanda 2019 yılında Türkiye’de “101 Pöpüler Marka Listesi” arasında “Yeşilmarka” olarak yerini almıştır. Ancak bu ödüllerin hiçbirinin fiyatımız üzerine artış şeklinde bir etkisi olmamıştır. Sizlere daha kolay ulaştırabilmek için en yüksek kaliteyi olabildiğince uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz, ilginiz için teşekkür ederiz.

 55. Esposito

  Ne demek icinde kreatin var? Alttaki çok altta birisi sormuş içinde kreatin var mı diye yok demişsiniz şimdi birisi sormuş kreatin var demişsiniz şu işe bir açıklık getirin kardeşim bu kadar adam ürününüzü almış ne demek içinde kreatin var ya?

  • Yeşilmarka

   Sayın Esposito, yanlışlıkla “bulunmaktadır” yazılmıştır. Yorum tekrar düzenlenmiştir. Daha önceki yorumlarda belirttiğimiz gibi, ek BCAA, kreatin ve farklı formların ilavesi “bulun-ma-maktadır. Peynir altı suyundan doğal olarak ne geliyorsa ürünümüzün doğal yapısı itibariyle o bulunmaktadır. Saygılarımızla

 56. Yasir

  Kesinlikle şu cevabiniz bile beni tam anlamiyla tatmin etti ” gimdes ten almayi dusunmesek 1 gunde alirdik ama en hassas olan gimdesi tercih ediyoruz…” inşaallah piyasadaki iceriginde ne oldugu belli olmayan urunlerden genclerimizi sizinle kurtaririz… ozellikle 17-25 yas arasi gencler malesef biraz begenilme ugruna oyle seyler kullaniyorlar ki hem bedenlerini hem ruhlarini olduruyorlar ama biz onlara bir alternatif sunamiyoruz. Bu sebeple protein tozu ile baslattiginiz bu adimin devsmini gelmesini dilerim. Rabbim yardimciniz olsun…

  • Yeşilmarka

   Yasir bey ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ediyoruz. Güzel yorumunuz için de teşekkürler. Şunu da belirtmek isteriz, bu sürecin uzamasının bir nedeni de gimdesten kaynaklanmaktadır. Aylardır cevap bekliyoruz ve durum ne diye sorduğumuzda tekrar başkasına yönlendirdiler. Şimdi süreç yeniden ve sıfırdan başlıyor. İnşaAllah daha hızlı sonuçlanır.

 57. Greencelu

  Tadı ve doğallığı harika. Gerçekten böyle bir ürünün ülkemde ve %100 yerli olarak çıkması gurur verici. Teşekkür ediyorum sizlere. Spor salonunda başka markaların verdiği sheaker’la içmek zorunda kaldığım için içim sızladı. Keşke yanında sizinde logonuzu tanıcağınız bir sheaker hediye gelse. En azından böyle bir başarının spor salonlarında sheakerlarla boy göstermesi gerekmez mi? Benim ki bi öneriydi yinede mükemmelsiniz. Başarılar diliyorum…

  • Yeşilmarka

   Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ediyoruz. Kendimiz hakkında yorum yapmamız gerekirse eksik olduğumuz yönler var. Ancak şu aşamada 100 kişilik bir ekip ve milyon dolar cirolarla iş yapmıyoruz. Yoğun iş temposu ve az bir ekiple bunu yapmaya çalışıyoruz. Size en uygun fiyatlarla ürün sunmaya ve kaliteden ödün vermemeye çalışıyoruz. Sizde farketmişseniz bizim 1 yıldır fiyatımız aynı, bir çok ithalatçı firma ise fiyatları 2 ye katladı ancak bizde bir fiyat değişmesi söz konusu değil. İlginiz de çok güzel ve bizi çok memnun ediyor. Elimizden geldiğince ilginize layık olmaya çalışıyoruz. Bazı durumlarda eksik kaldığımızı biliyoruz, anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

 58. İbrahim Denizli

  Üretim tesisinizin fotoğraf ve videolarını paylaşabilme imkanınız var mı? Paylaşırsanız mutlu oluruz. Bir de yeni ambalajlar hakkında bir gelişme var mı?

  • Yeşilmarka

   İbrahim bey instagram hesabımızı (@yesil_marka) takip ederseniz, protein tozu paylaşımının olduğu alanda üretimden minik kareler paylaştık 🙂 Yeni ambalaj ve yeni dizayn tamamlanınca sosyal medya hesaplarımızdan bilgi vereceğiz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 59. cncnbh

  Merhaba, keşke yoruma fotografları koyabilsem😊29 mart üretim tarihi 1 nisan ürün elimde. Taptaze daha ne olsun😊Paketinide çok beğendim, mükemmel diyebilirim. Paketlemek için çok emek harcadıkları belli. Çok güzel olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim. En önemlisi helal olmasıydı. Bir de vücut yaparsam o zaman yorum atacam😁Çok teşekkürler yeşil marka.

  • Yeşilmarka

   İlginiz ve yorumunuz için teşekkür ederiz. Türkiye’nin en taze ve en doğal protein tozunu sizlere ulaştırmaktan çok memnunuz. Fotoğraf paylaşımınızı hikayenizde yaparsanız sosyal medya hesaplarımızda paylaşabiliriz 🙂

 60. Yaair

  Oncelikle tebrikler… çok güvenilir bir firmasıniz gercekten, ama şu Gimdes belgesini de alsanız acaip bi hava oluşmaz mı su protein tozları piyasasında… bence herkes susar siz konuşulursunuz… Insaallah en kısa zamanda alırsınız çunku vucut gelistirmeye yeni baslayan 15-25 yas arasi cok genc var ulkemizde ve bu gencler ailelerinin onlara maddi olarak bakmasiyla hayatlarini temin ediyorlar ve aileler protein tozu adini duydugu an firma adina dahi bakmiyor. Ama gimdes helal belgesi olsa hicbir ebeveyn itiraz edemez degil mi…

  • Yeşilmarka

   Yasir bey merhabalar, yorumlarınız bizi çok motive ediyor teşekkürler. Haklısınız bizler de bu hassasiyetlere sahibiz, ancak doğal kozmetik ürünlerimizden ayrı bölümde gıda imalatı yapıldığı ve ayrı değerlendirildiği için helal sertifika almamız biraz zaman alıyor. Gimdesten almayı düşünmesek 1 günde alırdık ancak işi en hassas yapanlarla çalışmak istiyoruz. Sabrınız için teşekkür ediyoruz

 61. Berk

  Kreatin içeriyor mu?

  • Yeşilmarka

   Berk bey ek kreatin ilavemiz bulunmamaktadır.

 62. Talha

  İçerisinde triptofan (esansiyel amino asidi) yok ? içerik kısmına yazmamışsınız, ayrıca arjinini esansiyel amino asit olmamasına rağmen esansiyel amino asit diye belirtmişsiniz, neden ? Teşekkürler.

  • Yeşilmarka

   Talha bey ürünümüzdeki aminoasit değerleri üniversitede yapılan özel analiz sonuçlarıdır. İlave aminoasit bulunmamaktadır. Ayrıca arjinin kimi kaynakta esansiyel aminoasit olarak değerlendirilirken kimi kaynakta ise esansiyel olmayanlar sınıfındadır. Sizin baktığınız kaynakta esansiyel olmayan sınıfında olabilir. Biz araştırmaları yaparken literatür kısımlarına bakarız. Science direkt gibi kaynaklardan ediniyoruz. Bilginize sunarız.

 63. Talha

  Ürünü henüz satın almadım ama iyi olduğunu düşünüyorum, sormak istediğim bir soru var: stevia şekeri en ragine işlenmiş halini mi kullanıyorsunuz yada hangi halini kullanıyorsunuz ? Teşekkürler.

  • Yeşilmarka

   Stevia Doğada bulunan doğal bir bitkidir. Kalorisi bulunmamaktadır. Sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Toplanıp kurutulduktan sonra içerisinde bulunan doğal özün (steviol glikozit) işlenmesi ile doğal tatlandırıcı olarak kullanılıyor.

 64. Hakan Ak

  Dün ürününüzü teslim aldım ve kullandım. Ambalajı ve ürün teslim süreniz gayet iyi. Ürünün dogal olduğu kullanınca hemen anlaşılıyor. Ben ürününüzü tesadüfen internette gördüm. Okudum inceledim ve özellikle Türk malı olduğu ve bu ilkenin topraklarında istihdama destek olduğu için tercih ettim. Kullanım sürecinde memnun kalırsam ki kalacağıma inanıyorum, bütün arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Bunun dışında kasein proteini, kreatin ve Bcaa üçlüsünü de üretiminize dahil edebilirseniz ve bu doğallıkla uretebiliseniz çok satış yapacağınızı düşünüyorum. Teşekkürler, başarılar 🙂

  • Yeşilmarka

   Merhaba, Memnun kalmanıza çok sevindik. İsteklerinizi ilgili birimimize iletiyoruz. Rica ederiz, Keyifli kullanımlar dileriz.

 65. Serdar Ş.

  Merhabalar öncelikle doğal protein tozu üretiminizden dolayı tebrik ederim. Ürünleriniz Sağlık Bakanlığı onaylı mıdır? Ek olarak ürün içerisinde kurşun, arsenik, civa veya sentetik maddeler var mıdır?

  • Yeşilmarka

   Merhaba, içerisinde sağlığa zararlı hiç bir madde içermemektedir. içeriğimizi sitemizden okuyabilirsiniz. %100 doğal bir üründür. Bu tür ürünler sağlık değil gıda tarım hayvancılık bakanlığı ile ilgilidir.

 66. İbrahim Denizli

  Verdiğiniz bilgiler ve yapılan yorumlara baktığımızda gayet iyi bir ürün var karşımızda. Lakin üretim tesisinizi ve üretim aşamalarını fotoğraf ve video olarak bizlerle paylaşırsanız içimiz daha rahat olur. Ve bu yeni paketlerin ortalama gelme süresi yok mu? En azından tahmini bir süre verseniz seviniriz.

  • Yeşilmarka

   İbrahim bey merhabalar, Tubitak destekli ve Yıldız Teknopark’tan onaylı bir firma olarak, Türkiye’ de olmayan bir Arge birimimiz ve üretim tesisimiz var. Sizleri kırmak istemeyiz ancak farklılığımızı ve özelimizi de genel itibariyle muhafaza etmenin gerekliliği düşünüyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 67. Ömer Bilgin

  Benim bir sorum olacak ürünle ilgili içersinde Monosodyum Glumat var mı?

  • Yeşilmarka

   Merhaba ürünümüzde tatlandırıcı olarak “doğal” stevia bitkisi bulunmaktadır bunun dışında herhangi bir tatlandırıcı içermemektedir.

 68. Kemal Çalışkan

  Ben inşaat mühendisiyim,8 senedir amatör olarak sporlada ilgileniyorum,öncelikle tebrik ederim sizleri, senelerdir daha doğal olmasını umduğum(özellikle soya lesitini konusu)supplementler üretilmesini umdum, ve sonunda böyle bir ürün gördüm hemde tamamen yerli, forumlardaki markanız hakkında geçen yazışmaları inceledim,çoğuna katılmıyorum, özellikle fiyat konusuna çok takılmışlar fakat fiyat olarak bence gayet makul, ben weider kullanıyorum şuan 400 tl ve içeriğinde ne yazıkki soya lesitini var.
  Prosiyon olarak arada uçurum yok bence, ayrıca her ürünün bir ederi ,heleki sağlıklı ürünün ayrı bir ederi var malum, üretim proseslerini ve sağlıklı bir ürün elde etmenin zorluklarını bilmeyen insanların ,sizleri yalnızca fiyat odaklı kıyaslayıp ezmeye çalışmaları çok normal, fazla uzatmayayım, sitenizden protein tozu sipariş edip deneyeceğim ve bundan sonra ürününüzü kullanmaya devam edieceğimi düşünüyorum,umarım ülkemizin organik ürün konusunda geldiği aldatmacalı dönemde sağlıklı kalmaya devam edersiniz.
  Tekrardan tebrikler ve başarılar.

 69. Zafer

  Eğer uzun bir yorum olacak. İkinci kullanışımdan sonra artık yorum vaktinin geldiğini düşünüyorum. Sonda söyleyeceğimi de başta söyleyeyim, bu arkadaşlara bir şans vermeli, bu ürünü bir kez denemelisiniz. Keşke deneme için bir kiloluk, 500 gramlık paketleri de olsa… Alın yani, yabancı markalar döviz fiyatlarından dolayı uçmuş gitmiş durumda, bir sene önce bir markayla karşılaştırıp yerden yere vuruyorlardı fiyat aynı fiyatta diye, şimdi o ürün 50 lira zamlandı bu ürün aynı.

  Hikayesi çok başka, sanırım şu an dünyanın en taze protein tozunu içiyorum. Antrenmandan geldim ve ikinci kez kullandım. Ürünü sipariş verdiğimde beni kaç gün beklettiler, aradım sordum neyse ki anlayışlı açık bir şekilde konuşup ellerinde hiç ürün kalmadığını ve şu an üretim aşamasında olduklarını, birkaç gün içerisinde kargoya verileceğini söylediler. 18 Şubat’ta verdiğim sipariş taa 28 Şubat günü akşam kargoya verildi ama sanırım buna değdi. Biraz puan kırdım ama buradan. Stok işinin çözülmesi lazım, dikkat!

  Paketleme de maalesef korunaklı değildi, bir kutu içerisine konmuş öylece kargo geldi. En azından baloncuklu korumalı bir pakete koyabilirsiniz protein tozu kutusunu. Bir darbe alsa ne olur bilmiyorum. Olmaz… Bu da bir eksi.
  Ürünün resmini görselde zaten görüyorsunuz, başından beri bu siyah paket olmaz diyoruz, yapın yeşil bir kutu bak nasıl dikkat çekiyor, pazarlama dersi de mi okumadınız? İçerik kısmı filan çok açıklayıcı adamlar her şeyi yazmış.

  Biliyorsunuz şeker filan yok diyor bu arkadaşlar. Hakikaten de içtim, spordan gelince efor sarf etmiş kan ter haldeyken de içtim, normal bir zamanda da. Ağzımın tadı yerindedir bilirim, bu ürün yabancı markalar gibi değil gerçekten, köpürme yok, midemi yakmadı hafifçe geldi geçti. İçimi rahat bence, bundan da şikayet edecek adamı artık ne memnun eder bilemiyorum. Protein değerinin ne kadar yüksek olduğunu filan zaten görüyorsunuz elli defa yorumlarda da açıklama kısmında da yazmışlar. Zaten aklı başında bir vücut geliştirme sporcusu bu proteinler oranının önemli olmadığını bilir. Çünkü bu altı üstü protein takviyesi, yemek yemezseniz bu toza da suç atmayın. Bu sadece bir takviye. Sadece bir t a k v i y e. Ama iyi bir ürün, şimdiye kadar birkaç marka kullandım böyle değildi. (Merak edenler olacaktır ne önemi varsa, içinden ölçek çıkıyor, koymuşlar, bir kaşıkla karıştırın bulursunuz)

  Genel olarak memnun kaldım, bakalım biraz daha kullanalım yaz da geliyor. Sipariş uzun bir sürede gelse deemnunum, hediye olayına da girmeniz gerekecek, rekabet piyasasında rakipler yerli N11 satıcıları bile kaç tane hediye gönderiyor görüyorum. Lakin takdire değer, bir Türk markası var çoğu kişi inanmaz filan ama ben inanıyorum artık. İyi iş çıkarmışlar. Umarım bozmadan devam ederler.

  • Yeşilmarka

   Zafer bey merhabalar yorumunuzu okurken açıkçası zevkle okuduk. Muhteşemsiniz gerçekten 🙂 Olumlu olumsuz her şeyi adım adım dile getirmissiniz. Gerçekten çok teşekkür ederiz. Yorumlara da baktığınız gibi her yorum çok önemli ve çok değerli. Sizlerde ve yorumlarınızda öyle.

   Sizin kadar detaylı olamasada elimizden geldiğince yorumunuza cevap vermeye çalışalım 🙂 Whey protein tozu ile ilgili boyut, tasarım, deneme boyu, numune, hediye vb. tüm süreçler yenilenen kurumsal yüzümüzle yeniden sizlere sergileyeceğiz. Açıkçası yaptığımızın işin çok değerli olduğunu biliyorduk ancak bu kadar yoğun bir taleple karşılacağımızı ön görmemiştik. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

   Stok sorunu demeyelim, üretimin yetişmemesi de aynı husustan kaynaklanıyor. Çok hızlı bir talep gelince ürünler bir anda tükendi ve sizde tam bu sırada sipariş verdiniz. İmalatını bitirelim derken de süreç uzadı. Kolay bir üretim prosesi olmadığı için de size sevkiyatı biraz zaman aldı. Bunun için kusura bakmayınız. Ancak sizinde dediğiniz gibi dünyanın en taze protein tozunu tüketen kişilerdensiniz ve Türkiye’de bu şansı sizlere verebilecek tek firma olduğumuz içinde çok gururluyuz.

   Paketleme ile ilgili arkadaşlarımızı uyardık, rutinin dışına çıkılmış, paketleme standartımız zaten korunaklı şekilde. İnşaAllah beğeninize layık olmaya ve memnuniyetinizi artırmaya devam edebiliriz.

   Doğal whey protein tozumuza olan ilginiz için tekrar teşekkürler 🙂

 70. tolgaokumus

  Bahsettiğiniz 800-1000 gramlık paketiniz ve tasarımın değişmesi olayı ne kadar sürer acaba? Tahmini bir süre verebilir misiniz lütfen.

  • Yeşilmarka

   Tolga bey merhabalar, şu anda farklı ürün çeşitlerimizde tasarımlarımız yenilenmektedir. 8 adet ürün pek yakında yeni tasarımlarıyla sitemizde olacak. Sonrasında da whey protein tozumuzun tasarımları değişecektir. Ambalaj ile ilgili net bir tarih veremiyoruz. Bilginize sunarız.

 71. İsim Vermek İstemeyen

  Ürünü sipariş ettim ve bitirene kadar kullandım. Ürünün doğal olması ve içinde yapay tatlandırıcı, stabilizör v.s. bulunmaması çok önemli bir artısı. İçindeki protein miktarı da yeterli geldi.

  Fakat bana göre bazı eksileri de var, onların da giderilmesi çok iyi olacaktır. 1) Tadı: Ürünün tadı çok kötü değil ama diğer markalarla kıyaslanınca daha iyi olması gerektiği anlaşılıyor 2) Miktar/Fiyat: Ürünün tek bir paketi var, bunun yerine denemek isteyenler veya az kullananlar için daha düşük ölçekte (örneğin 1.000 gram) paketler de satılmalıdır 3) Bazı yorumcuların da aktardığı gibi helal sertifikası alınması iyi olacaktır.

  Bu yazılanların düzeltilmesini şahsım adına *acil olarak* bekliyorum. Hadi sertifika konusunda sözünüze güveniyoruz ama tat konusundaki tereddütlerim sebebiyle, sipariş ver düğmesine elip gidip geri geliyor.

  Selamlar

  • Yeşilmarka

   Sevgili müşterimiz, geri dönüşümünüz ve ürünümüze olan ilginiz için teşekkür ederiz. Sorularınıza adım adım cevap verelim. İlk olarak tad mevzusuna gelince biz diğer firmalar gibi yapay tatlandırıcı kullanmıyoruz. Aspartam, asesülfam-K ve sukraloz gibi SENTETİK tatlandıcılar kullanmıyoruz, bunların tadı daha keskin ve öyle bir tatları var ki tüm ürünün ağızdaki florasını örtüyor engelliyor. Bizde bildiğiniz gibi doğal tatlandırıcı olan stevia var. Yada yapay aromalar kullanmıyoruz, yapay aromaların tadı doğal aromalara göre çok daha baskın ve çok daha ucuz.Yapay tatlandırıcılar da aynı şekilde yine çok da ucuzlar doğallara göre. Doğal aromalarda sentetik baskın tat almazsınız, doğal aromayı alırsınız. Ürünümüzde gerçek natural kakao kullanıyoruz, bu ürünün miktarı artırılıp tad daha baskın yapılabilir ancak bu seferde üründeki protein değeri düşecek, normalde %80 lik whey protein tozu kullanıyoruz ama gördüğünüz gibi kakao tozuyla bu oran 70 küsürlere kadar düşüyor, daha fazla kullanmamız protein değerini daha da düşüreceği için kullanamayız.

   Ürün miktarı ile ilgili 800-1000 kg lık ürünlerimiz gelecek, tasarımlarımız da değişecek. Çok daha güzel bir görünümle sizlere sunacağız inşaAllah. 3 numaralı isteğiniz zaten bizimde öncelikli bitirmeye çalıştığımız işlerden. Siz sipariş vermekten korkmayın, işin doğalını ve doğrusunu aslında biz yapıyoruz. Soft ve yumuşak içimli sizi rahatsız etmeyen ve sizin sağlığınızı düşünen bir ürün üretiyoruz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ek olarak şu an sipariş verirseniz üretim üzerinden saatler geçen çok taze bir ürün almış olacaksınız. Yeni üretimimiz dün tamamlandı 🙂

 72. Ahmet kalan

  tozun içeriğinde tam olarak neler var. Ve helalmi helalse neden gimdes sertifikası yok gönül rahatlığıyla alamıyoruz lütfen…

  • Yeşilmarka

   Yeşilmarka %100 Doğal Whey Protein Tozu İçindekiler: Whey Protein Karışımı (Whey Protein İzolatı, Mikrofiltre Whey Protein Konsantresi, Ultrafiltre Whey Protein Konsantresi), Naturel Kakao Tozu, Doğal Aromalar (Vanilya, Kakao), Doğal Tatlandırıcı(Stevia)

   Helal içerikle üretiyoruz gimdes sertifikası alabilmek için başvuru yaptık, sertifikanma sürecindeyiz. Bilginize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 73. Hüseyin

  Cevabiniz icin teşekkürler. Peki bcaa aminoasitlerinde norvalin diye bir aminoasit daha var profilde. Ben boyle bir aminoasit duymamistim. Netten bakinca sentetik oldugunu, yani izolasyon esnasinda ortaya ciktigini okudum. Ayrica olcum aletlerinin triptofani olcemeyecek derecede az bulmasi suphe uyandiriyor. İzolat konstre orani nedir urunun?

  • Yeşilmarka

   Huseyin bey norvaline kadar Aminoasit analizi yapabilen tek firmayiz. Su ana kadar yapilan analizlerde bu tur bir aminoasit detayi bulabilecek alt yapi ne yazik ki yoktu. Yuksek muhendislik calismasi yapmamiz ve Teknoparkta Arge firmalariyla calistigimiz icin bu detayi sizlere sunabildik. Normalde 20 Aminoasite kadar analiz yapilabilirken bizim urunumuzde 22 Aminoasit var farkettiyseniz. Sentetik ile hicbir ilgisi yok. Peynir alti suyunu toz haline getirip analiz yaptigimizda cikan degerler bunlar, ne ilave bir aminoasit var ne de Aminoasitlerden birinin cikarilmasi var. Cikan degerler gercek analiz degerleridir. Whey protein tozu icerisindeki protein degerimiz 75-92 arasindadir. Bilginize sunariz

 74. Hüseyin

  Merhaba, izolatı ısıl işlemle mi elde ediyorsunuz? Malum ısı aminoasitin yapısını bozuyor, tamamen konsantre olmasını isterdim.

  • Yeşilmarka

   Merhabalae izolat yada konsantre urunlerimiz 200-240 derece gibi yuksek isisal isleme maruz kalmamaktadir. Bu yuzden dusundugunuz Aminoasit yikimi yuksek oranda gerceklesmez. Zaten verdigimiz Aminoasit profili toz urun icin gecerlidir. Eger ki parcalanmis olsaydi, bu yuksek Aminoasit degerlerine ulasamazdik. Bilginize sunariz

 75. Ömer EROL

  İyi Günler. Yaptığımız çalışma ve emeklerimizi takdirle karşılıyorum. Yerli kaynakları kullanılarak üreteceğiniz katkısız doğal bir protein tozunun iyi bir pazar yakalamasını temenni ederim. Sadece size bir sorum olacak analiz sonucu olarak ürününüz yaklaşık 100 gramında 8000 mg Aspartik Asit bulunuyor bu madde Aspartamın bir türevi mi yoksa değil midir. Açıklarsanız bizi mutlu edersiniz. En yakın zamanda GİMDES helal sertifikanızı almanız ümidiyle. .

  • Yeşilmarka

   Ömer bey ilginiz ve yorumunuz için teşekkür ederiz. Temennileriniz için de teşekkürler. Aspartik asit doğal bir aminoasittir ve peynir altı suyu tozumuz içerisindeki proteinlerin yapı taşı olarak bulunmaktadır. Aspartam ise yapay tatlandırıcıdır. Aspartam ve aspartik asit yapısal yapı olarak ve hammadde türevi olarak tamamen farklıdır. Bilginize sunarız.

 76. Sadık

  iyi çalışmalar amino asit olarak BCAA VE L-GLUTAMİN gibi yüksek içerikli ürünler içeren takviyeler üretimi ne zaman gelir

  • Yeşilmarka

   Sadik bey talebinizi bizimle paylastiginiz icin tesekkurler. Arge birimize ilettik. Uretilecek urunler arasina alacagini dusunuyoruz. Saygilarimizla

 77. develi

  Yapmış olduğunuz bu değerli çalışmalardan ötürü sizleri tebrik ederim. Ülkemizde de kullanımı fazla olan bu ürünü yerli ve milli olarak üretmek gurur verici. Lakin benim de diğer kullanıcı arkadaşlar gibi aklıma takılan bir kaç husus var, ürünü inceledim doğal ve helal demişsiniz fiyatı bunları göz önünde tutarak normal sayılabilir fakat ürünün ne organik sertifikası var ne de helal bu kısım biraz üzücü. Ancak sizin yorumlarınıza da değer vererek eklemek istediğim bir iki bir şey var; üründe kullanılan doğal aromalar türkiyede yok diye biliyorum eğer ithal ediyorsanız almış olduğunuz yabancı firma biz müslüman kullanıcıların hassasiyetine duyarlı mı ? Helal sertifikası veya hiç olmadı bir Kosher sertifikası var mı tabi ki yerli bir firmadan alıyorsanızda sorum geçerlidir. Bunu şu yüzden soruyorum bir kolanıcı sizin firmanız için sormuş ama asıl sorulması gereken tedarikçi firmaların hassasiyeti çünki aynı firmalar doğal ürün üretirken aynı bant tan doğala özdeş suni ürünlerde üretebiliyor buradan da sıkıntılar çıkabiliyor.Kısaca özetlemem gerekirse siz şuan için ürünün bitmişine bir sertifika almamış olabilirsiniz fakat aroma ve ürünün bileşeninde kullanılan diğer maddelerde doğallık ve helallik kriterlerini kesin olarak taşıyan sertifikalı kuruluşlardan mı alım yapıyorsunuz. Yani gerçekten gönül rahatlığı içinde kullanıp eşimize dostumuza önerebilirmiyiz 😊.

  • Yeşilmarka

   Sayın Develi

   Yorumunuz için teşekkür ederiz. Aromalarımızı doğal olarak özel imal ettiriyoruz. İmalatı yaptırdığımız aromalarımız hem doğal hemde helal sertifikasına sahiptir. Aromalarımızın helal sertifikasına buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla

 78. uskuplu

  Bu konudaki cevabınızı sizlerden son kez duyurmanızı istirham ediyoruz şimdiden Allah sizlerden razı olsun…

 79. Harun

  Öncelikle vermiş olduğunuz cevaptan ötürü teşekkür ederim. Bugüne kadar bu konuda hassasiyet gözeten müşteriler olarak çok defa bilerek veya üretici firmaların terarikçilerini tam manada kontrol etmemesinden dolayı hep kandırıldık, şimdi sizin üretmiş olduğunuz bu ürün içinde haklı olarak ince eleyip sık dokuyoruz tabi ki markaya güven hasıl olduktan sonra gönül rahatlığı ile kullanırız. İleride belkide ticari açıdan da sizin ile iş yapmayı düşünürüz, düşünürler. Lakin kullanıcılar olarak zaten kafamızı karıştıran nokta temizlik ürünleri ile alakalı olan bir çok ürününüze piyasaya çıkmış olduğunuz andan itibaren sertifikasyona tabi tutturup belgenizi almış olmanız, belgesiz olarak satmış olduğunuz tek ürün Whey ürününüz sizinde belirtmiş olduğunuz gibi Gimdes tarafından sizden hali hazırda bir kaç belge daha istenmiş simdi sizler şirket yetkilileri olarak bu istenen belgeler ürünün içerisine kattığımız gıda bileşenleri için değil de başka bir şeyler için istenen belgeler diyorsanız tabi ki bir müslüman olarak bu kadar araştırdıktan sonra siz değerli kaddeşlerimizin sözünede itimat etmek zorundayız. Yinede tüm yorumlardan da anlaşılacağı üzere potansiyel kullanıcılarınızın aklında ki şüpheler bunlardan ibaret sizler kesin olarak cevapladıktan sonra bize çok fazlada suizanda bulunmak artık yakışmayacaktır. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz…

  • Yeşilmarka

   Harun bey ekibimizde sizin gibi bu hassasiyete sahip insanlar var ve üretim sorumlularımız ve yetkililerimiz de yine aynı şekildeler. Sizden biraz sabır rica ediyoruz, bu süreçler zaman almaktadır. Belgemiz 2019 yılı içinde sistemimizde olacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

 80. uskuplu

  Öncelikle acilen cevap beklediğim bir merakımı sormak isterim “ helal diyerek lanse etmiş olduğunuz “ yeşilmarka” whey protein tozunun hali hazırda bir sertifikası yok ve yaklaşık 4 ay öncede sormuştuk aldık alıyoruz demiştiniz ancak üzülerek belirttiğim gibi yok ! Ve birde tüm bunlara ek olarak yeni öğrenmiş olduğumuz “ PROWELL WHEY “ adlı protein tozunuda siz üretiyormuşsunuz, helal olduğunu söylediğiniz “ Yeşilmarka Whey “ ile bu Prowell Whey aynı üretim bandında mı üretiliyor yani aynı fabrikadan mı çıkıyor. Örnek olması için söylüyorum alkollü bir meşrubat üretimi yapılan bir fabrika aynı üretim bandında alkolsüz bir meşrubat ta üretiyor olsa ilk durumdan ötürü bu ikinci üründe şüpheli duruma düşer bu açıdan sizdem biz müşterilerinizi aydınlatacak bir açıklama beklemekteyiz. Allah doğru yolundan sizleri ve dahi bizleri ayırmasın. İyi çalışmalar dilerim…

  • Yeşilmarka

   Harun bey ilginiz için teşekkür ederiz. Yeşilmarka doğal whey protein tozu üretimi gerçekleştirirken helallik şartlarına uygun şekilde üretim gerçekleştiriyoruz. Hammaddelerimiz, kullandığımız üretim teknikleri, kullandığımız ekstra bileşenlerin hepsi gimdes helal sertifika alabilmek adına uygun. Bunu nereden mi biliyoruz? 40 a yakın gimdes helal sertifikalı üretim yapan firmayız biz. 40 üründe sertifika alabilen bir firma olduğumuz için 41.sinde de alabileceğimizi biliyoruz. Gimdes’e başvurular yapıldı, denetmen arkadaşlarımız gelip tesisimizi gezdiler. Ekstra bir kaç belge talepleri var, onları bitirdikten sonra üretimi denetmen kontrolünde yapıp sertifikamızı alacağız inşaAllah. Bu süreç 2019 yılında tamamlanmış olacaktır. Prowell Whey ve Yeşilmarka Whey ikisi de bizim markamız. Yeşilmarka Sağlıklı Yaşam Ürünleri ve İnnnovatürk Arge Gıda ve Biyoteknoloji Sanayi; ikisi de bizim firmamız. İkisi de aynı tesiste üretiliyor. Bizim tesisimizde helal olmayan bir ürün üretilmiyor. Bu yüzden çapraz kontaminasyon olma şansı bulunmuyor. İçiniz rahat olsun efendim, gönlünüz rahat şekilde kullanabilirsiniz. Saygılarımızla

 81. Furkan

  Protein tozu kullanmak gibi bir niyetim vardı fakat helal midir sorusu bu konuda beni araştırmaya itsede elle tutulur pek bir şey bulamadım ama araştırmayı da bırakmadım tâ ki sizin ürününüzü görene kadar, sadece aklımda bir soru var kullandığınız hammaddelerin helal sertifikalarını hangi kurum vermektedir? Bu sorumun cevabını gmail üzerinden bilgilendirirseniz çok sevinirim. Ayrıca ürünü yaparken ticaret amaçlı olmaktan çok insanların sağlığını düşündüğünüz için teşekkür ederim… Saygılarımla, başarılarınızın devamını dilerim.

  • Yeşilmarka

   Furkan bey ilginiz için teşekkür ederiz. Yeşilmarka doğal whey protein tozu içerisinde kullandığımız hammaddeler Gimdesinde bünyesinde bulunduğu World Halal Council (Dünya Helal Konseyi) üyesi firmalar tarafından sertifikalıdır. Ürünümüz içinde kapsam genişletme başvuru yapılmıştır. 2019 yılında gimdes helal sertifikası almış olacağız inşaAllah. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

 82. Halil Güner

  Lütfen indirim yapın öğrencileri ve işçileride düşünün bütün Türkiye piyasası elinizde olur sürümden kazanabilirsiniz. Bari kampanya falan yapın

  • Yeşilmarka

   Halil bey yilsonuna kadar devam eden bir kampanyamiz var. İlk defa kullanacaklara ozel 15 TL hediye ediyoruz 🙂 Sosyal medya hesaplarimizdan hediye ceki koduna ulasabilirsiniz. İlginiz icin teşekkürler

 83. Sadık

  merhaba iyi çalışmalar
  ürün içeriğinde
  – asesülfam k
  -Asesülfam potasyum
  -e950 e954
  -ace-k gibi maddeler var mı detaylı açıklama yazarsanız sevinirim

  • Yeşilmarka

   Sadık bey ürünümüz içerisinde şeker otu (stevia) diye adlandırılan bir bitki bulunmaktadır. Kalori değeri yoktur ve ürünümüzdeki tatlılık stevia dan kaynaklanmaktadır. İlave şeker içermemektedir. Bahsettiğinzi yapay tatlandırıcılar; Aspartam, Asesülfam K, Sakkarin, Sukraloz vb. katkı maddesi içermemektedir. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

 84. Sadık

  merhaba iyi çalışmalar ürünün içeriğinde
  – Asesülfam k
  -Asesülfam potasyum
  -E950-E954
  -Ace-k gibi maddeler var mı detaylı bilgilendirirseniz sevinirim diğer maddeler ile ilgili

 85. tolgaokumus

  Ya bir küçük boyunu çıkarsanız da denesek artık

  • Yeşilmarka

   Tolga bey Yeşilmarka doğal whey protein tozumuza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Instagram’da paylaştığımız bir kampanya var, ona bakmanız siparişinizi hızlandırabilir 🙂

 86. Üzeyir karabacak

  Öncelikle helal ve doğal ürün çalışmalarınız için teşekkürler. Piyasa fiyatı pahalı gibi gelebilir. Ama olsun benim malın olsun 3-5 fazla olsun. Hem Türk malı hem helal hem doğal. Şöylede bir durum söz konusu ne kadar doğal da olsa sonuçta paketlenmiş bir ürün. Olsun günümüz şartlarında spor için yetersiz beslenmeyi karşılamada şart. Böyle bir ürün varsa desteklemek zorundayız. Ben 15 gündür kullanıyorum. Bilmeyen herkes soruyor doğal ve helal diye hava atıyorum. Milletin genelde tercih sebebi tadı oluyor. Deneyen kişiler tadından memnun olmuyor. Bence de tat konusunda biraz eksiklik var gibi. Ben alıştım ama tat konusunda biraz daha çalılna yapılabilir. İkincisi reklam oluşturmanız gerekli. Facede fotness sayfasında paylaştım herkese dedim ama markayı bilen duyan yok. Çeşitli illerden salonları ile anlaşma yapabilirsiniz. Birde kendini modern düşünen toplumumuz ismine takılıyor. Sadece toz için ismini YEŞİLWHEY yapabilirsiniz. Kusura kalmayın böyle güzel bir çalışma olunca uzun yazdım. Dahada yazarım ama herkes okumaz 🙂

  • Yeşilmarka

   Üzeyir bey ilginiz, tercihiniz ve güzel yorumunuz için teşekkürler. Yerli üretimi desteklediğiniz için ayrıca teşekkür ederiz. Lezzetle ilgili Arge birimimize yorumlarınızı iletiyoruz, konuyla kesinlikle ilgileneceklerdir. İsimle ilgili de yorumunuzu paylaştığınız için teşekkür ederiz, ambalaj çalışmamız olacak, bu sırada bunu da değerlendirebiliriz. Reklam çalışmalarımız da başladı ve artarak devam edecektir. Tekrar bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 🙂

 87. Cemal

  ithal edilen protein tozlarindan bile pahalli 70 servisi bu fiyattan daha ucuza satılıyor disbiritor firmalarca. 50 servis 259 tl birde yerli üretim pek bir avantajı yok.

  • Yeşilmarka

   Cemal bey merhabalar,50 servis hesabı 33,2 gr protein içindir. Eğer bahsettiğiniz protein tozlarındaki gibi 24 gram proteine göre hesap yaparsanız 69 porsiyon olarak tüketebilirsiniz. Yani karşılaştıklarınızla aynı porsiyonda ürün alabilirsiniz. Ancak sağlıksız ve şüpheli bir ürün tüketmiş olmazsınız. Saygılarımızla

  • Yeşilmarka

   Cemal bey karşılaştırma yaparken aynı kategorideki ürünleri karşılaştırmanız daha doğru olacaktır. Yapay tatlandırıcı, topaklaşma önleyici, yapay aroma, denatüre protein içeren bir whey protein tozu ile bunların hiçbirini içermeyen tamamıyla doğal bir ürünü karşılaştırmak doğru olmaz. Organik içerikli whey protein tozları ile bizi karşılaştırırsanız çok daha uyguna satıldığını göreceksiniz. Saygılarımızla

 88. MURAT YILMAZ

  Merhaba tekrar yorum yazıyorum ürünü merakla bekliyoruz Gimdes sertifikası ne zaman gelecek protein tozu almadım bekliyorum eğer uzun sürecekse bilgi verirseniz ona göre işimizi ayarlayalım biraz şahsi yorum oldu. Teşekkür ederim

  • Yeşilmarka

   Murat bey merhabalar başvurumuz yapılmış, sertifika genişletilme ve sertifikasyon süreci başlamıştır.

 89. eca2424

  Tatlandırıcı olarak Stevia kullanılması ve Soya Lesitini içermemesi bence en önemlisi. Piyasada Soya lesitini içermeyen toz yok. Soya lesitini östrojenin yükselmesine sebep oluyor. Bu yüzden tercih sebebi olabilir. Ancak fiyat çok pahalı. 190 Lira bandında satılabilir. Ayrıca ürün gramını 24 gr protein üzerinden ayarlayıp daha fazla servis çıkartmanız daha iyi olabilir. Başarılar. Kolay gelsin.

  • Yeşilmarka

   Eyüp bey yorumunuz için teşekkürler. Dediğiniz gibi sadece whey protein tozu içeren, soya proteini içermeyen bir ürün. Tatlandırıcı olarak da stevia içeriyor. Servis sayısı olarak 4 minik ölçek 32 gram proteine denk gelirken 3 minik ölçekde 24 gr proteine denk gelecektir. İçerisindeki ölçek buna uygun olarak seçilmiştir. 3 ölçek ile 24 gr protein alınabilir ve 67 porsiyona çıkacaktır.

 90. Murat YILMAZ

  Öncelikle bu çalışmayı rastgele başka birşey ararken gördüm. Çalışmanızı canı gönülden tebrik eder Rabbim den nice başarılara imza atmanızı dilerim. Benim de bir sorum olucak. İçerisinde karragenan E-407 veya Guar-gam E-412 gibi katkılar var mı ? Ayrıca Gimdes sertifikasını ne zaman alacaksınız bekliyoruz. En kısa zamanda almak istiyorum. Teşekkür ederim iyi çalışmalar.

  • Yeşilmarka

   Murat bey güzel dualarınız için teşekkür ederiz. Allah razı olsun efendim. Ürünümüzde kıvamlaştırıcı olarak karregenan bulunmamaktadır. Guar gum, ksantam gum, sodyum aljinat gibi kıvamlaştırıcılar bitkisel kaynaklı olduğu için kullanımında herhangi bir sıkıntı yoktur. Karregenan da yosundan elde edilene bir katkıdır ancak üretim aşamasında bazı sıkıntılar bulunmaktadır. Bizim ürünümüzde bitkisel kıvamlaştırıcı olarak ksantum gum iz miktarda kullanılmaktadır. Gimdes sertifikasıyla ilgili ön çalışmalar başlamıştır. Bilginize sunarız.

 91. Dogukan

  Öncelikle yerli protein tozu ürettiğiniz için sizi canı gönülden kutlarım. Gerçektende doğallığı, organikliği , helal ve haram dikkate alınarak üretilmiş bir ürün. Fakat bi tavsiyem olacak vanilya yerine kakao daha baskın olsa tadı mükemmel olacakmış bana kakao tadı çok az geldi. Onun haricinde gayet güzel bir ürün. Çok teşekkür ederim.

  • Yeşilmarka

   Doğukan bey güzel yorumunuz için teşekkürler. Tavsiyenizi ürün geliştirmeleri yaparken kesinlikle dikkate alacağız efendim. Beğenmenize sevindik 🙂

 92. Yunus Emre

  8.10.2018 tarihinde yazdığım yoruma verdiğiniz cevap için teşekkür ederim

  • Yeşilmarka

   Rica ederiz, anlayışınız için teşekkür ederiz.

 93. Yunus Emre

  Çalışmanın amacı ve muhtevası itibariyle hakkınızı teslim etmek gerekir, elzem olan bir gayret. Fakat hala helal sertifikası almamış hatta başvuru dahi yapılmamış olması düşündürücü. Okuduğum yorumlarda ve cevaplarda 2018 3 – 4 -10.Ayda gimdese başvuracağınızı söylemişsiniz. Müslüman kimsenin hassas olduğu bir konuda, bedenine gıda olacak bir ürünü kullanırken helal olduğunu “bilmesi” gerekmez mi? Gimdes standartlarina uygun içerikte yazmışsınız yorumlarda. Müslümanlar ne zamandan beri senetsiz iş yapmış , senetsiz söze itibar eder olmuşlar. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olsun diye bir anlayışla hareket edecekseniz sorularımı hiç sormamış olayım. Hasılı kelam ürünü kullanmadan önce gimdes helal sertifikası görmek istiyoruz. Allaha , Peygamberine, Ümmet-i Muhammede sav , Milletime Devletime ve bütün insanlığa hizmet edenlerden Allah razı olsun , Rabbim yollarını açık.

  • Yeşilmarka

   Yunus emre bey yorumunuz için teşekkür ederiz. Yeşilmarka doğal protein tozuna olan ilginiz için teşekkür ederiz. Yunus bey firmamız 40 çeşit ürün üretimi yapmakta ve 70 i aşkın bayisiyle faaliyet göstermektedir. Üretim süreçlerimiz hale hazırda yoğun olarak devam etmektedir. Bazı süreçler de bu yüzden aksamaktadır.

   Firmamız gimdes helal sertifikalı üretim yapmaktadır. Sadece doğal protein tozu ise bu sertifikasyona dahil edilmemiştir. Bunun nedeni üretim tesisimizi yeni fabrikamız taşıdık ve makine teçhizatlarımızda geliştirmeye ve kapasite artırımına gittik. Bu süreçler kolay yürütülen ve az zaman alan süreçler değildirler. Bu yüzden süreç uzamıştır.

   Diğer taraftan helallik mevzusu belgenince değil, her bir hammadde detaylı şekilde araştırılıp, helale uygun şekilde üretilince olur, belge bunun sadece tasdik tarafıdır. Aslında belge hususu da helalliği garantiye alan bir süreç değildir. Üreticinin insafına ve hassasiyetlerine bağlıdır. Çünkü sertifikalı üretim için tüm şartları sağlayarak üretim yapar ve denetlenir, sertifikayı alır. Ondan sonra denetim dışı zamanlarda ise uygunsuz içerik kullanabilir. O yüzden helallik mevzusu öncelikle “Allah rıza için ve Allah korkusuyla, kul hakkı bilinciyle yapılmalıdır.”

   Zamanla tahribata uğrayan ve aslında Müslümanın bir kültür olmayan, yahudilerle ticaretinden sonra Müslümanların bilgi dağarcığına giren ve yahudi ticaretinin aslı olan “senet” i bize soruyorsunuz. Yunus bey, hassasiyetlerinizi anlıyoruz ancak Müslümanın sözü zaten senet gibi değil midir?

   Firmamız helal sertifikalı olabilsin diye yüklü miktarda ve özel olarak doğal aroma imalatı yaptırmaktadır. Normalda bu aromalar çok daha uygun fiyatlara alınabilmektedir. Ancak bu yolu tercih etmiyoruz. Helal sertifikalı olabilsin diye ve sağlıklı olsun diye yapay tatlandırıcı kullanmamaktadır, bunun yerine şeker otu kullanmaktadır. Hammaddelerimizi seçerken gimdesin onay verdiği teradikçilerden seçiyoruz ve zararlı kimyasallar kullanmıyoruz. İçiniz rahat şekilde tüketebilirsiniz efendim. Gimdes sertifikası olmadan tüketmem diyorsanız da azcık daha sabrınızı rica ediyoruz. Gimdes helal sertifikasını bu ürünümüze de alacağız. İlginiz için teşekkür ederiz.

 94. Ali

  Madem yerli üretim neden fiyat bu kadar yüksek ?

  • Yeşilmarka

   Ali bey bir ürünün değerli olmasının nedeni sadece ithalatı değildir. Ürünün kalitesi ve içeriği de fiyat hususunda çok ehemmiyetlidir. Çinden alınan bir ürün ile Avrupa’ dan alınan bir ürün arasında fiyat farkı olduğu gibi. Çinden alınan bir ürün Türkiye’ de üretilen bir çok üründen daha uyguna gelmektedir. Konumuza dönersek Çin’de, Avrupa’da, Amerika’da hammadde üreticisidir. Ürünün kalitesine göre fiyatları değişmektedir. Bizler en yüksek kalitede en doğal haliyle üretim yapıyoruz. Yüksek mühendislik ve yılların Arge çalışmalarıyla bu ürünü elde ediyoruz. Türkiye’ de kimsenin başaramadığı üretim sistemini, kendimize özel adımlarla “kendimiz” geliştirerek üretiyoruz, makina, hammadde ve çalışma şartlarını kendimiz optimize ediyoruz. Yapay aroma kullanmıyoruz, yapay tatlandırıcı kullanmıyoruz, topaklaşma önlemek adına katkı maddesi kullanmıyoruz, hammaddemiz üzerine uygulanan özel yöntemlerle çözünürlüğünü artırıyoruz, bcaa ilavesi yapmadan hammadde seçiciliğimiz ile yüksek protein değerlerine ulaşıyoruz. Bunun gibi yüzlerce değişkeni bir araya getirirek ürettiğimiz ürünün de sizde takdir edersiniz ki bir değeri oluyor efendim. Saygılarımızı sunuyoruz.

 95. muhammed bali

  Ben de tam bu ürünü arıyordum.Ne kadar protein tozu araştırsam da doğalını bulamamıştım.Tek doğal protein tozu bu olsa gerek

  • Yeşilmarka

   Muhammed bey ilginiz için teşekkür ederiz. Aradığınız doğal protein tozuna yerli hammadde ile ulaşmanıza sevindik. Ürünlerimizden memnun kalacağına eminiz. Türkiye’nin proses alanında en uzman kadrosuna sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

 96. Yavuz

  Dogal ve yerli mali diye sizi tercih ettimdi. Ilk defa protein tozu aldimdi. Fakat gimdes helal sertifikasi hala almadiniz. Fiyatiniz diger markalara gore yuksek. Ve cesitiniz yok. Hardline cilekli 4kg urun aldim. Cilekliden memnun kaldim. Kakaolu disinda sizce cesit yok. Ayrica 4kg urun alarak servis basi 4tl ye geldi. Sizde 5tl. Ve hardline 6gr daha fazla protein iceriyor her serviste.

  • Yeşilmarka

   Yavuz bey gimdes helal sertifikamız yapılacak işlerimiz arasındadır. Yakın zamanda almış olduğumuzu göreceksiniz. Biraz beklemenizi rica ediyoruz. Çeşitlerimiz ve farklı aromalarımız da çıkacaktır. Ürünleri karşılaştırırken aynı gramaj ve benzer içeriğe göre karşılaştırmanızı rica ederiz. Doğal bir içerikle, doğal olmayan bir içeriği karşılaştırmak ve büyük ekonomik ambalaj ile daha küçük bir ambalajı karşılaştırmak doğru olmaz yavuz bey. Servis hesabı yaparken de servis gramajlarını da karşılaştırmanızda fayda var. Saygılarımızla

 97. Zafer

  Merhaba ürünün son kullanma tarihi nedir acaba? Ürünü çok merak ediyorum ve açıkçası bir defosu olduğunu düşünmüyorum. Alışveriş ve supplement sitelerinde satılan, hammaddesi Almanya’dan getirilip Türkiye’de kutulanan ve bize “Türk malı” diye satılmaya çalışılan protein tozlarına benzemiyor bu ürün güven veriyor. Ama niye son kullanma bilgisi yok ben mi göremedim belki. Ayrıca üründe protein spiking yaptınız mı yani içerisine kreatin basıp oranları yükselttiniz mi? Sorularım bunlar biraz para birikimim olsun alacağım.

  • Yeşilmarka

   Zafer bey merhabalar, ilginiz ve yorum yazma inceliğiniz için teşekkür ederiz. Son kullanma tarihi bilgisi sitemizde yer almıyor bunun nedeni biz üretici firmayız ve her daim taze ürün üretiyoruz, bu yüzden ithal eden firmalar gibi üretim tarihi yazmamızın gereği bulunmamaktadır. SKT tarihi ürünümüzün üzerinde yer almaktadır. Aldığınız üründeki raf ömrü 1,5 yıldan fazla olduğuna emin olabilirsiniz.

   Ürünümüzün içerisindeki değerler Türkiye’de yüksek teknolojili Üniversitelerde yapılan analiz sonuçlarıdır ve herhangi bir ilave söz konusu değildir. Ürettiğimiz protein tozundaki katkısız gerçek değerlerdir. Herhangi bir ilaveyle artırılmamıştır. Bilgilerinize sunar, ürünümüzü denemenizin ardından yorumlarınızı bekleriz.

 98. Remzi

  Aklıma takılan bir soru oldu kutu üzerindeki bcaa oranı 31 gram protein üzerinden 4.4 gr fakat amino asit profilinde ise 100 gr protein üzerinden olmasına rağmen 4.1 gram bcaa’ya sahip. Yani 100 gr amino asit profilindeki daha yüksek olması gerektiği yerde daha düşük. Bir tutarsızlık var! Nedenini öğrenebilirmiyim?

  • Yeşilmarka

   Remzi bey merhabalar bir yerde yanlış yapıyorsunuz efendim. Hesaplamayı nasıl yaptığınızı anlatır mısınız? Bizim hesabımız şu şekilde;

   BCAA Aminoasitleri; Valin, Norvalin, Lösin ve İzolösindir. Burada ek not olarak Norvalin Aminoasit profiline kadar BCAA değerlerini analiz edebilen Türkiye’deki tek firma olduğumuzu da eklemek isteriz. İthal edilen yada hammaddesi ithal edilerek Türkiye’de doldurulan hiçbir protein ürününde bu değer saptanamamıştır. Genelde BCAA analizlerinde Nörvalin dışındaki 3 aminoasit değerleri verilebilmektedir.

   Konumuza döner bu 4 Aminoasit değerinin toplamı 14040 mg / 100gr proteindir. 31,2gr protein değeri için oran orantı yapılırsa 4380 mg yani yaklaşık 4,4 gram BCAA değerine ulaşılmaktadır. Hatta bizim ürünümüzde protein değerleri gerçekte bir miktar daha fazladır, ancak yanlış bilgi vermemek adına küsüratları silerek ambalaj üzerine yazıyor. Gerçekte BCAA oranımız 4448 mg’dır. Bilginize sunarız.

 99. Cenk Çınar

  Merhaba;

  Ürününüzü daha gelişim ilerleme planınızı açıkladığınız ar-ge çalışmaları zamanı görmüştüm. Bugun acaba ne oldu diye google a ” türk protein tozu” yazarak ulaştım. Çalışmalar bitmiş yeterince üretemeyen bir toplumun bireyi olarak üretim aşamasına geçtiğinizi görmek mutluluk verdi tebrik ederim.

  Ben doğallığı ve birkaç önem verdiğim diğer değerleriyle olsun ürünü çok beğendim ancak almadım. Piyasadaki emsali ürünlerle karşılaştırınca ölçeğinde 24 gram protein olarak oranladım. servis sayısı hiç fena değil ancak bcaa oranı 24 gram proteinde 3,4 gr olarak biraz geride kalıyor. ilerleyen aşamada bu değeri yukselttiğinizde gerçekten mukemmel bir ürün olacak.

  • Yeşilmarka

   Cenk bey ilginiz için ve sürecimizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Güzel yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederiz. 3 yıllık Arge çalışmasının sonucunda ürün fazına geçebilmek bizim içinde mutluluk verici oldu 🙂 Denemenizi ve yorumlarınızı paylaşmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

   24 gram proteinlere göre ölçek sayısını hesaplamanız bizi çok memnun etti. Çünkü genelde üzerindeki porsiyon sayısına göre kıyaslama yapılıyor ve bizim ürün diğerlerine göre sanki daha az porsiyonmuş gibi algılanıyordu, ancak durum öyle değil. Porsiyon başında Yeşilmarka doğal whey protein tozu 32gr civarında protein içermektedir ve bu diğer firmalardan yaklaşık %33 daha fazladır.

   BCAA miktarına gelince, biz ürünümüze BCAA ilavesi yapmıyoruz, doğal olarak peynir altı suyundan ne gelmişse onu yazıyoruz ve bunu analizlerle kanıtlıyoruz. Yani farklı firmaların yaptığı gibi BCAA satın alıp, BCAA satan firmanın değerlerine göre hesaplama yapmıyoruz. Bu doğru ve güvenilir bir yol değil. Türkiye’de ilk defa 22 Aminoasit profili açıklaya”bile”n tek firmayız ve bunu yüksek teknoloji ve yüksek mühendislikle başarıyoruz. Güvenilir analiz yöntemleri kullanıyoruz. Bu yüzden tükettiğiniz üründeki gerçek değerlere ulaşıyorsunuz.

   Bilgilerinize sunarız.

 100. Can

  İyi günler ürününüz içerisinde tatlandırıcı mahiyette bulunan stevia şekerinin zararları hakkında ne düşünüyorsunuz ?

  • Yeşilmarka

   Can Bey Merhabalar

   Stevia doğal bir tatlandırıcıdır. Stevia üretimi şu şekilde olmaktadır. Stevia otu yaprakları suda çözündürülür ve şeker fazının suya geçme sağlanır. Bitkisel şeker içeren su karışımından su fazı yavaş yavaş filtrasyon aşamaları ve en son kurutma aşamalarıyla uzaklaştırılır ve geriye toz formda doğal tatlandırıcı olan stevia kalır. Yeşilmarka doğal whey protein tozu şeker otu yaprağı yani stevia içermektedir.

   Üretim aşamalarını gördüğünüz gibi ne bir kimyasal reaksiyon ne de bir enzimatik reaksiyon söz konusu değildir. Tamamen fiziksel işlemlerle elde edilmektedir. Filtre kahve de olduğu gibi.

   Sağlık hususuna gelince; stevia normal şekere göre 200-300 kat daha tatlıdır. Bunun anlamı 200-300 gr şeker kullanıp 1200 kcal civarında kalori alacağınız yerde 1 gr stevia kullanıp neredeyse hiç kalori almamanız anlamına gelmektedir. Sağlığınız için faydası ortadadır. Bilgilerinize sunarız

 101. Alp

  Öncelikle satış stratejiniz çok yanlış “Türkün gücü” adı altında bu ürünü Global pazara sokamazsınız..Ve ciddi bir derecede reklam eksikliğiniz var bizim sizi nereden görüp duymamızı bekliyordunuz ?

  Öncelikle supplementler.com gibi Türkiye’nin önde gelen supplement satıcıları ile anlaşıp ürünlerinizi oradan satışa çıkarmanız gerekiyor.

  Fitness – Bodybuilding yapan sporcular ile anlaşmanız sponsor olmanız gerekiyor..Bu kişilerin takipçileri ne kadar çoksa o kadar size katkı sağlar.Youtube kanalı olan kişiler ile anlaşmaya varabilir ürününüzü tanıttırabilirsiniz.

  Fiyatınız piyasanın üstünde yani ortalama bir fiyat ile satmanız gerekiyor..

  Instagram – Facebook tarzı sosyal medyalarda sadece supplementleriniz (umarım ileride -ler de olur) üzerine bir sayfa açmanız gerekiyor yanlış anlamayın ama sporcular sizin şampuanınızı merak etmiyor supplementlerinizi merak ediyor tamamen farklı bir kitle var kitleye hitap edebilmeniz lazım..

  “Yeşilmarka” adı çok çekici gelmiyor isim Türkçe veya Ingilizce olabilir lakin farklı bir ad ile piyasada olması daha ilgi çekici olur..Kutunun üzerinde “yeşilmarka” yazabilir lakib farklı bir isim ile anılsa daha hoş olur..

  Ürünü denemedim kısa zaman içerisinde denemek isterim yalnız ürünün reklamını yapmanız gerekiyor buda “Türkün gücü” adı altında olmaz olursa ABD yi boykot için iPhone telefonunu kıran kafadaki kişiler haricinde kimseye ürününüzü satamazsınız..Lütfen bu tavrınızı BIRAKIN! Daha sağlam daha resmi bir profil çizin.Umarım piyasada tutunabilirsiniz..

  • Yeşilmarka

   Alp bey emek gösterip uzun uzun yorum yazdığınız için teşekkür ederiz. Yorumlarınıza tek tek cevap vermeye çalışacağız. Öncelikle şunu belirtmemiz lazım, ürün satışı noktasındaki stratejimiz kapasitemiz ile doğru orantılı. Şu anda ürettiğimiz tüm ürünleri rahatlıkla satabiliyoruz ve açıkçası yetişemiyoruz. 2. yatırım turumuzla birlikte kapasitemizi artırıp yeni satış kanallarıyla daha aktif şekilde yükselmeye devam edeceğiz.

   Türk gücü ile satamayacağımız kanısına açıkçası katılmıyoruz, Türk mali üretimi olup Almanya’da ürün satıcı bir firmanın rafında ürünlerimizi görmek gurur verici olacak. Stratejik olarak baktığımızda da sadece Yeşilmarka olarak üretim yapıyoruz, ProWell adında farklı bir markamız daha var. Bu markamızın stratejisi ve hedef kategorisi daha farklı daha çok sporcu ürünleri kategorisinde, Yeşilmarka ise sağlıklı yaşam ürünleri kategorisindeki markamız. Ona göre pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

   Sponsorluk noktasında ve satış kanalları noktasında size hak veriyoruz ama her şeyin zamanı var. Stratejileri üretim tarafımıza ve bayi yapımıza göre ayarlıyoruz. Arka planda yapılan çalışmalar var, işimizi hırsla değil, profesyonellik ve kurgu ile yönetiyoruz. İlginiz ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla

 102. Atilla

  Merhaba. Ürünü kullanmadım, şuan için araştırma yapıyorum. Ancak ürünün amino asit iceriğinde triptofan esansiyel aminoasidini göremedim. Nedenini merak ettim?
  Tebrikler, başarılar. …

  • Yeşilmarka

   Atilla Bey Merhabalar

   Ürünümüze gösterdiğiniz ilgi ve mesaj yazma inceliğiniz için teşekkür ederiz. Yeşilmarka doğal whey protein tozu Türkiye’de ilk ve tek 22 Aminoasit değerine kadar analiz yapılan tek üründür. Yüksek mühendislik ve yenilikçi teknolojilerle ancak bu kadar detaylı bir analiz yapılabiliyor. Aminoasit analizi yaparken kullandığımız yüksek teknoloji test cihazları, ürün içerisinde bulunan Aminoasit değerlerine göre “pik” oluşturmakta ve ona göre bir grafik çıkarmaktadır. Triptofan olmayışının nedeni test cihazımıza tanıttığımız Aminoasit referanslarında bu türevin bulunmamasından yada istenilen seviyede pik oluşturmamasından kaynaklı olabilmektedir.

   Bilginize sunarız.

 103. Hamza

  Takdir ediyor başarılarınızın devamını diliyorum inşallah en kısa zamanda bir porsiyonluk paketlerde satışlarıniz ürün çeşitliliği olur fiyatlar düşer çilek vs tatlar çoğalır

  • Yeşilmarka

   Hamza Bey ilginiz ve güzel yorumunuz için teşekkür ediyoruz. Yakın planlarımız içerisinde talep ettikleriniz bulunmaktadır. Boyut ve lezzetleri farklı ürünlerimiz gelecektir. Bilginize sunarız

 104. Nil

  Merhabalar ben bazi sağlık problemlerimden dolayı doğal ve katkısiz beslenmeye dikkat ediyorum.Öncelikle bu ürünü bayanlar da kullanabilir mi? Ürün çok ilgimi çekti. Çok kilo verdim ve protein almaya dikkat etmesem de pek yeterli tüketim olmadı ve bunun için uygun bir ürün arıyordum. Ayrıca ürünün daha küçük boyutu ya da deneme boyu var mı? Denemeyi çok osterim. Bilgilendirirseniz sevinirim..

  • Yeşilmarka

   Nil Hanım merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Yeşilmarka doğal whey protein tozu her yaştan birey için uygundur. Cinsiyet ayarımı yoktur, bay, bayan ve çocuk herkes kullanabilir. Kilo almak için kullanabileceğiniz bir üründür. Denemek isteyenler için daha küçük boyutlu ürünümüz olacaktır. Ancak şu anda bulunmamaktadır ne yazık ki.

 105. Can

  İyi günler spor yapmıyorum ancak günlük yaşantımda enerji düşüklüğü hissediyorum ve pilim öğleden sonra 3 4 gobi bitmeye başlıyor öyle aman aman proteinli gıdalarda tüketemiyorum bu sebeplerden ötürü dogal whey protein tozunu günlük yaşamımda 1 ölçek kullanmamda bir zarar varmıdır sizce ?

  • Yeşilmarka

   Can bey merhabalar. Yesilmarka Doğal Whey Protein Tozu icerisinde bulunan aminoasitler bagisik sistemini destekleyen aminoasitlerdir. Spor yapmasaniz bile protein ihtiyacinizi dogal olarak desteklemeniz icin en uygun yontemlerden biridir. Ayrica beslenmenizi dengeli sekilde gunluk planlamanizi da tavsiye ederiz. Saygilarimizla

 106. Emre

  Herkes o kadar çok övmüş ki nerdeyse kimse ya madem yerli madem yeni çıkmış niye bu kadar pahalı demiyor. Yorumlarin da bi proje olduğunu kanaatine itiyor bu beni. Fiyat aşağı çekilmedigi sürece tercih etmem. Umarim mesajim yayimlanir

  • Yeşilmarka

   Emre bey mesajınız için teşekkürler. Ürünün fiyatının yüksekliği ile ilgili nedenleri diğer yorumlarda paylaştık, okumanızı rica ederiz. Ürünün övülmesinin bir çok nedeni var aslında öncelikte Türkiye’de yıllardır başarılamayan hatta bir çok Yurtdışı hammadde üreticisi firmanın bile Türklerin üretemeyeceği zannettiği protein tozunun yerli olarak üretilebilmiş olması. Sağlıklı ve doğal whey protein tozu arayışında olan insanların, artık bu ürüne yurtdışından sipariş verip aylarca beklemek yerine 1 günde ulaşabilir olması. Zararlı katkı maddesi içermeyen piyasadaki TEK ürün olması. Yerli üretim TEK ürün olması ve Türkiye’den yorum yapan dostlarımızın bu gururu kendi gururları olarak bilmesi. Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan her bireyin bu üründe desteği var bizim gözümüzde, bu ürün bizim değil sizin ürününüz ve gurur sadece bizim değil sizin gururunuz, bu yüzden bu gururu yaşayan müşterilerimiz, dostlarımız hepsi GERÇEK YORUMLARIYLA bizi destekliyorlar. Sizden de gereken desteği bekliyoruz. İsrailli kullanıcılar ürün seçimi yaparken, Türk ürünü 5TL, İsrail ürünü 9TL olsa bile, 9TL’lik ürünleri tercih ediyorlar. Sizden onu istemiyoruz, hiç olmazsa piyasaki ürünlerle aynı yada çok az aşağı fiyatlı olsak, bizi desteklesiniz yeterlidir. İlginiz için teşekkürler tekrardan.

 107. Can

  Görünce gerçekten çok sevindim.Gluten intoleransım var o yüzden bu tarz ürünler kullanırken sıkıntı yaşıyorum.Acaba izole protein tozu üretmeyi düşünüyomusuz?

  • Yeşilmarka

   Merhaba Can bey en yakın zamanda izole protein tozu üreteceğiz.

 108. ALİ AÇIKGÖZ

  Ellerinize sağlık. Gıda Tarım ve Hayvancılık bak. onaylı değil mi?

  • Yeşilmarka

   Teşekküerler Ali bey onaylı tabikide

 109. Baran

  Yerli bir ürün olmasından dolayı sizleri tebrik ederim.Bir kaç sorum olucaktı..ürün doğal konsantre formda değil mi? İzolate tercih etmeyen biri olarak konsantre wheyden protein ve aminoasitlerin dışında diğer besin değerlerinden maximum fayda alma bakış açısıyla hareket ederim.Umarım doğal yapısı değişime uğramamıştır! Diğer sorum servis sayısı bir hayli düşük,aynı gramajda diğer firmalar 100 servis imkanı sürüyor ve buna rağmen de hem servisten hem de fiyattan çok daha uygun hale geliyor. Antrenman öncesi ve sonrası kullanımı sayarsak iki servis olunca yerli ürünümüz en fazla 1 ay kullanılıyor! Haliyle cebimizede dikkat etmemiz gerektiği için biraz sınırların üstünde gibi duruyor.Bunun için bir gelişme var mı? Bir önerim olucak naçizane bpa içermeyen bir kutuda olsa doğal whey olarak satılan ürünler çıt çıt paket ,şeffaf veya beyaz kutu da satılıyor buna geçmenizi tavsiye ederim çünkü bu siyah kutu ürünü gölgede bırakıyor!

  • Yeşilmarka

   Baran Bey yorumunuz ve önerileriniz için teşekkürler. Ürünümüz Whey Protein Konsantresi ve Whey Protein İzolatı içerebilmektedir. Ağırlıklı olarak Whey Protein Konsantresidir. Whey protein konsantresi yada izolatı olabilmesinin doğallık üzerine herhangi bir dezavantajı yoktur. Yaptığınız uygulama ürünün doğallığını korumaktadır. Yeşilmarka Whey olarak ürünün doğal yapısının bozulmaması için “SADECE FİZİKSEL İŞLEM” olan filtrasyon işlemi yapmaktayız. Aslında bu işlem kahvenin filtre edilmesinden yada yoğurdun süzülüp süzme yoğurt elde edilmesinden farklı bir işlem değildir. Ürünün besin değerlerini bozmaz, hatta ürün başına alınan vitamin, mineral ve protein gibi bileşenleri artırır. Whey Protein Konsantresi ve Whey Protein İzolatı arasındaki tek fark laktoz ve yağ oranının izolatta daha az olmasıdır. Anladığımız kadarıyla siz günlük diyet içerisinde yağ ve karbonhidrat ihtiyacınızın bir kısmını da doğal protein tozundan karşılamak istemektesiniz, bu niyetle whey protein konsantresi daha uygun bir yol olacaktır.

   Servis sayısı düşük değil Baran bey, servis başına protein miktarı yüksek. Bu yorumları alıyoruz, ancak protein hesabı yapmakta fayda var. Bizim porsiyon başına 31,2 gr protein var, diğer firmalarda ise 24 gram protein, alternatiflerine göre 65 porsiyon oluyor, bu da gayet iyi bir orandır. Maliyet hesabınızı bu şekilde yapmanızı rica ederiz. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

 110. Onur Tastutan

  Öncelikle yerli ve milli bir ürün olması tercih sebebimdi. Ürünün tadı güzel. Kakao aromasının vanilyaya göre daha baskın olmasını tercih ederdim tabi. Ürün, muadillerine göre tadı güzel olsun diye ekstra şeker veya yapay tatlandırıcı içermediğinden o aşırı tatlılık hissini vermiyor bu iyi bir şey. Bunun dışında kokusu, topaklanma sorunu olmaması gayet güzel. fiyatı çoğu kullanıcı gibi ben de yüksek buluyorum. Ayrıca ürün 1kg olarak da satılmalı. Ürünün üzerinde 1 porsiyon 4 ölçek olarak kullanılması tavsiye ediliyor ancak bu şekilde kullanıldığında neredeyse 500ml süt kullanmam gerekiyor çünkü protein shake çok yoğun bir kıvamda oluyor. Ben daha çok 3 ölçek 300-400 ml şeklinde kullanıyorum. Son olarak ürünün sadece kakaolu versiyonu yapılıp satışa sunulacak mı ya da böyle bir çalışma var mı bilmek isterim, teşekkürler.

  • Yeşilmarka

   Onur bey ürünümüzü beğenmenize sevindik. Ayrıca yorum yazma inceliğiniz için de teşekkür ederiz. Yorumunuzu cevaplamaya çalışalım. Yerli hammadde kullanan ilk ve tek firma olduğumuz için bizde çok gururluyuz.

   Kakao aroması tadı vanilyadan daha baskın olabilir istersek, ancak şöyle bir durum var. Doğal aromaların lezzetleri yapay aromalar kadar yoğun değildir. Yapay aromalarda aroma bileşenleri seçilir ve yapay olarak sadece bunlar artırılır. Örneğin vanilyada vanilya tadını veren “vanilin” maddesidir ve endüstriyel olarak vanilin hammaddesi üretilerek ürünlerde kullanılır ve vanilyaya göre çok daha yoğun bir vanilya tadı elde edilir. Yeşilmarka olarak gerçek naturel kakao ve doğal aromalar kullanıyoruz. Burada kakao oranını artırmamız gerekecek, ancak bu seferde hedef protein oranımız düşecek. Şu anda bile protein tozumuzda protein oranı 80-82% iken eklediğimiz kakao ile birlikte bu oran 71-72% lere düşmektedir. Daha fazla gerçek kakao ile birlikte protein oranımız daha da düşecektir.

   Doğal tatlandırıcı stevia, yapay tatlandırıcılar Aspartam, Asesülfam-K gibi aşırı tatlılık vermez ve çok maliyetli bir hammaddedir. Bu yüzden protein tozu üreticileri bu hammaddeyi çok kullanmıyorlar. Ancak bizim için sizin sağlığınız ilk sırada gelir. Stevia ile birlikte lezzetli ve hafif bir içim sunarız.

   1 kg lık ürün çalışmamız olacak Onur bey, bir kaç farklı çeşidimiz de çıkacak inşaAllah. Ürün üzerinde yer alan tavsiye su ile kullanım içindir, süt ile tüketecekseniz 3 ölçek yeterli olacaktır ki sizde zaten bu şekilde yapmışsınız 🙂

   Sadece kakaolu versiyonu da bir köşeye yazalım, üretim ekibimizle konuyu istişare edeceğiz. Sizler çok değerlisiniz, yorumlarınız da çok değerli, bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

 111. Uzay Aktaş

  Arkadaşım vesilesiyle kullanma şansım olmuştu. Karıştırma oldukça kolay topaklanma olmadan hızlıca karışıyor, tadı gayet güzel ( şahsi görüşüm) lakin öncelikle yerli bi şekilde doğal olarak üretim yapılıyorsa ki görüyoruz yapılıyor ürünün fiyatı daha düşük olmalı ki hem siz hem biz tüketiciler açısından yerli kullanıma teşvik olabilelim fiyatlar bu şekilde oldukça karşılaştırma yaptığımızda piyasadaki kendini kanıtlamış oldukça fazla ürün yelpazesi mevcut bunu sadece bi öneri olarak paylaşıyorum ayrıyetten ürün gramajlaması olarak 1kglık kutularda yapabilirsiniz Buda size artı sağlayacaktır. İyi günler dilerim. Ürünü mutlaka öneririm 👍🏻

  • Yeşilmarka

   Uzay bey ürünümüzden memnun kalmanıza çok sevindik. Özel hızlı çözünür formumuzu da keşfetmiş olmanız bizi ayrıca mutlu etti. Özel çözünme artıran etkileşimimiz formülasyonumuzun farklılarından biri. Tadını da beğendiğiniz için de ayrıca teşekkür ederiz. Ancak bir konuda ne yazık ki size katılamıyoruz doğal üretim yapılınca maliyetler ne yazık ki düşmez artar. Kimyasal içeriklerin kullanma nedenlerinden en önemlisi maliyet düşürmektedir. Aspartam ve Asesulfam K gibi tatlandırıcı kullanan firmalar, aslında maliyetleri ucuzlatmak için bunu kullanırlar, çünkü 10.000 de 1 kullanım oranı bu yapay tatlandırıcılarda yeterlidir, ancak doğal stevia da kullanım oranı daha fazladır ve stevia maliyeti aspartam gibi yapay tatlandırıcıların maliyetinin 10 katından fazladır. Diğer taraftan aynı husus yapay ve doğal tatlandırıcılar için geçerlidir. Yapay tatlandırıcılarda laboratuvar ortamında doğal tadın içinde bulunan tat bileşenleri yapay olarak bir araya getirilir. Sadece tadı veren bileşenler biraraya getirildiği için çok az bir kullanım lezzet vermek için yeterlidir. Ancak doğal aromalarda bu husus geçerli değildir. Yapay aromaya göre kullanım oranı çok fazladır ve fiyatı da yapay aromanın misli mislidir. Ne yazık ki durum bu şekilde olduğu için fiyatlarımız şu an için bu şekildedir. Bizim fiyat düşebilmemizin tek yolu whey protein tozunun maliyetlerinin düşürülebilmesidir, bu da üretim miktarlarımızın artmasıyla olacak, tabi ki satışlar arttıkça üretim miktarımız artacaktır. Bu açıdan destekleriniz bizim ve sizin için çok önemli. Son olarak 1 kg lık kutulu ürün çalışmamız olacaktır. Bilgilerinize sunarız. Öneri ve yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.

 112. bayram

  Gimdes sertifakısı alacağınız günü sabırsızlıkla bekliyoruz…

  • Yeşilmarka

   Bayram bey içeriğimiz şu anda gimdes için uygundur, gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Bu ürünlerde en önemli detay peynirin pıhtılaşması sırasında kullanılan mayanın helallik mevzusudur. Ki ürünlerimizinde kullandığımız peynir altı suyu Gimdes helal sertifikalı Kaanlar firmasından alınmaktadır ve sonrasında filtrasyon aşamaları ile özel formulümüze uyarlanmaktadır. Kullandığımız diğer hammaddeler de doğal ve yine gimdesin helalliğini kabul ettiği firmalardandır. Saygılarımızla

 113. Ozkan

  Beden egitimi ögretmeni ve body sporu seven biri olarak malesef suplementler icerigi itibariyle hep soru isareti ve kullananlar dahi hep acaba diyerek aliyor. Bu sebeple şu an helal belge noktasinda insanlarin en guvendigi kurum olan gimdes ten belge aldiginizda cok basarili olacaginiza inaniyorum… saygilar…

  • Yeşilmarka

   Özkan bey merhabalar, Yeşilmarka Wheye olan ilginiz için teşekkür ederiz. Firmamızın whey dışındaki tüm ürünleri gimdesten helal sertifikalı, yeni çıkacak bakım serilerimizde gimdesten helal sertifikalı olacak. Şu andaki doğal protein tozu da yine gimdesin kabul ettiği şartlara göre üretimi yapılmaktadır. Sadece helal sertifikası alınmamıştır, ancak alınacaktır. İçiniz rahat şekilde sağlıkla tüketebilirsiniz, saygılarımızla

 114. Utku Akyol

  Doğal bile olsa aromasız ve tatlandırıcısız bir ürün bulamadığım için uzun zamandır toz kullanmaya direniyorum. Dünyada örnekleri olmasına karşın sipariş etseniz dahi ne yaparsanız yapın gümrükten geri dönüyor… Henüz ürünü denemedim ama herşeye rağmen içinde sukraloz ve soya lesitini bulunmayan bir toz üretip Türkiye’de ilki gerçekleştirdiğiniz için tebrik ederim! Fakat izninizle birkaç soru ve isteğim olacak. İlk olarak labdoor benzeri bağımsız bir laboratuvardan ağır metal testi (arsenik, kurşun, kadmiyum, bizmut, antimon, bakır vb.) yaptırıp yayınlama şansınız nedir? Ayrıca soya lesitini kullanmıyorsanız tozun topaklanmasını önlemek ve raf ömrünü arttırabilmek adına emülgatör olarak ne kullanıyorsunuz ayçiçeği lesitini mi? Son olarakta yukarıda okuduğum bir yorumdan yola çıkarak soruyorum, sipariş verirken doğal bile olsa hiçbir aroma/emülgatör/stevia dahil hiçbir tatlandırıcı olmadan mümkün olan en saf whey protein tozunu isteme imkanımız var mıdır? Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama malum sağlık söz konusu, ilginiz için çok teşekkürler iyi çalışmalar…

  • Yeşilmarka

   Utku bey ilginiz için teşekkür ederiz. Güzel yorumlarınız için de ayrıca teşekkürler. Ağır metal analizimiz ne yazık ki yok ancak üretim sırasında paslanmaz kaynaklı yada özel solventsiz yüzeyli ekipmanlar kullanıldığı için bu tür bir bulaşma en minimum seviyede olacaktır. Biz son üründe soya lesitini yada ayçiçek lesitini kullanmıyoruz ve ilavesiyle beraber çözünürlüğü artırmıyoruz. İçindekiler kısmında da böyle bir şey göremeyeceksiniz. Biz sıvı formda ve kurutma aşamasında özel yöntemlerle çözünürlüğü artırıyoruz. Patenti daha tamamlanmadığı için de burada paylaşma şansımız bulunmamaktadır.

   Son sorunuza cevabımız tabi ki 😉 Dilerseniz aroma, stevia, kakao eklenmemiş sadece ham formda ve en saf haliyle protein tozu da gönderebiliriz. Siz sipariş verdikten sonra bunu bize bildirmeniz yeterlidir. Sizin için özel olarak doldurup gönderebiliriz. Saygılarımızla

 115. Baydez

  Genrise whey protein tozu Türk markasi Ankarada uretiliyor. Fiyatlari sizinkine gore oldukca ucuz. Asiri bir uretim kapasitesi oldugunu sanmiyorum.

  • Yeşilmarka

   Sn. Baydez Ankara’da paketlenmesi ile Ankara’da üretilmesi tamamıyla birbirinden farklı şeyler. Hammaddenin toz olarak ithalatçıdan alınıp paketlenmesi ayrı bir durum. Hammaddenin peynir altı suyundan filtre edilmesi, ayrıştırılması ve toz haline getirilip, paketlenmesi çok ayrı bir durumdur. Bu firmanın dolum kapasitesi söz konusu olacaktır, bizim gibi üretim kapasitesi değil. İlginiz için teşekkür ederiz.

 116. Kadir Miroğlu

  Ürünü inceleme fırsatım olmadı ama fiyat bakımından çok fazla abartılmış. Dünya devleri Türkiye’ye İthal olarak getirilmesine rağmen bu fiyatlara eşdeğerken yerli mal nasıl olurda ithal ürünle ayni fiyat olur ? Kusura bakmayın bu şekilde gelişemezsiniz. Kimse de denemez.
  Türkiye de ki en büyük sorun şu.. bir şey üretiyor övünüyor ama biçtiği fiyat dünya firmalarıyla aynı… çok komik bir durum…

  • Yeşilmarka

   Kadir bey yorumunuz için teşekkür ederiz. Durumu size şöyle açıklayayım. Protein tozu imalatının büyük kısmı filtrasyon aşamalarından oluşur, farklı farklı yüksek mühendislik ve maksimum optimizasyonlar isteyen hassas proses adımları vardır. Bu proses adımlarındaki değişkenlerin ayarlanması yüksek enerji maliyetleri doğurur ve aynı zamanda en önemlisi de ve en maliyetlisi de proses sonrasında yıkama (cip) maliyetlerinin yüksek oluşudur. Çünkü ayrıştırma işlemlerinde bakteriyel yük, yağ, laktoz üründen ayrıştırılır ve konsantre formdaki atıkların uzaklaştırılması uzun sürer. Burada 6-8 saatlik bir yıkama prosedüründen bahsediyoruz. Yıkama maliyeti sabit maliyettir ve işletmede üretim miktarı arttıkça toplam maliyetteki bölümü azalır. Sonuç olarak şu an için verebileceğimiz en uygun fiyatlar bunlar, ancak sizlerin desteğiyle kapasitemiz artınca daha cazip fiyatlar verme şansımız olacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

 117. Halil

  Merhaba, yerli üretim bir ürünün aromasız seçeneğinin de olmasını isterdim. Ben tatlandırıcı ve doğayla özdeş aromo isteyen biri olarak ne yazık ki piyasada hiç seçenek yok oysa ki yurtdışında çok fazla seçenek var bu konuda. Umarım sizde bizlere sunarsınız o zaman hemen almak isterim, çevremde de aromasız protein tozu arayan çok kişi var. Dikkate alırsanız memnun olurum.

  • Yeşilmarka

   Halil bey merhabalar, şu anda ürettiğimiz ürün aromasız base kısmına kakao ve doğal aroma ilave edilmesiyle üretiliyor. Yani aromasız üretmemiz, şu andaki doğal aromalı doğal protein tozu üretmekten çok daha kolay. Bu tür talepler gelmeye başladı bize, sizinde talebinizle birlikte taçlanmış oldu. Aromasız formda üretimimiz gerçekleşecektir. Özellikle tükettiği yoğurda, çorbaya, yemeğine, ekmeğine vs. ürüne katmak için isteyen müşterilerimiz oluyor. Bu talebi yakın zamanda olumlu olarak karşılayacağız inşaAllah. O zamana kadar da siz dilerseniz sizlere özel yine üretim yapabiliriz, ürün çıkmadan bile aromasız base ürünümüzden gönderebiliriz. Sizler bizim için çok değerlisin, sizin için üretim yapabiliriz. Neden olmasın 😉 Yapmanız gereken şu andaki sitemizde bulunan protein tozunu sipariş vermek ve aromasız, kakaosuz olarak istediğinizi bize iletmek, hepsi bu.

 118. Baydez

  Su ve sut ile ictim . Tadini begendim. Topaklanma olmuyor. Fiyati diger tozlara gore pahali. Fakat acikcasi yabancilara guvenemiyorum. Yabanci markalarda tozlarin icine testesteron katilabiliyor. Bu yuzden gelisim artiyor fakat saglik gidiyor. islama uygun olup olmamasi benim icin cok onemli oyuzden hic toz kullanmamistim. Sizi tercih ettim ve Gimdes sertifikasi almanizi bekliyorum. Dogalliktan ve islami degerlerden asla taviz vermeyin fakat fiyatta indirim yaparsaniz iyi olur. Malesef insanimiz fiyata gore tercih yapiyor

  • Yeşilmarka

   Sn. Baydez ilginiz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Ürünümüzü geliştirirken yumuşak ve soft bir tadı olmasına çok önem gösterdik. Doğallıktan ödül vermeden ürettik. İçerisine hormonal etki sağlayacak hiçbir yapay katkı koymadık, içindekiler kısmında ne görüyorsanız, sadece onları kullandık. Hammaddelerimizi seçerken de islami koşullara uygun olmasını hatta, gimdes sertifikasyon süreçlerine uygun olmasına önem vererek tedarik ettik yada ürettik. Şu anda bu ürün gimdesten sertifika alabilir içeriğe sahip sadece sertifika başvurusu yapmadık hepsi bu. Yakın zamanda yapacağız inşaAllah. İndirim noktasında doğallıktan vazgeçmeyeceğimiz için fiyat noktasında bu kısımdan indirim yapma şansımız yok. Üretim tarafında maliyetlerimizi azaltmak için gerekli aksiyonları yapıyoruz. Üretim miktarlarımız arttıkça birim maliyetlerimiz de düşüyor. Kapasitemiz artınca da aynı şekildi birim maliyetlerimiz düşüyor. İşletme maliyetlerimizin büyük kısmı değişken değil sabit maliyetlerden oluşuyor. O yüzden kapasitemizi artırmamız şart ve bu aksiyonları gerçekleştiriyoruz. Desteklerinizle daha da cazip fiyatlar verme şansımız olacak. Saygılarımızla

 119. Selman KILIÇ

  Hay Allah razı olsun resmen. Öncelikle tebrik ediyorum. Türkiye’de pek çok helale harama dikkat edip de protein tozu konusunda sıkıntı çeken sporcu var. Bunun hem güvenilir olması hem de yerli olması gurur verici. Gerçekten çok mutlu oldum. Saatlerce araştırma yapardım protein tozları hakkında. Sonunda güvenebileceğim bir sonuç buldum. Gayretlerinizin devamı diliyorum. Allah muvaffak etsin. Gimdes’ten de sertifika alırsanız zirveye bayrağı çekersiniz ve bekliyoruz 🙂

  • Yeşilmarka

   Selman Bey Allah cümlemizden razı olsun. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyoruz. Desteklerinizde çok daha güzel işler başarabileceğiz. Helal ve haram a dikkat ettiğimizin bir göstergesi olarak şunu söyleyebiliriz, gimdes helal sertifikalı ürünlerin satış sitesi http://www.helalsitesi.com grup şirketimizin bir kuruluşudur. Doğal protein tozu üretiminde kullandığımız hammaddeler aslında gimdes helal sertifikasyonu için uygun. Peynir altı suyunu aldığımız firma Gimdes helal sertifikalı peynir üretici Kaanlar Gıda, doğal kakao tozumuz gimdes sertifikalı ürünlerde kullanılan kakao tozu firması, doğal aromalarımız yine aynı şekilde gimdes helal sertifikalı ürünlerdeki aroma firmasından, stevia doğal yapısı itibariyle helal sertifikasyona uygun yani sonuç olarak aslında ürünümüz gimdes sertifikasına uygun sadece biz sertifika başvurusu yapmadık, ancak yakın planda yapıp sertifika alacağız inşaAllah. Gönül rahatlığıyla helal ve doğal protein tozumuzu tüketebilirsiniz. Saygılarımızla

 120. wintershu

  Sonunda içmeye değer bir protein tozunu doğal bir şekilde piyasaya sürdüğünüz için teşekkürler kaliteniz daim olsun

  • Yeşilmarka

   Teşekkür ederiz. İçiniz rahat şekilde sağlıkla tüketebilirsiniz 🙂

 121. Emre Baransel

  Herşeyden önce ürünün satış rakamını yazıp gramajını yazmamanız durumunu hemen düzeltmenizi öneririm..Sonrasında; ben normalde tam da burda sayılan sebeplerden ötürü supplement kullanımına karşı biriyim. Beni takip edenlere de sosyal medya üzerinden ya da gerçek hayatta supplement yerine doğal yollarla protein alımını öneririm. Yani içinde bir sürü katkı, glikoz şurubu, soya lesitini vb olan bir ürün asla vücuda fayda veremez. Ama bu ürün ilgimi çekti gerçekten. Özellikle az yağlı olduğundan lor peynirlerini tercih ettiğim firmadan peynir altı suyunu tedarik etmeniz hoşuma gitti. Ürünü denemek isterim.

  • Yeşilmarka

   Emre Bey merhabalar, öncelikle ürünümüze gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Gramaj bilgisi ürün açıklamalarında ve EK BİLGİ kısmında yer almaktadır. Tekrar incelemenizi rica ederiz. Supplementlerde kullanılan hammaddeden protein kaynağından ziyade (yani whey protein, kazein proteini, soya proteini vs. ) bu hammaddenin yanında kullanılan bir çok katkı maddesinden dolayı uzak durulması gereken bir üründür. Bizim ürünümüzde sizinde gördüğünüz gibi bu tür zararlı hammaddelerin hiçbirisi yok! Gerçekten doğal ve sağlıklı bir üründür.

   Protein tozunun zararları hakkında yazılan yazılarda ile ilgili de; dikkat edilmesi gereken proteinini bir diyette kullanılması gereken bir ürün gerçeğidir. Tek başına bir diyeti karşılamayacağı ve uygun olmadığı bir gerçektir. Bu tür bir tüketim ile de zararlı hale gelebilmekte ve organları zorlayabilmektedir. Yani hiçbir şey tüketmeden sadece protein tozu tüketimiyle sağlıklı bir diyet(beslenme) imkansızdır. Yapılması gereken günlük diyet içerisinde yağ ve karbonhidrat yerine ikame ürün olarak kullanmaktır.

   Firmamız bahsettiğiniz gibi yağsız lor üretiminde kullanılan peynir altı sularını özel filtrasyon aşamalarından geçirerek üretmektedir. 35-40 kg peynir altı suyundan ortalama 1 kg lor eldesi yapılırken, Yeşilmarka doğal whey protein tozu yaklaşık 750kg peynir altı suyundan 1 kg toz eldesi edilebilmektedir. Bu da lor üretimine göre çok daha özel bir filtrasyon ve çok daha modern bir sistem söz konusudur. Denemenizi tavsiye eder, yorumlarınızı bekleriz. Ürünümüzün lezzeti yumuşak ve kolay içilebilir formdadır. Yapay tatlandırıcıların verdiği aşırı tatlılık hissi yoktur.

 122. Burhan

  Ürünü kullandım içimi ve aroması yerinde tadınca biraz daha iyileştirme olabilir düşüncesindeyim. Böyle bir ürünü ülkemize kazandırdığınız için öncelikle teşekkür ederim. Doğal ve sağlık acısından yurt dışından gelen ürünlerde hep bir soru işareti vardı aklımızda bu konuyu çözmüş olmanız biz sporcular için çok önemli. İçerik olarak doğal kaynaklı ham maddeleri tercihe etmeniz ve sağlığa zararlı tatlandırıcılardan kullanmamanız başka bir artı. Artık gönül rahatlılığı ile whey protein tozunu kullanmaya devam edeceğim. Teşekkürler.

  • Yeşilmarka

   Burhan bey urunu begenmenize sevindik:) Yaptiginiz guzel yorumlar icin tesekkur ediyoruz. Urunumuzun uretimini yaparken bir taraftan da devamli daha lezzetli, daha etkili ve daha yararli olmasi icin calisiyoruz. Gelistirmelerimiz devam ediyor. Sizlerin destegi ve yorumlarinizla hergun daha iyiyi basaracagiz. Ilginiz icin tekrar tesekkurler=)

 123. Abdullah Mucrim

  Bu tür bir ürünü geliştirdiğiniz için sizi tebrik ediyorum. Ürünü deneme şansım oldu ve gayet memnun kaldım. Aspartam, Asesulfam-K yok ve stevaidan ve kakaodan gelen doğal bir lezzet var. İçimi inanılmaz kolay. Topaklaşma engellemek için katkı da yok, ancak topaklaşma da yok. Gerçekten hayran kaldım tebrikler 🙂

  • Yeşilmarka

   Abdullah bey 3 yılı aşkın süre, Argesine ve teknik geliştirmesiyle ilgilendik. Yerli hammaddeden istenen protein değerine ulaşmak gerçekten zordu. Elhamdülillah sonunda başardık. Know-how olmayan bir üründe teknik geliştirmek ve çoklu sayıda denemeyle gerçek sonuca ulaşmak gerçekten zaman aldı. Ancak sonucuna değdi. Artık yurtdışından gelen hammaddelerle yapılan ürünlere muhtaç değilsiniz. Gönül rahatlığıyla protein ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 🙂

 124. Akın Ocak

  İçerik itibariyle gerçekten doğal bir ürün. Yerli hammadde kullanılarak protein tozu ürettikleri için teşekkür ediyorum. Gerçekten bunu birilerinin yapmasını istiyorduk. Teşekkürler

  • Yeşilmarka

   İlginiz için teşekkürler. Yoğun bir arge çalışmasının sonucu yerli protein tozu üretimi yapabildiğimiz için gerçekten gururluyuz. Tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyoruz. Saygılarımızla