İndirim!

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Deodorant

Yorumları oku (6)

 29.99  24.99

Stok kodu: YM05 Kategoriler: , ,

Açıklama

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Roll On Deodorant – Türkiye’de İLK!

Yeşilmarka doğal tüy azaltıcı roll on deodorant özel formüle edilmiş yapısı sayesinde ter kokusunu ortadan kaldırmaya ve tüylerin incelmesine, daha geç çıkmasına yardımcı olur. Tüy alımını kolaylaştırır ve tüy alım sıklığını azaltır. Tüy alım sonrası ihtiyaç duyduğunuz bakımı yapar, tüy kalınlığını ve görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Deodorant koltuk altında koku yapan bakterilerinin gelişimini engelleyerek, ter kokusunu engeller. Koltuk altı gözeneklerini tıkamaz.

Yeşilmarka doğal tüy azaltıcı deodorant içerisinde bulunan aktif maddeler tüylerin uzamasından ve beslenmesinden sorumlu tüy folikülleri üzerine etki eder. Tüy foliküllerinin büyümesini ve aktivitesini yavaşlatarak, tüy uzamasına kökünden çözüm sağlar.

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Aktiflerimiz Nasıl Çalışır?

Tüylerin kalınlığı ve büyüme hızı tüylerin tüy folikülleri ile ilgilidir. Foliküllerin aktivitesi ve büyümesi engellenirse, tüy uzama hızı, tüy kalınlığı ve tüy büyümesi yavaşlayacaktır. Sonuç olarak daha yavaş ve daha ince büyüyen ve kolay alınan tüyler ortaya çıkacaktır.

Yukarıda gösterildiği gibi Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Deodorantta kullandığımız aktif maddeler tüy uzama hızı üzerine etki etmek ve uzama hızındaki yavaşlatmaya yardımcı olmaktadır.

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Deodorant;
-Tüy alım sıklığını ve tüy büyüme hızı azaltmaya yardımcı olur.
-Tüy alım işleminin zararlarını azaltarak, daha pürüzsüz ve bakımlı bir cilde vesile olur. Tüylerin görünümünü ve kalınlığı azaltmaya yardımcı olur.
-Tüy alımından sonra cildinizin gereksinim duyduğu bakımı sağlar. Alkol içermediğinden tahriş etmez, yanma hissi oluşmaz.
-Doğal içeriğinden dolayı opak renge sahiptir. Renklendirici içermez.

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Deodoranttaki Bitkisel Aktif Maddelerimizin;
1) Tüylerdeki Keratin Üzerine Etkileri: Ürünümüzde bulunan aktif maddeler keratin yapısını yaşam döngüsünü bozmakta ve yaşam döngüsünü yavaşlatmaya yardımcı olmaktadır.

Uygulama sonrasında protein yapısının %50 sinden fazlası hayatını yitirmiştir.

2) Kıl Büyüme Hızına Olan Etkisi (Kıl foliküllerinde yapılan Vitro Test)Klinik testimizde kıl folikülleri üzerine araştırma yapılmıştır. Kıl foliküllerinin büyümesinin engellemesi ve gelişimin engellenmesi değerlendirilmiştir.

17 gönüllüden alınan kıl numuneleri ile laboratuvar ortamında özel besi yerlerinde geliştirilmiştir ve tüy azaltıcı bitkisel aktifimizin etkinliği test edilmiştir.

 Yeşilmarka doğal tüy azaltıcı deodorantta yer alan bitkisel aktifler tüy foliküllerinin gelişimini durdurmaya ve azaltmaya yardımcı olmaktadır.

Uygulama sonrasında besi yerinde geliştirilen kıl foliküllerinin büyüme hızında azalma olmuştur. Bitkisel aktif maddenin 3 günlük kullanımıyla %49, 7 günlük kullanımı ile ise %69 büyüme hızında azalma meydana gelmiştir.
Kıl büyüme hızına olan etkisi klinik olarak test edilmiştir.

21 gönüllü üzerinde deney yapılmıştır. Gönüllülerimiz 18-45 yaş arasında rastgele seçilmiştir. Tüy alımı (traş olarak) sonrasında tüy azaltıcı aktiflerimiz uygulanmış ve sonuçlar gözlenmiştir.

Uygulamanın 28. Gününde tüy azaltıcı deodorantımızda bulunan bitkisel aktif maddelerimiz, tüy görünürlüğü, tüy sıklığı ve tüy büyümesi üzerine azaltıcı etki göstermiştir. 21 gönüllü üzerinde yapılan test sonucunda kısa süreli seansla beraber tüy büyüme hızı %12 azalma gözlemlenmiştir.

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Deodorant

-Aluminyum klorohidrat ve Aluminyum zirkonyum İÇERMEZ!

-Ter bezlerini tıkamadan ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Vücudun doğal dengesini bozmaz. Koltuk altında bakteri gelişimini doğal mineral içeriğiyle engelleyerek, ter kokusunu önlemeye yardımcı olur.

– Tüy azaltıcı özel bitkisel aktifler içerir. Doğal içeriğiyle tüyleri azaltmaya ve ter kokusunu engellemeye yardımcı olur.

-48 Saat boyunca ter kokusunu engellemeye yardımcı olur.

-Alkol ve Alkol türevleri içermez. Özenle seçilmiş doğal mineral ve bitkilerden üretilmiştir. Hiçbir sentetik kimyasal içermez. Organik hammaddeler içerir.

-Parafin, Vazelin, Paraben, EDTA, Parfüm, Boya, TEA İÇERMEZ! Koruyucu katkı maddesi İÇERMEZ!

-Kadın, erkek ve çocuk için idealdir.

-Gimdes’ten helal sertifikasına sahiptir.

-Doğal içeriği sayesinde teninizde beyaz kalıntı bırakmaz, yapışmaz ve leke yapmaz.

Kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayınız. Temizlenmiş ciltde uygulanmalıdır. Tüy azaltıcı etkinin en etkili şekilde görülebilmesi için tüylerin alımından sonra kullanılmalıdır. Aktif maddelerimiz tüy kökleri üzerine etkilidir. Tüylerin uzunluğunun artması, aktif maddelerimizin etkisini azaltacaktır.

İçindekiler: Aqua, Glycerin, Potassium Alum, Xanthan Gum, Pentylene Glycol, Gymnema Sylestre Leaf Extract, Aroma

Ek bilgi

Boyutlar4.5 × 4.5 × 11.5 cm
İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Deodorant için 6 inceleme

 1. pınar sağır benli

  Tüğ azaltıcı etkisini görecek kadar süredir kullanmıyorum. bu konuda yorum yapamam. Ev taşıma sürecindeyim doğal olarak fiziksel aktiviteyle çok terliyorum. ter kokusu hiç hissetmedim, iz bırakmıyor.,yapışıklık hissi yok bu anlamda ürün başarılı. Sadece vücut sıcaklığı arttıkça şeftali kokusu gibi hafif ekşimsi koku geliyor ve kesinlikle ürünün kendi kokusu. Esansı hakkında bilgi alabilir miyim.

  • Yeşilmarka

   Pınar hanım ürünlerimizde esans bulunmamaktadır. İçeriğindeki şeftali aroması belki de hoşunuza gitmemiş olabilir.

 2. yunus

  Ürün bende çok kaşıntı yaptı. İçindeki bir maddeye alerjik reaksiyon gösterdi.

  • Yeşilmarka

   Yunus bey merhabalar, kaşıntı yapmasının nedeni, cildinizin daha önce bir uygulama ile tahriş olması ve ürünümüzün içerisinde bulunan mineral tuzun doğal yapısı gereği tahribat olan alanda hafif ve kısa süreli geçici bir kaşıntı yapabilir. Büyük ihtimalle koltuk altınızda kıl kesme uygulamasını yaptınız ve bıçak kısmı derinizi tahriş etti. Bu yüzdende cildizin üst tabakası zarar gördü. Uygulamaya 1-2 gün sonra devam ediniz, herhangi bir kaşıntı olmadığını göreceksiniz. Saygılarımızla

 3. Başak

  Merhaba ben lazer epilasyon yaptırdım tüm seanslarım bitti fakat koltuk altı tüylerim tam anlamıyla bitmedi. Bu konuda ürününüzü kullanmamda sakınca var mı ya da etkisini görür müyüm?

  • Yeşilmarka

   Sayın Başak, ürünümüz lazer epilasyon gibi elektromanyatik dalga ile beraber tüy azalması yapmıyor, içerdiği doğal aktiflerle köke etki ederek tüy uzama ve büyüme evresini yavaşlatıyor. Böylece tüy azaltmasına vesile oluyor. Mekanizma olarak tamamen farklı ve birbirinden bağımsızdır. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 4. Makbule Kocaman

  Severek ve düzenli kullandığım bir ürün kesinlikle tavsiye ederim. Banyolardan sonra temiz cilde uygulanması çok önemli almadan önce ürün özelliklerini okumanız bilgi ve kullanma talimatı açısından çok iyi oluyor. Başka bir firmanın portakallı roll onunu da kullanmıştım kokusu çok güzel ama beyaz sabun gibi kalıntısı beni rahatsız etmişti bu ise Hem roll on özelliği hem de tüy azaltıcı özelliği benim beklentilerimi kesinlikle karşıladı sadece sabırla ve özenle kullanılması gerekiyor:) umarım fikir açısından merak edenlere yardımcı olur

  • Yeşilmarka

   Makbule hanım ilginiz ve yorumunuz için çok teşekkürler memnun olmanıza sevindik 🙂

 5. Zen

  Ben birkaç aydır kullanıyorum. Düzenli kullanımda etkisi görülüyor. Beklentimin üzerinde bir ürün, başarılı

  • Yeşilmarka

   Rukiye hanım, ürünümüzden memnun kalmanıza sevindik. Ürünlerimizdeki aktif maddeler klinik sonuçlarla kanıtlanmıştır. Bizleri tercih ettiğiniz içim teşekkür ederiz. Yorum yazdığınız için de ayrıca teşekkürler

 6. begk1984

  Eşim kullanıyor. ilk kullanımda kaşıntı yaptı çok şimdi memnun. Teşekkürler.
  Azalıp azalmadığını söylemek için biraz erken.

  • Yeşilmarka

   Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Eşini koltuk altı tüylerini jilet ile alıyorsa ürünümüzün içerisindeki minreal tuz ilk kullanımda hafif yanma ve kaşıntı yapabilir. Bunun nedeni jilet kullanımı cildi tahriş eder ve cilt mineral tuza karşı reaksiyon gösterir. Ürünümüzün içerisinde bulunan bitkisel gliserin cildi besler. İkinci kullanımda ise cildin tahribatı gliserin ile geçtiğinden sorunsuz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.