YEŞİLMARKA TÜM TÜKETİCİLERİ KORUMA DERNEĞİ’NİN (TTKD) TARAFINDAN “ALTIN MARKA” ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Türkiye’nin ilk tüketici örgütü olarak 1986’da kurulan Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin (TTKD), her yıl değişik illerden, sektörlerden seçilen ve haklarında tüketici şikâyeti bulunmayan firmaların oluşturduğu markaları “Altın Marka” ödülü ile ödüllendiriyor.

TTKD, sektörlerinde öne çıkan, tüketiciye saygılı markaları ödüllendirme konusunda çok hassas çalışıyor. Ödülleri verirken firmaların tespiti, 6502 sayılı TKHK ve ilgili yönetmelik kapsamında, AB Marka Tanıtma Geliştirme Ajansı tarafından yapılıyor; TTKD ödüle aday gösteriyor.

Tüketiciler arasında, sektörde markaya ilgi derecesinin araştırması ve kalite açısından beğeni derecesini ölçtürmesi, son bir yıl içinde kendi dalında en beğenilen ve tercih edilen markalardan yaptığı değerlendirme sonucunda Doğal, organik ve yenilikçi hammaddeleri, yüksek mühendislikle işleyip, “Yeni Nesil” Doğal Kozmetik ve Sağlıklı Yaşam Ürünleri Üretmek amacıyla yola çıkan Yeşilmarka, Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin (TTKD) tarafından “Altın Marka” ödülüne layık görüldü. Yine Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin (TTKD) tarafından “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” logosunu da ürün etiketlerinde ve tanıtımlarında kullanmaya hak kazandı.

AVRASYA TÜKETİCİLERİ KORUMA DERNEĞİ TARAFINDAN YILIN ÖNERİLEN MARKASI ÖDÜLÜNE YEŞİLMARKA LAYIK GÖRÜLDÜ

1996 Yılında Tüketicilere saygılı ve tüketici haklarını savunan yaşatmak ve yaşamak hakkı hedefi doğrultusunda çalışmalar yapmak, Tüketici sağlığı ve güvenliğinin ortamını sağlamak, Tüketicilere destek vermenin yanı sıra dürüst ticaret kurallarına uyan ve sınırsız tüketici memnuniyetine önem veren üreticilere de destek olarak üreticilerin çalışmalarında yardımcı olmak amacıyla kurulan Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından her yıl yapılan anketler sonucunda, müşteri görüşleri alınarak YILIN ÖNERİLEN MARKASI ödülü verilmektedir. 

2016 yılında gerçekten doğal ve sağlıklı içerikli ürünlerin üretilmesi amacıyla kurulan Doğal Kozmetik ve Sağlıklı Yaşam Ürünleri markası Yeşilmarka Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği  tarafından YILIN ÖNERİLEN MARKASI ödülüne layık gördü.

Doğal, Organik ve Yenilikçi Hammaddeleri, Yüksek Mühendislikle İşleyip, “Yeni Nesil” Doğal Kozmetik ve Sağlıklı Yaşam Ürünleri Üreten Yeşilmarka, %100 Yerli Sermaye İle Türkiye’de Yerli Üretim Yapıyor.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi esas alarak  üretilen Yeşilmarka ürünleri Türkiye ve dünyada her geçen gün daha çok insana ulaşıyor.


2 Comments

folorentorium · 26 Ocak 2019 at 12:28

I went over this site and I think you have a lot of superb information, saved to favorites (:.

    Yeşilmarka · 26 Ocak 2019 at 21:12

    Thank you so much dear Less, follow us;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir